Jelgavas posms izmaina vasaras sprinta spēku samērus - iAuto

Jelgavas posms izmaina vasaras sprinta spēku samērus

 
12.jūlijs 2011 0:00

Latvijas vasaras autosprinta čempionāta trešais posms Jelgavā, Rullīša trasē izmainījis līdzšinējo čempionāta gaitu.

Divās no trim klasēm apturēta atsevišķu vadošo braucēju dominance. 1800 klasē gan jau trešo uzvaru guva Imants Firsts, 2500 klasē uzvaru sasniedza Aigars Tīdmanis, bet 2500+ klasē labākais – Andris Slava.

Svētdien Rullītī 1800 klasē tika izjaukta Imanta Firsta un Jāņa Skujiņa dueta dominance – lai arī Imants izcīnīja jau trešo uzvaru trijos posmos, šoreiz vājāku sniegumu demonstrēja Skujiņš, paliekot ceturtajā vietā. Trijniekā iekļuva otro vietu guvušais Edgars Eriņš, no Firsta divu braucienu summā atpaliekot par 1,9 sekundēm. Interesanti, ka abi līderi otro braucienu veica ar vienādu rezultātu, kas nozīmē, ka uzvarētāju izšķīra pirmajā braucienā gūtais Imanta pārsvars.

Trešais 1800 klasē – Andris Slišāns, piekāpjoties Firstam par deviņām sekundēm.

Latvijas čempionāta kopvērtējuma trijnieks gan paliek nemainīgs – Firstam seko Skujiņš un Slišāns. Skaidrs, ka trīs uzvaras trīs posmos ir visai nopietns pieteikums uz Latvijas čempiona titulu, lai gan līdz sezonas beigām vēl trīs sacīkstes.

Līderi no troņa izdevies nostumt 2500 klasē – pirmo uzvaru šosezon sasniedza Aigars Tīdmanis, divu braucienu summā par 0,4 sekundēm apsteidzot pirmo divu posmu uzvarētāju Jāni Ivanovski. Cīņa par uzvara starp kuldīdzniekiem bija ļoti sīva: nevienā no braucieniem starpība starp līderiem nebija lielāka par 0,3 sekundēm.

Trešo vietu sasniedza vēl viens Kuldīgas braucējs Māris Druva, kurš uzvarētājam gan zaudēja uzreiz deviņas sekundes.

Latvijas čempionāta kopvērtējumā līderis joprojām Ivanovskis, aiz viņa Tīdmanis un Druva, zaudējot, attiecīgi, desmit un divdesmit punktus. No kopvērtējuma trijnieka izkritis pirmo divu posmu otrās vietas ieguvējs Vilnis Haferbergs, šajā sacīkstē nestartējot.

2500+ klasē turpinās Andra Slavas un Daniela Baltā duelis. Līdzšinējos posmos 333 trasē un Biķerniekos abi bija guvuši pa vienai uzvarai un vienai otrajai vietai. Trešais posms atkal noslēdzās ar abu valdījumu rezultātu tabulā, šoreiz par labu čempionam Slavam. Baltais no Andra atpalika par sešām sekundēm.

Trešo vietu sasniedza Juris Jevhuta.

Kopvērtējumā šobrīd neliels Andra Slavas pārsvars pār Danielu Balto. Savukārt cīņa par trešo vietu būs īpaši azartiska, jo pozīcijās no trešās līdz piektajai (Māris Bunka, Ainārs Eikerts, Mārcis Aizkalns) ir sportisti, kuri nav izlaiduši nevienu posmu un, kuriem nav izdevies iespraukties trijniekā nevienā posmā. Savukārt trešās vietas guvušie Zintis Dāvidsons un Ainārs Šusts šosezon startējuši tikai vienreiz, nepiedaloties kopvērtējuma medaļu dalīšanā. Jevhuta aizvada otro posmu – nestartēšana pirmajā sacīkstē arī viņam neļauj pakāpties augstāk par sesto vietu.

Ceturtais Latvijas vasaras autosprinta čempionāta posms paredzēts augusta sākumā Rīgā, Biķerniekos. Informācija un rezultāti: vasarassprints.lv.

Foto autors: Valdis Zāgeuss, Go4Speed.lv

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ford pārskata elektrifikācijas plānus – vēl platāks solis atpakaļ 6

ASV autobūves uzņēmums atzīst kļūdu virzībā uz vispārējo elektrifikāciju, rēķinās ar zaudējumiem un turpinās ražot arī degvielas automašīnas. Lasīt vairāk

 

Uzdāvini savai otrajai pusei "Porsche Off-Road Experience" piedzīvojumu 333 trasē. Te neliels ieskats (+ VIDEO) 2

Tas nav vienkārši brauciens. Tā ir robežu pārbaude – tavu un arī Porsche. Stāvas nogāzes, īsta 4x4 trase, bet bez dubļiem, auto šūpoles un 3 metrus augsts metāla tilts, kas prasa pārliecību un precizitāti. Lasīt vairāk

 

Putins atklāj, kādā gadījumā uzbrukums Rietumiem nenotiks; Krievija šo karu nesāka (+ VIDEO) 15

Krievijas diktators Vladimirs Putins ikgadējā jautājumu un atbilžu sesijā piektdien sniedza atbildes uz vairākiem šobrīd aktuāliem jautājumiem. Lasīt vairāk

 

Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO) 35

iAuto.lv turpina pētīt jaunizbūvētā satiksmes mezgla risinājumus, kam vajadzētu samazināt sastrēgumus. Taču - vai tā ir? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti