Degvielas cenas Latvijā un pasaulē

Kādi novērojumi, tendences vēl pazemināsies? Degvielas cenas Latvijā šodien, dīzeļdegvielas cena, 95. benzīna cena, lētākā degviela Rīgā. Naftas cenas prognozes, degvielas akcīze. Kāpēc degviela Latvijā ir dārgāka nekā Igaunijā un Lietuvā? Kur šodien ir lētākā degviela Rīgā un reģionos? Kuru DUS tu izmanto un kāpēc tu lej degvielu Neste, Circle K, Viada, Virši, Kool, Viada, Straujupīte, Astarte u.c. Atsauksmes par degvielas kvalitāti.

< 1 ... 7 8 9 10 11 12

Nu par 4 centiem dīzelim šodien Cirkle C ir nometuši 1.81eur

Kaut kur Austrijas Alpos

Un Add blue arī uz pusi lētāks kā pie Mums.

Turpinu ziņot no Austrijas. Grāca - dīzelis 1,79, benzīns 1,69.

Vo, paldies par info no Austrijas. Es tur péc nedéļas búšu. Kur pa ceļam pildīties, lkm jau Polijá visléták?

Tādas nianses nemācēšu pateikt, turp lidoju ar lidmašīnu, tālāk vietējie draugi vizina.

Parasti bija Polijā ap Varšavu (tuvāk robežām dārgāk) un Čehijā pie Brno (uz ceļa uz Mikulovu, bet ne robežas tuvumā). Nav ne jausmas vai tas ir spēkā pie tagadējām svārstībām.

Milānā bij vakar degviela 1,91, dirselis 1,98 litrā.

Nu jau pat brīnums ,jau nedēļu iesprūdis dīzelis Jūrmalā Cirkle C 1.81eur,bet dažus kilometrus uz priekšu pašapkalpošanās uzpildes stacijā Cirkle C 1.76eur visu nedēļu.Šodien piektdiena kautkādam brīnumam jābūt.Parasti ieprieksējās nedēļās piektdienas vakarā pacēla pa 10centiem.Redzēs kā būss šodien.

Lasu, ka okupētajā Krimā spekulanti pārdod kannas ar benzīnu par t.s. komerccenām - 150-500 rbļ/L

Slovēnijā šodien, cik pavirši uzmetu aci, benzīns bija ap 1,80, bet dīzelis 1,90.

Kautkas neredzēts pedēja laikā,Jūrmalā piemēram Cirkle C degviela uz vietas jau nedēļu 1.81eur Dīzelis,bet dažus kilometrus uz priekšu pašapkalpošanās Cirkle C 1.78eur Dīzelis.

Šodien jau tai pašā Slovēnijā, netālu no Bledas 1,60 ar kaut ko gan benzīns, gan dīzelis. Interesantas cenu svārstības.

Slovēnijà sameklē Das ist Walter ēstuvi. Tas ir àtràs edinašanas tīkls vairākās pilsētās ar balkānu virtuvi. Man patika

  1. Bledai lkm tuvākais ir Jesenicē

Taisni jābrīnās veljoprojām iesaldējusies cena Cirkle C dīzelītim uz 1,81eur,pilnīgi neitresanti paliek.Varbūt tas kāds marketinga triks-radīt pieraduma sajūtu un tad vienā brīdi ka mainīsies ta būss🤣

varēja benzīnam nolaist cenu, lai normāliem braucējiem arī tiek

Tas gan jo tagat vasarā pārsvarā vajag benzīnu nopietnajai tehnikai un izklaidei😊

Šorīt taisni jābrīnās par cenām degvielai,bet Es vakar pa dārgo bāku pielēju 🤣nometuši 10centus bet tad piektdien drošvien buss atpakaļ augšā pirms brīvdienām. Šī cena Jūrmalas Cirkle C

Bet pāris km uz priekšu pašapkalpošanās Cirkle C cena dīzelim palikusi uz 1,76eur .Jokaini Viens un tas pats uzņēmums un no tanka līdz tankam pāris km bet cenas tik atšķirīgas un regulējas laikam tik ar vēja palīdzību,ja normāla cena būtu pašapkalpošanās tanka tad tak nebutu tadas rindas parastajā tankā un lai iepildītos tikai nebutu jāgaida garā rinda aiz tiem kas grib paēst nevis nepieciešama degviela.

šodien otrdien ir atlaide

Nu ka jau domāju vakar nolaida cenu šodien ,bet šorīt Cirkle C par 12centiem Dīzelim pacēla

Un benzīnam ar mazlietiņ,itkā manīt nevar bet ir .

nu ko tur , jāseko līdzi atlaižu brīdim un tad jāpildās

Vakarā tagat cena nomainījusies-Cirkle C Dīzelis un 95E vienā cenā-1,81eur viss maksā pilnīgi vienādi.

Mjā, vēl aizvakar pildīju benzīnu par 1.71 (mīnus Viršu atlaide). Kaut ko tās cenas lēkā katru dienu… 

Degviela KOOL stacijās šodien arī Dīzelim un E95 vienāda 1,79eur

Degvielas cena šodien Cirkle C 1,80 eur gan E95,gan dīzelim .Vienu centu nolaiduši uz brīvdienām🤣

Pasaulē Brents ir nokritis līdz 87.3 Acīmredzot saskaņā ar informāciju, ka nupat nupat, tūlīt tūlīt tikšot parakstīts "dīls" ar Irānu.

Aizmirsi pieminēt, ka brīnišķīgs dīls par kuru irāņi lūdzās

Nordpool biržas cenas šodien. Dīls.:

Šitas sviests ar tām degvielas cenām kautkad beigsies🤣?1cents+ ,1cents -!!!kautkāda stabilitāte būss beidzot?lēkā tās cenas un vel par smieklīgu 1 centu trakāk ka asinsspiediens 🤣

Pēc Izraēlas uzsāktā kara pret Irānu 28. februārī, 2026 pagaidām zemākais naftas cenas punkts

Jo Tramps ar irāņiem it kā esot vienojušies… Bet, nu, redzēs, cik strauji pazemināsies degvielas cenas mūsu DUSos… 

< 1 ... 7 8 9 10 11 12

Lasītākie raksti

Jaunie raksti