Klaja bezatbildība – kāds pāris, bēgot no VP, vairākkārt pārkāpj ātrumu un apdraud satiksmes drošību (+ VIDEO) 21

Valsts Policija | 1.marts 2018 10:33

Februāra izskaņā, kāds pāris ar automašīnu Audi Q7 Jēkabpils rajonā mēģināja bēgt no policijas, taču pēcāk, kad tika notverti, likumsargiem noliedza, ka būtu bēguši.

Jāpiebilst, ka netrafarētā policijas ekipāža uz šosejas šai automašīnai fiksēja ātrumu 123km/h pie atļautajiem 90km/h, tāpat arī bēgšanas laikā stacionārais fotoradars automašīnai fiksēja atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, proti, pie 70km/h tā radaram garām aiztraucās ar ātrumu 151km/h. Par notikušo ir uzsākta lietvedība.

Šī gada 17.februārī īsi pirms pulksten sešiem vakarā, Valsts policijas Speciālo uzdevumu nodaļas inspektori, patrulējot ar netrafarēto policijas automašīnu Škoda Superb, Jēkabpils rajonā uz autoceļa Rīga–Daugavpils 123.kilometrā, virzienā no Aizkraukles uz Jēkabpili, pamanīja pretīmbraucošu melnas krāsas Audi Q7 markas automašīnu, kura pie atļautajiem 90 kilometriem stundā brauca ar ātrumu 123 kilometri stundā. Likumsargi nolēma šo automašīnu apturēt un pārbaudīt. Ieslēdzot zilās bākugunis policisti apgriezās barukšanai pretējā virzienā un uzsāka sekošanu, taču Audi Q7 markas automašīna neapstājās, bet gan strauji uzņēma braukšanas ātrumu.

Ieslēdzot bākugunis un speciālo skaņas signālu, likumsargi uzsāka pakaļdzīšanos, kuras laikā bēgošais Audi Q7 vadītājs vairākkārt pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, tādējādi apdraudot gan savu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Jāpiebilst, ka pulksten 18.03 bēgošā automašīna nonāca arī stacionārā fotoradara redzeslokā, kur tai tika fiksēts ātruma pārkāpums, proti, pie atļautajiem 70 kilometriem stundā tā traucās ar ātrumu 151 kilometriem stundā. Pēcāk Audi vadītājs turpināja bēgt un no šosejas nogriezās uz mazākas nozīmes ceļa, kur pazuda no policijas redzesloka. Uz šī ceļa atradās kāda automašīna, kuras vadītājs likumsargiem norādīja virzienu, kur melnas krāsas Audi automašīna lielā ātrumā esot aiztraukusies garām, aizbraucot taisni pa ceļu, kas ved līdz Daugavas krastam. Likumsargiem, nonākot pie Daugavas krasta, kādā privātīpašumā tika pamanīta meklētā automašīna. Pie meklētā transportlīdzekļa atradās kāda 1994.gadā dzimusi sieviete un 1987.gadā dzimis vīrietis.

Pāris mājas saimniekam esot vaicājis, vai tur atrodas viesu nams, taču īpašnieks atbildējis, ka nē, un abas personas palūdzis atstāt viņa privātīpašumu. Tajā pašā brīdī piebrauca arī policijas ekipāža. Pāris likumsargiem stāstīja, ka it kā dienas laikā šeit jau esot braukuši garām un nodomājuši, ka vakarā esot jāpiebrauc, jo esot domājuši, ka tur atrodas viesu nams.

Pēc policijai sniegtajiem paskaidrojumiem izriet, ka pie stūres it kā sēdējusi sieviete, taču gan privātīpašuma īpašnieks, gan policija neredzēja, kurš īsti vadīja spēkratu. Tomēr jāuzsver, ka vīrietim, kurš automašīnā it kā bija pasažieris, jau iepriekš par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu ir atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Šobrīd viennozīmīgi nav iespējams pierādīt, kurš atradās pie auto stūres, jo abas personas jau bija paspējušas izkāpt no transportlīdzekļa. Gan iespējamā vadītāja, gan pasažieris noliedz, ka būtu bēguši no policijas. Par šo gadījumu ir uzsākta administratīvā lietvedība par ziņu nesniegšanu par transportlīdzekļa tiesisko lietotāju, un policija skaidro notikušā apstākļus. Jebkurā gadījumā transportlīdzekļa īpašnieks par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu saņems sodu 540 eiro naudas sodu.

 
Visi komentāri
 
driveris 1.marts 2018 10:43
19 12 Atbildēt

Pēc visa spriežot, auto bija divas stūres un divi pedāļu komplekti.

Bet vai šādā gadījumā, kad vainīgais braucējs neatzīstās ka bijis pie stūres, nevajadzētu konfiscēt auto? Varbūt šāda perspektīva veicinātu atmiņas uzlabošanos.

he 1.marts 2018 12:16
1 2 Atbildēt

ablv krahs gan nav bezatbildība!!!

GTD2 1.marts 2018 13:01
2 6 Atbildēt

iespējams ka bēgšanas m'eginājumu viņu iztiesās par labu sev jo mašīna nav trafarēta un kā viņi var zināt kādi bandīti viņam dzenās paka

GTD2 1.marts 2018 13:03
2 6 Atbildēt

ļ , ar netrafarētām mašīnām var tik fiksēt noteikumu pārkāpumu, lai apturētu transportlīdzeklim ir jabūt policijas postenim, kas ir tikai trafarēts auto, par atruma pārsniegšanu gan nāksies viņiem samaksāt,

OPelists 1.marts 2018 18:02
3 3 Atbildēt

Pamēģini neapstāties. Bet pirms tam varbūt nokārto vadītāja apliecību.

650 1.marts 2018 13:12
9 3 Atbildēt

Lūdzu man kā daudzmaz godīgam LV Pilsonim "paskaidrojiet" pievienotajā video redzamo oficiālo epizodi laikā no 0:17 līdz 0:20. Es šausmīgi gribētu dzirdēt to Izskaidrojumu un to Pamatojumu, kas tad īsti tur notiek.

650 1.marts 2018 14:31
15 7 Atbildēt

Kurš te "nepiekrīt"?? Kapc nevarētu pieprasīt/saņemt šadu skaidrojumu? Divi prātu padrisuši tēviņi pustumsā 6:pm ar tumšu auto nesās ar 173 km/h pa pretējo joslu nepārredzamā līkumā, pārkāpjot neārtraukto līniju un lavierējot starp braucējiem ar ātruma starpību vismaz 83 km/h... KAS šis ir ??? Tiek vienālaidā pārkāpti nezcik Drošībai svarīgi faktori.Pretim var braukt mājsaimnieces un visvisādi nedroši braucēji, sazin kas var notikt.Kur un kāds pamatojums šādai pieejai?Kam vairs teinteresē tas fakinais q7 ?Priekš kam domāta šāda suuda tehnoloģiskā shēma, kad kērāji apdraud sabiedrību trīskart augstākā līmenī, nakā tas suuda pārkāpējs, ko viņu tur cenšas aizturēt.Būtu ar to q7 adījies normāls apdomīgs braucējs, suudu viņi tur kko noķertu, āksti gatavie.Un vēl nekautrējas shito fufeli publicēt- pilnīga sevis diskreditācija.

Baarda 1.marts 2018 16:48
6 2 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu.Brauca,un aizbrauca.Šovs sākās,kad"supermeņi"pieslēdzās.Ax2

Bils 1.marts 2018 18:31
5 1 Atbildēt

Jā, neizlasot vēl šo komentāru, kā reiz padomāju, nesas poliči gan jau ar max 178 km/h ko tā škoda vai subāris iet.

Netrafarētam auto nemaz tik labi nevar redzēt un dzirdēt to gaismas mūziku... apdraud visus pārējos!

Jā Q7 bez šaubām apdraud vēl vairāk.

Bet nu piefiksēja poliči kamerā Q7 v/n un tiekat galā pēc tam!

CP 2.marts 2018 10:44
2 0 Atbildēt

Iet stabili 200+, vari nesatraukties.

Mareks 2.marts 2018 14:20
2 1 Atbildēt

Būtu ar to q7gadījies normāls, apjomīgs braucējs, brauktu nepārkāpjot noteikumus.

Pamatojums viens šādai ķeršanai - idioti jāārstē

esses 2.marts 2018 19:49
0 0 Atbildēt

idiots esi tu, arstejies

OPelists 1.marts 2018 17:58
1 6 Atbildēt

Kas tu tāds esi, ka pieprasi paskaidrojumus ??? Kārtējais jefiņš, kas domā, ka par visiem gudrāks...

he 2.marts 2018 11:01
1 1 Atbildēt

zābaks tu esi opipelist-pilnīga taisnība 65o

gustļiiks 1.marts 2018 14:28
2 2 Atbildēt

cik esmu redzejis, netrafaetais ar migalkām aptur visus, kurus grib, stulbs jautājums, vai var nestāties, ja spoguļos redzi zilu un sarkanu gaismas signālus, jeb viniem nav sarkanā signāla

6810 1.marts 2018 16:10
6 0 Atbildēt

Aizvaciet to Lieni un citas reklamas,riebjas!

ak 2.marts 2018 9:51
2 1 Atbildēt

Tā pakaļdzīšanās kopumā izskatījās daudz bīstamāka, nekā tie nieka 130 km/h, kas tam bija par iemeslu. Šādi pakaļdzenoties, jau 2 auto riskē nosist kādu nevainīgu, pie kam stresa līmenis braucējiem ir ļoti augstā līmenī, līdz ar to risku izvērtēšana paliek vispār otrā plānā. Vienkāršāk sakot-neko daudz apkārt neskatās, zaķis bēg, suns dzenas pakaļ ko nagi nes.

ak 2.marts 2018 9:52
1 1 Atbildēt

Sorry, pat ne 130, 123 km/h. Vispār apsmiekls! Uz Ventspils šosejas katrs otrais apdzenot attīsta līdz 140 vismaz.

he 2.marts 2018 11:04
1 0 Atbildēt

kur viensexperts????????????????atkal pierijies???

Kanibaals 4.marts 2018 21:10
1 0 Atbildēt

Atlaist tos idiotud, kas vispār atļāva uzstādīt radaru izstrādājumus uz netrafarētajiem. Tā vietā, lai lietotu pēc nozīmes tie tiek lietoti ķerot vien par ātrumu ar vēl papildus bīstamību.

Bija jau te iAuto arī šāds vidē:

youtu.be/LAVLzhNhyBo#t=5m50s

650 4.marts 2018 21:38
0 0 Atbildēt

Vo kur lohi, nu pzgetz vienkārši...

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmā jaunās paaudzes Corvette pārdota par 3 miljoniem 3

Pirmais amerikāņu superauto Chevrolet Corvette Stingray jaunās paaudzes eksemplārs izsolē pārdots par trīs miljoniem dolāru. Lasīt vairāk

 

Eiropā ievieš jaunus elektromobiļu uzlādes noteikumus; braukšana ar elektrību kļūs dārgāka 123

Ionity - viens no lielākajiem uzlādes staciju tīkliem Eiropā, maina lietošanas noteikumus un nosaka citus tarifus. Ja līdz šim automašīnu īpašniekiem par akumulatora uzpildi bija jāmaksā konstanta maksa (8 eiro), tad turpmāk būs jāmaksā par izlietoto elektroenerģijas daudzumu (0,76 eiro par kilovatstundu). Lasīt vairāk

 

Kurš labāks vilcējs? (+ VIDEO) 3

Krievu blogeri no Garaž 54 noskaidro, kura automašīna ir vislabākais vilcējs uz ledus. Visas tiek apautas vienādās riepās un sadalītas pa pāriem. Lasīt vairāk

 

Audi vēlās katru desmito autostāvvietu aprīkot ar uzlādes iekārtu (+ FOTO) 12

Vācijas autobūves kompānija Audi investēs 100 miljonus eiro, lai tuvāko divarpus gadu laikā izveidotu vairāk nekā 4500 elektrisko transportlīdzekļu uzlādes punktu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti