180 km/h: atkal "BMW", atkal steidzas - Policija aptur ātruma pārkāpēju (+ VIDEO) - iAuto

180 km/h: atkal "BMW", atkal steidzas - Policija aptur ātruma pārkāpēju (+ VIDEO) 14

 
VP | 19.marts 2025 15:55

Vakar, 18. martā, ap pulksten 21.30 Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, braucot uz izsaukumu, fiksēja kādu automašīnu “BMW”, kuras vadītājs apdzīvotā vietā, Rīgā, Gustava Zemgala gatvē, virzienā no Brīvības ielas puses brauca ar 180 km/h.

Jāpiemin, ka konkrētajā posmā atļautais braukšanas ātrums ir 70 km/h, līdz ar to autovadītājs atļauto braukšanas ātrumu pārkāpa vairāk par 100 km/h. Likumsargi apturēja spēkrata vadītāju un viņš tika saukts pie administratīvās atbildības par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Autovadītājam piemērots naudas sods 1400 eiro apmērā, kā arī atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Jāpiebilst, ka par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 70 kilometriem stundā piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 1400 līdz 2000 eiro apmērā un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz laiku no 12 līdz 36 mēnešiem.

 
14 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
uupis 19.marts 2025 16:16
10 2 Atbildēt

Nu un tagad vajag likuma grozījumus -> kriminālatbildību par braukšanu bez tiesībām, jo šitas kadrs ar kājām nestaigās...

Nja 19.marts 2025 16:21
5 0 Atbildēt

Par kādiem īpašiem nopelniem, minimālais sods?

Kanibaals 19.marts 2025 16:22
4 0 Atbildēt

Atliek tik padežūrēt pie mājas.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

ASV “Jaguar” sporta auto pabrauc zem autobusa; smagi cietušo nav (+ VIDEO) 3

ASV noticis smags ceļu satiksmes negadījums Jaguar F-Type sporta auto praktiski nebremzējot ietriecoties autobusa aizmugurē. Neraugoties uz to, ka vieglais auto gandrīz pilnībā pabrauca zem aptuveni 10 tonnas smagā autobusa, vadītājs iztika bez smagām traumām. Lasīt vairāk

 

Kā Neste Easy Charge atpazīs tavu elektromobili? (+ VIDEO)

Elektroauto uzlādes stacijas Neste MY Renewable Charge ir pieejamas Rīgā, Mārupē un Ainažos, kā arī vairākās vietās Lietuvā un Igaunijā. Lai atvieglotu uzlādes procesu, Neste stacijās ieviesusi jaunu funkciju Easy Charge jeb "vieglā uzlāde". Lasīt vairāk

 

“Krievu Cybertruck” izstrādātājs paziņo par jauniem plāniem 6

Krievu jaunuzņēmums Russo-Balt (Руссо-Балт) paziņojis, ka 2026. gada vasarā parādīs savu pirmo krosoveru. Lasīt vairāk

 

Ijābs "kurinā" uz karu: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO) 4

Eiropas Savienības valstīm ir jāiesaistās Hormuza šauruma atbloķēšanā – tas ir nepārprotami skaidrs, intervijā raidījumā "Rīta Panorāma" pauda Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs (LA). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti