Kārtot: Augošā secībā
1 2
Juze 01.03.2008 16:39

Es pirku APE Motors motoriņu, pārliku tikai tos spārnus. Tas ir bosch motors.

Juze 05.12.2007 21:26

Palasot tekstus secinu, ka laikam jaunākie Voyageri tiešām baigie sū...

Pats braucu ar 2003. gada Chrysler Grand Voyager 2,5 CRD ar manuālo kārbu. Šobrīd auto nogājis 220 000km. Laikam gan mans ir savādāks, jo man tādu lielu problēmu nav bijis, neskatoties, uz to, ka Vācijā pirms manis 2 gadus bija piederējis kaut kādai Vetklīnikai. Tie bija riktīgi braukuši, kad paņēmu bija jau 100 000km. Lielākais un dārgākais remonts bija uz 200 000km, kad mainīju zobsiksnu. Ir bijuši sīkumi, tādi kā priekšējās stabilizatora atsaites, kas parasti uz ziemu sāk grabēt, bet tas nav nekas dārgs. Vienreiz esmu mainījis pusass ārējās granātas, šovasar mainīju visus bremžu diskus un uzlikas. Nu apkopes ik pa 20 000km.

Salonā nekas negrab. Jā, motors paskaļš. toties -30 grādos, kādi bija pagājušo un aizpagājušoziem, atlika tikai 2 reiz uzsildīt kvēlsveces un motors leca. Daudzi kaimiņi ar smalkiem BMW un MB tikmēr vazājās ar vadiem un trosēm. Vēl man patīk, ka auto ir autonomā apkure, ļoti ātri uzsilst salons.

Juze 25.10.2007 16:23

Man vienam čomam ar šitādiem amīšiem ar b roblēma kādu gadu atpakaļ. Man tik liekas, ka pašlīmeņojošos viņš bija atradis arī pie citiem, šķiet ApeMotors, bet par cenu nepateikšu. Bet beigās tomēr paņēma jaunas atsperes un parastos aizmugurējos amīšus.

Juze 28.06.2007 9:53

sleepnis rakstīja: Bremzu diski iet normali 1-2 gadi, tad var saakt kjimikjoties ar virposhanu utt, bet labak nomaina un viss.

Tev tie diski no kartona vai?

Es ar savu pēdējo lūzni esmu 5gados nobraucis kādus 90000 ar tiem pašiem diskiem.

Tas vienkārši ir vēl viens no punktiem, ko nav sarežģīti aptaustīt un ko tomēr neliek kā stūres pārvalkus un pedāļu gumijas. It sevišķi, ja vēl daļai autiņu, disks nāk kopā ar stupicu un attiecīgi tad jāliek uzreiz arī jauns gultnis.

Kuram auto tad nāk bremžu disks kopā ar stupicu un gultni? Ar tādu vēl neesmu saskāries, bet varbūt ir.

Juze 02.06.2007 11:48

Laikā, kad Latvijas sabiedrības uzmanība pievērsta Valsts prezidenta vēlēšanām, Saeima grasās drīzumā 3. lasījumā pieņemt divus likumprojektus, kas apdraud sabiedrības intereses un veicina korupciju.

Vairāki priekšlikumi grozījumiem Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likumā būtiski paplašinās iespējas privatizēt par sertifikātiem valstij un pašvaldībai piederošos īpašumus krasta kāpu aizsargjoslā un mežos.

Piemēram, ministru prezidenta iesniegtais priekšlikums ļautu privatizēt valstij un pašvaldībām piederošās zemes krasta kāpu aizsargjoslā. Līdz šim bija iespējams privatizēt tikai tādu zemi, kas atrodas zem ēkas, turklāt šai ēkai būtu jābūt privatizētāja īpašumā. Ja šo grozījumu pieņemtu, tas pavērtu iespējas par sertifikātiem iegūt zemes arī personām, kam nav nekādas saistības ar ēku, zem kuras atrodas zeme. Likumprojektam ir iesniegti arī citi svarīgi priekšlikumi, kuri var būtiski ietekmēt privatizācijas norisi Latvijā un kuriem nevajadzētu parādīties tikai trešajā lasījumā.

Likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” paredz atcelt ierobežojumu valsts amatpersonām pieņemt dāvanas tikai tad, ja to vērtība nepārsniedz minimālās mēnešalgas apmēru. Ierobežojuma atcelšanas gadījumā jebkura amatpersonai varēs pieņemt „pateicības” naudā vai mantā, kamēr vien neizdosies pierādīt sakarību starp dāvanas pieņemšanu un kādu amatā veiktu darbību. Ar šādu soli Saeima īpaši atvieglotu politisko korupciju, jo, pieņemot likumus vai citus normatīvos aktus, ir sevišķi grūti pierādīt, ka tieši dāvanas devējs bijis ieinteresēts to pieņemšanā.

Likumprojekts paredz arī atļaut Valsts prezidentam, Saeimas deputātiem, Ministru kabineta locekļiem vai pašvaldības deputātiem piedalīties ārējo normatīvo aktu vai politisko lēmumu pieņemšanā, kā arī lēmuma pieņemšanā par atalgojuma noteikšanu vai amatpersonas nozīmēšanu amatā arī tad, ja šīs valsts amatpersonas ir attiecīgajā lietā personiski ieinteresētas. Līdz ar to Saeima legalizētu politisko amatpersonu darbības pašu, savu radinieku un darījumu partneru interesēs.

Likumprojekta ierosinātā redakcija ļautu, piemēram:

• Saeimas deputātam iesniegt un balsot par priekšlikumu likuma grozīšanai, kas viņa darījumu partneriem ļautu izdevīgi privatizēt vērtīgus īpašumus;

• Pašvaldības deputātam piedalīties lēmuma pieņemšanā par priekšlikumu teritoriālā plānojuma projektā, kas šim pašam deputātam izdevīgā veidā nosaka zonējumu viņam piederošā zemes īpašumā;

• Saeimas vai pašvaldības deputātam vai ministram balsot par sava radinieka iecelšanu nozīmīgā amatā;

• Pirms vai pēc šiem lēmumiem pieņemt neierobežota apmēra dāvanas.

Tādējādi tiktu apgrūtināta likuma mērķa sasniegšana, kas ir nodrošināt valsts amatpersonu darbību sabiedrības interesēs, novēršot jebkuras valsts amatpersonas, tās radinieku vai darījumu partneru personiskās vai mantiskās ieinteresētības ietekmi uz valsts amatpersonas darbību, veicināt valsts amatpersonu darbības atklātumu un atbildību sabiedrības priekšā, kā arī sabiedrības uzticēšanos valsts amatpersonu darbība. Tā kā politiskā korupcija Latvijā ir īpaši akūta problēma, nav pieņemama politisko lēmumu pieņemšanas izslēgšana no interešu konflikta regulējuma.

Juze 01.06.2007 12:51

IkdienasViesis rakstīja: Nu, nav ko te daudziem gaudot pēc Endziņa. Ļoti labi pazīstu Endziņa k-gu , viennozīmīgi - īstens goda vīrs. Bet, priekš ŠODIENAS starptautiskajām prasībām atbilstoša valsts prezidenta amata ,atvainojos, domāju: kvalitates "resurss" viņam tomēr ir nepietiekošs. Iepriekš jau Endziņam tika piedāvāts jaunais tiesībsarga amats, no tā viņš atteicās. SAPRATA, ka tur būs baigi jāšancē. Domāju, ka Zatlers savus nesakārtotos finanšu-nodokļu jautājumus VIDā nokārtos vienas dienas laikā, Endziņam starptautiskā sabiedrība gadiem neliktu mieru par viņa komunistisko pagātni, īpaši jau par to okupacijas fakta neatzīšanu. Galvenais, Zatleram pašam prast izveidot LABU un zinošu padomnieku biroju un profesionalu prezidenta kanceleju. Tad jau pusgada laikā viss būs OK - varēsim lepoties ar savu prezidentu.

Redz, par to, ka viņam palīdzēs izveidot profesionālu komandu, jau ar ir vieslielākās bažas. Jo kā rādās, tad visi profesionāļi nāks no TP,LPP/LC, TB/LNNK, ZZS

Juze 31.05.2007 22:27

anonimikis rakstīja: Prezidents ir OK.

Tas , ka viņš visiem nepatīk, arī ir normāli.

Un skaļāk jau vienmēr brēc neapmierinātie. Visi, kas strādā ar klientiem to zina - pateicību uzrakstīs viens no simta apmierinātu klientu, bet lamāties nāks katrs otrais neapmierinātais.

Smieklīgs ir džonijs. Pats nodarbojas ar pirkt/pārdot biznesu. Nodokļos nav nomaksājis ne santīma, lai varētu mediķiem pacelt algas, bet pats tagad ņerkst. Un cik nav tādu.

Klau, bet ja jau visi zin, ka kukuļus dod un ņem, varbūt ir jēga Latvijā mainīt nodokļu likumdošanu un atcel nodokļus vispār.

Juze 18.05.2007 11:47

Kāda ģimene straujā tempā kravā mantas, lai dotos ciemos.

Māte meitai: "Anniņ, fiksi, fiksi lec mašīnā, mēs jau kavējam!"

Meita: "Labi, mammu, es tikai pēc fublas aizskriešu."

Māte izbrīnījās par dīvaino vārdu, bet steigā laika izprašņāt nebija un

visi sēdās mašīnā, arī meitiņa ar fublu.

Māte prasa meitai: "Anniņ, pēc kā tu tur skrēji?"

Meita: "Pēc fublas."

Māte: "Kas tas tāds?"

Meita: "Mana lelle."

Māte: "A kāpēc tāds vārds jokains?"

Meita: "Nezinu tā visi sauc."

Māte: "Parādi!"

Meita dod mātei lelli.

Māte, tikko ieraudzījusi lelli: "FU, BĻA! Kur tādu ņēmi?!?!?!?!"

Juze 31.03.2007 9:08

Uz šito vēl varam paspēt, arī vairāk būs:

www.vid.gov.lv/...

Juze 21.11.2006 20:38

modena rakstīja: Sveiki!

Problēma: pārstāja sildīt labo atpakaļskata spoguli....

Juatājums: kur var atrast sakarīgu spečuku kurš mācētu izjaukt spoguli bez nevēlamam sekam un noskaidrot kas par lietu... Kantora ielā diemžēl elektriķa nav...

pagājušogad ņēmu stiklu APĒ Motors. Cenu precīzu neatceros, bet kaut kādi padsmit lati bija.

Juze 11.09.2006 18:50

pacem rakstīja: vai varētu būt tā, ka gaisa mērītājs pie vainas?

Nomaini degvielas filtru.

Juze 24.08.2006 19:43

miezis rakstīja: vēl viens spams:

kuri no klučiem varētu būt labāki Pagit vai Ferrodo, vai ne vieni un otri, tad kurus jūs ieteiktu?

Ferodo, tikai sarkanajā kastītē.

Juze 08.08.2006 9:39

Aicene rakstīja: Ar kārbu ir tā. Kad brauc ar pirmo pārnesumu un logs ir vaļā, var ļoti labi dzirdēt nu tādu zobratu skaņu. Bet principā , ja par to galveno problēmu ir taisnība, it kā nav iemesla neticēt, neredzu iemeslu remontēt godīgi sakot. Ja būtu kas viens tad vēl tā. Bet nu pārāk daudz to problēmu, kas būtu novēršamas. Patīk man tā mašīna, bet nu laikam būs jāmeklē vietā. Ja varētu atrast kādu kas paņem , kā pirmo iemaksu par saprātīgu piķi un vietā kau ko saprātīgu, ilgi laikam nedomātu. Pirmā masīna šitā man bija , ko darīt , iegrābos. Bet nu 99% ka nākamais ar būs VOLVO

Man tāda zobratu skaņa jau no pirmās dienas, kad auto paņēmu, bet problēmu nekādu. Pats esmu nobraucis kādus 100tk.

Juze 07.08.2006 22:44

AutoNets rakstīja:

Aicene rakstīja: Esmu atbraucis Šodien meistars pateica , ka motoram šāles čau. Remonts varot vilkt uz Ls 800. Paprasīju citam - šamais saka , ka nav tik traki ap 200Ls. Kam taisnība??? Un vai varat ietekt kādu servisu normālu , kas ar šito noņemas. Vispār man ar to mašīnu bēdu ieleja skatos vēl citas probas arī jānovērš. Izskatās ka lētāk jaunu pirkt.

Shales Tev nav gan beigtas, bet pamatgultnji klokjvarpstai gan. Es vakara biju pie Ziedonja un dzirdeju sho bedu stastu. Vel jau bez motora remonta Tev veel tur shaiziites, cik sapratu ar karbu.

A kas kārbai vainas?

Juze 07.08.2006 22:42

Aicene rakstīja: 260k bet nu neesu drošs zinot , ka praktiski visi kruķī atpakaļ.

U velns. Manam jau 280tk(īstais noskrējiens), bet nu ar motoru nekādas šaizes vēl nav bijušas.tpu,tpu,tpu.

Juze 07.08.2006 19:11

Aicene rakstīja: Esmu atbraucis Šodien meistars pateica , ka motoram šāles čau. Remonts varot vilkt uz Ls 800. Paprasīju citam - šamais saka , ka nav tik traki ap 200Ls. Kam taisnība??? Un vai varat ietekt kādu servisu normālu , kas ar šito noņemas. Vispār man ar to mašīnu bēdu ieleja skatos vēl citas probas arī jānovērš. Izskatās ka lētāk jaunu pirkt.

A cik Tev tas auto ir noskrējis?

Juze 07.07.2006 8:21

morningrise rakstīja: Esmu veiksmīgi (vai otrādāk) nomainījis savu740 turbo universālu uz 940 bez turbo universālu (nedaudz nožēloju, jo,turbo tas tomēr ir SPĒKS).Jaunajam gribu nomainīt pakaļas amīšus.Jutos nedaudz nelāgi uzzinājis,ka man stāv kautkādi pašregulējošie ūberkrutie amīši pa 280 Ls gabalā.Ja gribot likt parastos- jāmaina atsperes arī , jo tās esot tievākasCik zinu ir parastās atsperes(kuras teorētiski man vajadzētu) un CARGO atsperes.Kādas atsperes tad ir man?Mīkstinātās?Lūdzu zinošus kadrus apgaismot!

Liec Cargo, ja tu ņemsi atsperes ārpus MM. Pirms diviem gadiem mainīju 850 aizm. atsperes, sākumā uzliku parastās, amīši beidzās pusgada laikā, un ja mašīnā iekāpa četri cilvēki, pakaļa vilkās pa zemi. Uzliku Cargo un viss štokos.

Juze 19.06.2006 13:22

Andreass rakstīja: soriit bija paredzeetas ellas mainjas MMR. Braucot 4 reizes noslaapa un ar katru reizi arvien gruutaak bija piedarbinaat. Slaapa ik peec 300 metriem.

Peec ceturtaas reizes, izkustinaaju visus vadus motortelpaa, vienai svecei gumijas apvalks nedaudz vairaak uzlikaas virsuu, viss paareejais bija normaali.

No prezidentes pils liidz MMR aizbraucu normaali.

Ieks MMR tika veikta parbaude un nekaadas kluudas neuzraadija, ieteica nomainiit degvielas filtru, ko arii vienojaamies. Cerams, ka probleema vairs neparaadiisies.

Relejs atrodas drošinātāju blokā. Jāatskrūvē vāks ar 4 skrūvēm un tad redz.'Vislielākais relejs, korpuss sarkanā vai zaļā krāsā. Baigi jau neticas, ka šitos sūdus taisa filtrs.

iisti neatradu kur tas relejs atrodas, skatiites graamatinjaa nebija laika, kad dabuusu auto no servisa, tad papeetiisu.

Juze 18.06.2006 17:45

Andreass rakstīja: suuknis itkaa nav saacis straadaat skaljaak. Buus jaapaskataas relejs un filtrs, iespeejams, ka tie vainiigi. Itkaa jau arii doma par to, ka zuud kontakts kaut kur pie degvielas, jo ar elektriibu viss kaartiibaa un starteejas.

Nee, taa lampinja nedeg. Spuldziite nav iznemta, pirms palaissanas lampinja deg, par sensoru nezinu.

Man bija līdzīgs variants, tikai 8 km gan neizdevās nobraukt. Pielec, pusminūti rūc, tad noslāpst. Pēc minūtes atkal pielec un atkal noslāpst. Vainīgs bija degvielas relejs. Izņēmu releju, ieliku vietā vadiņu (peremičku), lai savienotu elektrības padevi sūknim, un tā vienu dienu braukāju, kamēr dabūju citu releju. Paskaties, varbūt tev ir tas pats.

Juze 05.06.2006 22:07

Visas rez. daļas pērku APE Motors.

Juze 05.06.2006 22:06

Es pirms gada arī mainīju tos balstus, bet it kā nekādas vainas. Vienīgais ko no Scan Tech vairs nelieku ir priekšējās stabilizatoru atsaites, tās gan bija jāmaina ik pēc pusgada. Pēdējoreiz saliku Lemforder un nu jau ir pilnīgs miers vairāk kā gadu. Bet uzmetīšu aci balstiem.

Juze 05.06.2006 19:42

curmis rakstīja: Ja jums jāmaina ritošajā daļā kādas gumijas, nekādā gadījumā neņemiet Scan-Tech izstrādājumus. Ņemiet orģinālos, savādāk sanāks kā man. Skopais maksā divreiz .

Pastāsti, kas notika?

Juze 07.04.2006 14:10

Mums jau ir lieliski 850-tie.

Juze 07.04.2006 14:07

Mums jau ir lieliski 850-tie.

Juze 24.03.2006 9:46

kobis rakstīja:

Arnijs rakstīja: Nu , ja ilgi nelieto, tad aizaug ar algjeem

Kuraa galaa tas motoriits ruuc, tachu dzirdi! Liidz ar to vari noskaidrot - ir , vai nav kopeejs bacoks. Nu un... lai saprastu - ir skidrums, vai nav: var tachu arii uzpildiit

Tieshaam blonds jautaajums...

lielais bacjoks ir sapildiits, prieksheejos stiklus mazgaa ok, a aizmugureejos nekaa, motoriits duuc no priekshpuses un neviens lieks vaacinsh motortelpaa kur vareetu veel iegaast logu shkjidrumu aciis neduraas, taapeec arii tads blonds jautaajums

Bačoks viņiem ir viens, sūknīši divi. Priekšējiem motorītis ir augšpusē, aizmugurējā loga motorītis apakšpusē, normāli klāt var tikt, ja mašīna uz bedres vai pacēlāja. Manējam bija iekocē'jis pats motoriņš, atjaucu, pārtīrīju. Otra problēma man bija pretplūdes vārsts pie pašas sprauslas bagažnieka durvīs augšpusē(t;āds maziņš, melns plastmasas sūdiņš). Ja ilgstoši nelieto, tad tas arī noķīlē. Var nopirkt APĒ Motors, maksā ap latu.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti