Rīgā atklāts mobilitātes punkts “Ķengarags” – tur vienuviet satiksies autobusi, trolejbusi un arī tramvajs. Pirmo reizi 40 gadu laikā galvaspilsētā uzbūvēts jauns sliežu ceļa posms, kas savienos attālāku Ķengaraga daļu ar Rīgas centru.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
























































A kur plaša un BEZMAKSAS autostāvvieta šī punkta tiešā tuvumā?
Tu kaut ko jauc, tas ir mobilitātes punkts, nevis multimodālais mezgls.
Tad kāda mārrutka pēc tāds punkts ir vajadzīgs?? Lai izbūvētu 3 tramvaja pieturas un 10 cilvēkiem dienā nevajag kājām iet tos 300 metrus līdz 15. trolejbusam????????????????????
Reportāžā vietējie apmierināti. Protams, kas tur nedzīvo, saka - labāk to naudu iztērētu manām vajadzībām.