LMT rallija komanda paredz spraigu cīņu rallijā «Sarma» - iAuto

LMT rallija komanda paredz spraigu cīņu rallijā «Sarma»

 
10.februāris 2011 11:01

Pēc lieliskas dubultuzvaras Latvijas čempionāta pirmajā posmā Halls Winter Rally Lietuvas pilsētā Utenā, abas Latvijas Mobilā Telefona komandas ekipāžas nopietni gatavojas otrajam LRČ posmam, tradicionālajam ziemas rallijam „Sarma”.

Tas notiks 12. un 13. februārī Gulbenes un Alūksnes apkaimē. „Dalībnieku sastāvs ir vairāk kā iespaidīgs,” atzīst iepriekšējā posma uzvarētājs Andis Neikšāns: „Taču mēs ar nepacietību gaidām iespēju pamēroties spēkiem ar S2000 klases automašīnu, ko pilotēs igaunis Ots Tanaks. Jācer, ka nedēļas nogalē būs sals, jo tie mūsu Evo 10 ir ideāli laika apstākļi.”

Tieši pirms rallija Andis kopā ar stūrmani Pēteri Dzirkalu piedalīsies treniņos, lai noslīpētu sadarbību braucot tumsā. „Ātrumposmi sestdienas vakarā pie Alūksnes ezera izskatās ļoti aizraujoši. Tie stipri ietekmēs rezultātu, jo, braucot tumsā, pat spēkos līdzīgu ekipāžu laiki reizēm atšķiras par 15 – 20 sekundēm,” prognozē A. Neikšāns.

„Uz vieglu uzvaru komandai nav ko cerēt,” brālim piekrīt otrās vietas ieguvējs Lietuvā Māris Neikšāns: „Laviešu konkurenti būs atguvušies no neveiksmēm Lietuvā, un starta sarakstā ir vairāki ļoti ātri igauņu braucēji ar labu tehniku. Taču mēs joprojām uzskatām, ka ar savu Mitsubishi Lancer Evo 9 varam pārspēt, tos kas startē ar Evo 10!” Gatavojoties rallijam „Sarma” Māris kopā ar jauno stūrmani Ringoldu Bērziņu pastiprināti trenējies arī braukšanai tumsā, taču šī prasme vēl tiks uzlabota īpašā nakts treniņā ceturtdien.

LMT rallija komandas gaitām var sekot komandas oficiālajā mājaslapā www.neiksans.lv.

Komandas ģenerālsponsors kopš 2004. gada ir Latvijas Mobilais Telefons. Sponsori ir LEC un Samsung Electronics Baltic, atbalstītāji – Neste Latvija, Inter-Riga, SHARP. Tehnisko nodrošinājumu sniedz Neiksans Rally Sport, ASRT, Samsonas transmission un ProRacing.
 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Sanfrancisko pazūd elektrība: Waymo robotakši stāv krustojumos, Tesla brauc tālāk

Elektrības padeves traucējumi, ko nedēļas nogalē piedzīvoja ASV lielpilsēta Sanfrancisko, atklāja atšķirības starp divām pašbraucošo auto pasaules filozofijām. Lasīt vairāk

 

Nosaka Baltijas aizsardzības līnijas izveidei pirmās nepieciešamās teritorijas 8

Valdība pirmdien apstiprināja Baltijas aizsardzības līnijas izveidei nepieciešamās teritorijas, līdz ar to zemes īpašniekus par atsavināšanu sāks informēt jau šogad. Lasīt vairāk

 

Uzdāvini savai otrajai pusei "Porsche Off-Road Experience" piedzīvojumu 333 trasē. Te neliels ieskats (+ VIDEO) 2

Tas nav vienkārši brauciens. Tā ir robežu pārbaude – tavu un arī Porsche. Stāvas nogāzes, īsta 4x4 trase, bet bez dubļiem, auto šūpoles un 3 metrus augsts metāla tilts, kas prasa pārliecību un precizitāti. Lasīt vairāk

 

Putins atklāj, kādā gadījumā uzbrukums Rietumiem nenotiks; Krievija šo karu nesāka (+ VIDEO) 15

Krievijas diktators Vladimirs Putins ikgadējā jautājumu un atbilžu sesijā piektdien sniedza atbildes uz vairākiem šobrīd aktuāliem jautājumiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti