Ozolniekos uz gājēju pārejas notriekti divi bērni 9

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 23.janvāris 2019 13:23

Otrdien Ozolnieku novada Ozolniekos uz gājēju pārejas notriekti divi bērni, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Negadījums noticis ap plkst.8.35 Rīgas ielā, pie tautas nama, kad divi bērni ar mammu šķērsojuši ceļu pa gājēju pāreju. Ģimeni notriecis 1965.gadā dzimis vīrietis, braucot ar automašīnu "Subaru Forester".

Četrus gadus veca meitene pēc negadījuma ievietota slimnīcā, bet 2008.gadā dzimušam zēnam palīdzība sniegta ambulatori. Mamma negadījumā nav cietusi.

Policija par notikušo sākusi kriminālprocesu un izmeklē notikušā apstākļus. Likumsargi aicina autovadītājus izvēlēties drošu braukšanas ātrumu, īpaši, tuvojoties gājēju pārejām.

 
Visi komentāri
 
Vernons 23.janvāris 2019 14:04
1 11 Atbildēt

Mamma vainiga! Berni javed pie rokas!!!

iciks 23.janvāris 2019 22:30
7 1 Atbildēt

Tu laikam klāt biji un zini visus apstākļus?

Mamma negarantēja...

Vernons 24.janvāris 2019 9:12
1 2 Atbildēt

Nepietiekama apgaismojuma apstākļos gājējam jābūt atstarojošiem elementiem, vēlams ap potītēm! Gājējam aizliegts iziet uz brauktuves, ja tuvojas transports! Jāpagaida kamēr apstājas. Mamma nav cietusi!!! Ko darīja mamma?

Ikdiena draudziņ, ikdiena! Esmu vispār sirdī un dvēselē Jelgavnieks. Ozolniekos gājējus mašinē nost regulāri. Gājējam nav priekšroka uz gājēju pārejas!!! CSL 19. p. 3. p.!

tipoks 24.janvāris 2019 9:32
0 1 Atbildēt

Zēns bija 2018.gadā dzimis, kuru notrieca ratos guļošu. Zīdainītis.

Vārds 24.janvāris 2019 12:55
3 0 Atbildēt

Autobusam aizliegts izbraukt no pieturas, ja tuvojas transports!

Vernons 24.janvāris 2019 17:52
0 1 Atbildēt

Vai tad "Subaru" gāja garām autobusam? Tad gan ir cūcība!

Autobuss 24.janvāris 2019 14:07
1 1 Atbildēt

Tev ir jāapstājas un jāpalaiž autobuss.

Vernons 24.janvāris 2019 16:51
0 1 Atbildēt

Nav jau obligati jastajas busa izlaisanai Ozisos. Pietiek uzmirkskinat un atmesties.

Kanibaals 24.janvāris 2019 20:13
2 0 Atbildēt

Nafig nevajag autobusus laist neprot ne signālus parādīt ne uzsākt braukt.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

12 gados: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 4

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 12

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 6

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 9

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti