Kārtot: Augošā secībā
dispecers 27.12.2017 14:14

manā praksē aptuveni katrs piektais nesaprot. tā kā uzskatu to par diezgan efektīgu rīku brīdināšanai par problēmu.

dispecers 09.10.2017 11:57

Kāds vēl rāvējslēdzējs ar nihilistiem kuri neievēro "314.15. 934., 935. un 936.ceļa apzīmējums apzīmē virzienu saliņas transportlīdzekļu plūsmu sadalīšanās vai sakļaušanās vietās, kā arī sadalošo joslu un drošības saliņu sākumu un beigas. Šiem ceļa apzīmējumiem uzbraukt aizliegts;" un otrs tips tie kuri ielien uz tilta stāvošajai 1. joslai pie pašas nobrauktuves un tad tiklīdz ir nost no tilta, tā lec 2. joslā.

Šo jautājumu par pareizu braukšanu konkrētajā vietā esmu pārcilājis n reizes, ja visi smuki tiklīdz aiz tilta brauktu pa 2 joslām - puse tur, puse tur, būtu ideāli, bet tā nekad nebūs, tāpat kā "pareizā" braukšana apļveida krustojumos pa 1. joslu.

Ir bijušas hohmīgas situācijas arī laikā, kad ar velo braukāju pa Rīgu katru dienu, cits velobraucējs, kurš neievēroja sarkano aizliedzošo zīmi mani pie sarkanā sāvošu nosauca par memļaku

dispecers 09.10.2017 10:49

Patīk man šādi komentāri, vismaz kautko jaunu uzzināju, t.i. dabūju pameklēt info www, lai atbildētu.

www.pertipo.lv/lv/socionika/dihotomas/

esmu kautkur starp ISTJ un ESTJ, bet Tu jau to zināji, vaine?

Par savu attieksmi varu minēt vienu piemēru, kautkā reiz sanāca pie A7 braukt pa 2. joslu(nezinu kāpēc uzreiz neiekārtojos 1. joslā), man sirdapsziņa vēlāk neļāva iekārtoties 1. joslā, braucu, galā apgriezos un tad caur Valdlaučiem.

dispecers 06.10.2017 14:32

Esmu ar sevi jau vairākkārt apspriedis šo jautājumu, noturos pāris dienas, bet tad atkal atpakaļ. Esmu pārāk impulsīvs, ganjau labu galu neņemšu .

Bet lūgums atbildēt pēc būtības, salvetītes padot nevajag, pašam ir.

dispecers 06.10.2017 12:07

Kungi, lūdzu iesakiet nokļūšanas ceļu no Rīgas centra uz Daugmali pīķa stundās, kurā ir vismazākā iespēja kādam tev pielīst priekšā. Ar līšanu priekšā es domāju tādas vietas kā Valdlauču nobrauktuve, tā pie piena kombināta, kur lien no otrās rindas pirmajā pirms apļa. Un ja brauc pa A7, tad pie A7 veikala no otrās rindas pirmajā. Esmu zināmā mērā saguris no šīm vietām, jo nelaižu šos agresorus un nevajag stāstīt, ka es rīkojos pret noteikumiem, to es zinu.

Esmu domājis par braukšanu caur HES, bet tur tā pati problēma braucot gar grindeksu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti