Šis ir interesants veids kā uzvarēt pašvaldības konkursus, tā nav vai ir ielas rekonstrukcija (+ VIDEO) 8

iAuto | 20.maijs 2022 11:35

iAuto.lv vēro, kā Jūrmalā lej asfaltu un skaidro nianses, kas attiecas uz šo projektu.

Respektīvi nenotiek konkurss par konkrēto ielas rekonstrukciju, bet notiek konkurss par labiekārtošanas darbiem kopumā.

iAuto uzskata, ka veicot tik apjomīgus atjaunošanas darbus vienīgajai galvenajai ielai šajā posmā bija jāveido atbilstošs konkurss un jānodrošina būvuzraudzība.

Jūrmalas domes skaidrojums: Par darbu norisi Zigfrīda Meierovica prospektā

Jūrmalas valstspilsētas administrācijā (turpmāk – administrācija), 2022.gada 12.maijā, ir saņemts Jūsu iesniegums “Par būvdarbiem Jūrmalā, Zigfrīda Meierovica prospektā”, kas administrācijas lietvedības sistēmā reģistrēts ar lietvedības Nr.1.1-22/22S-8907, kurā pausts lūgums administrācijai sniegt atbildes uz iesniegumā uzdotajiem jautājumiem par 2022.gada augustā uzsāktajiem Zigfrīda Meierovica prospekta posmā no Jūrmalas domes līdz Gončarova ielai seguma atjaunošanas darbiem.

Atbildot uz Jūsu iesniegumu administrācija, zemāk sniedz atbildes uz Jūsu iesniegumā uzdotajiem jautājumiem:

1.jautājums – Kādas ir darbu izmaksas un uz kāda pamata tiek veikti darbi?

Atbilde – Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021.gada 7.janvāra noteikumu Nr.26 “Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli” 26.2.apakšpunktos noteikto un atbilstoši Ministru kabineta 2014.gada 14.oktobra noteikumu Nr.633 “Autoceļu un ielu būvnoteikumi” 13.3.apakšpunktā noteiktajam, 2022.gada aprīlī ir uzsākti Zigfrīda Meierovica prospekta, posmā no Emelīnas ielas līdz Gončarova ielai, seguma bedru, plaisu un garenviļņu (risu) novēršanas jeb asfaltbetona dilumkārtas izlīdzināšanas darbi.
Šo darbu izpilde tiek veikta 2021.gada 7.jūlijā, starp administrāciju un SIA “Liktenis”, reģ.Nr.40002004168, noslēgtā līguma Nr.1.2-16.4.2/21-841 par Jūrmalas pilsētas pašvaldības ceļu, ielu un laukumu seguma uzturēšanas, atjaunošanas un izbūves darbu veikšanu (turpmāk – līgums) ietvaros. Līgums ir noslēgts pamatojoties uz administrācijas 2021.gadā īstenotā atklātā konkursa ID Nr.JPD 2021/33 “Jūrmalas pilsētas pašvaldības ceļu, ielu un laukumu seguma uzturēšanas, atjaunošanas un izbūves darbi” rezultātiem.

Atbilstoši līguma 3.pielikumā “Finanšu piedāvājums” noteiktajām ielu segumu uzturēšanas darbu izpildes vienību cenām, kopējās darbu izmaksas ir 244 962.34 EUR bez PVN.

2.jautājums – Kas veic būvuzraudzību?

Atbilde – Atbilstoši līgumā noteiktajam, līguma darbu izpildes tehnoloģisko procesu organizē un uzrauga ceļu būvdarbu vadīšanā sertificēti speciālisti, līguma saistību izpildi uzrauga administrācijas Attīstības pārvaldes Infrastruktūras investīciju projektu nodaļas Būvniecības daļas speciālisti.

Būvniecības likuma un Ministru kabineta 2014.gada 19.augusta noteikumos Nr.500 “Vispārīgie būvnoteikumi” noteikto būvniecības kontroles procesu Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā nodrošina administrācijas Pilsētplānošanas pārvaldes Būvinspekcijas būvinspektori.

3.jautājums – Kur atrodama informācija par iepirkumu, bet ja tāda nav, sniegt skaidrojumu un pamatojumu par tik liela apjoma darbu veikšanu bez iepirkuma.

Atbilde – Informācija par administrācijas 2021.gadā īstenoto atklāto konkursu ID Nr.JPD 2021/33 “Jūrmalas pilsētas pašvaldības ceļu, ielu un laukumu seguma uzturēšanas, atjaunošanas un izbūves darbi” ir pieejama Elektronisko iepirkumu sistēmā – www.eis.gov.lv.

Izpilddirektors  E.Stobovs

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Kanibaals 21.maijs 2022 14:18
10 6 Atbildēt

》Tāpēc uzklājamā kārta vienuviet var būt aptuveni 2x biezāka, nekā turpat pāris metru tālāk

Ar savu lohaci proti noteikt virsmas slīpumus un saprast kur vajag biezāk un plānāk lai lietus ūdens tiktu novadīts?

Kur gan šāds neaizstājams superspeciālists strādā ārpus diršanas iAuto?

》tiks pienācīgi nostiprināti

Superlohs par peldošajiem aku vākiem noteikti neko nav dzirdējis. Stiprināt ir kā reiz nodrošināt to nogrimšanu. Vēl viens pašpasludināts eksperts aiz Timrota.

anonimikis 20.maijs 2022 12:22
9 3 Atbildēt

Jums ir ceļu inženieris, kurš saka, ka šķembas tur bērt nedrīkst?

Latvietis 23.maijs 2022 15:58
2 5 Atbildēt

Braucot ik dienu pa šo posmu un redzot kā strādā - viens rok 3-4 purni stāv apkārt un skatās... Asfalta virskartu un malas 500m agrumā 2mēn jau maina un vēl nav gatavs.

Truksnis ar zemniekiem takš ir tik labs, ka ievēlēja atkal vēlreiz šo bandu un darbus Jūrmalā turpina imitēt un tie kas ir pie šprices- turpina smelt lielo piķi, kamēr pilseta pārtop par izsmieklu.

KAD?!?? Sataisīs galveno jūrmalas ielu kas stiepjas visā pilsētas garumā.. Brauc dauzi piekari un liekas, ka esi kādā latagles miestā nevis vienīgajā un 'šikajā' Latvijas kūrortpilsetā.

 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Viņš neļāva sevi apdzīt (+ VIDEO) 14

Video autors sūrojas, ka VW Passat vadītājs paātrinās tad, kad viņš bija uzsācis apdzīšanas manevru. Lasīt vairāk

 

Krištianu Ronaldu miesassargs sasitis futbolista mašīnu 2 miljonu vērtībā 11

Portugāļu futbolista Krištianu Ronaldu miesassargs avarējis ar Mančestras United pussargam piederošo Bugatti Veyron, sabojājot aptuveni 2 miljonus dolāru vērto varenauto. Lasīt vairāk

 

TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Mazda CX 5 rāda raksturu un neredzētu krāsu(+VIDEO) 1

Gan jau būsit pamanījuši, ka jaunu automašīnu tirgū valda lielāks vai mazāks deficīts. Īpaši pieprasītajos segmentos kā kompaktie krosoveri. Dažas automašīnas jāgaida pat līdz nākamajam gadam. Japāņu Mazda izmantojusi iespēju paspīdēt ar CX-5 "feisliftu", tātad modernizāciju. Lasīt vairāk

 

Jaunā Opel Astra – pirmie iespaidi 7

Ieraugot jauno Opel Astra klātienē pirmais iespaids ir lakonisks – vācu auto. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti