Autosporta sezonu atklās «Eparts.lv Drag Meeting 2011» Biķerniekos

20.aprīlis 2011 0:00

24.aprīlī Biķerniekos notiks Latvijas Dragreisa čempionāta pirmais posms „Eparts.lv Drag Meeting 2011”, kas vienlaikus būs arī šī gada Biķernieku trases atklāšanas pasākums.

Sacensībās varēsim skatīt gan Baltijas ātrākos dragreisa auto, gan drifta šovus un šosejas sacensību līderu uzstāšanos, kā arī tiks uzstādīts vēl neredzēts un jauns Latvijas ātruma rekords.

"Eparts.lv Drag Meeting 2011" un "Eparts.lv Dragrace Cup 2011"

Lielie autosporta sezonas atklāšanas svētki „Eparts.lv Drag Meeting 2011”, kā jau ierasts, notiks aprīļa pēdējā svētdienā, un, lai radītu vēl lielāku sabiedrības interesi par dragreisu un uzlabotu sacensību kvalitāti, šogad pirmo reizi rīkošanā apvienojušies divi organizatori – „Baltic Motorsport Partner” un „Forsāža.lv”. No Latvijas Automobiļu Federācijas puses īpaši padomāts ir par sacensību dalībniekiem, kuri pirmo reizi varēs startēt „PRO” un „STREET” klasēs, kā arī piedalīties komandu sacensībās. Savukārt skatītājus visu dienu priecēs krāšņi šovi, auto šosejas sacensību līderu uzstāšanās, kā arī paredzētas jautras Lieldienu atrakcijas visai ģimenei, turklāt Biķerniekos tiks uzstādīts vēl neredzēts un jauns ātruma rekords, par kuru tiks īpaši paziņots jau tuvākajā laikā!

Biļešu iepriekšpārdošana jau no 3. marta „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, DUS „Statoil”, kā arī bilesuserviss.lv un bezrindas.lv. Līdz 20. martam biļetes uz sezonas atklāšanas sacensībām iespējams iegādāties tikai par LVL 4,00, bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas, bet no11 līdz 15 gadiem (uzrādot skolnieka apliecību) – LVL 3,00.

Kopā notiks pieci dragreisa čempionāta posmi, no kuriem „skaļākie” ir sezonas atklāšana 24. aprīlī un noslēgums 4. septembrī ar vienotu nosaukumu „Eparts.lv Dragrace Cup 2011” Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Sezonas otrais čempionāta posms (402m distance) notiks Igaunijā, Tartu lidlaukā 11. un 12. jūnijā, trešais (201 m distance) – 10. jūlijā Biķerniekos, kur vienlaicīgi risināsies arī Igaunijas Dragreisa čempionāts, bet ceturtais posms (402m distance) notiks 6. un 7. augustā Vaiņodes lidlaukā kopā ar Latvijas Drifta čempionāta posmu.

„Eparts.lv Drag Meeting 2011” un „Eparts.lv Dragrace Cup 2011” ģenerālsponsors – lielākais auto aksesuāru un rezerves daļu e-veikals Eparts.lv, sacensību mediju partneri – draugiem.lv, Radio CapitalFM un LTV raidījumi Zebra, Ātruma cilts un SEMS.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Ieguldīts 1 miljards eiro: Mercedes sāk C-klases ražošanu Ungārijā (+ FOTO)

Mercedes-Benz paplašinājis savu rūpnīcu Ungārijas pilsētā Kečkemētā, kas pēc rekonstrukcijas kļuvusi par uzņēmuma lielāko ražotni Eiropā. Tagad tā sākusi C-klases modeļa ražošanu. Lasīt vairāk

American Beauty Summer Meet 2026 Igaunijā, Hāpsalu (+ FOTO; PAPILDINĀTS) 1

Hāpsalu Igaunijā notiek American Beauty Car Show / American Beauty Summer Meet — viens no pazīstamākajiem amerikāņu auto pasākumiem Baltijā. Jaudīgo amerikāņu auto cienītājiem šis pilnīgi noteikti ir pasākums, ko nedrīkst palaist garām. Lasīt vairāk

Tiguan 20 gadi – Volkswagen laiž klajā jubilejas modeli “20 Edition” (+ FOTO) 6

Godinot vienu no saviem veiksmīgākajiem modeļiem, Volkswagen laiž klajā īpašu jubilejas versiju Tiguan Edition 20. Lasīt vairāk

Traģiskā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā seši cilvēki 5

Sestdienas rītā Salacgrīvas pagastā uz Tallinas šosejas pie Oltūžiem avārijā gājuši bojā četri cilvēki, līdz ar to kopumā aizvadītajā diennaktī negadījumos dzīvību zaudējuši seši cilvēki, noskaidroja aģentūra LETA. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti