Visi komentāri - Latvijas Automobiļu federācijas apbalvošanas ceremonijā pasniegtas balvas par 2018.gada sasniegumiem autosportā (+ VIDEO)

Latvijas Automobiļu federācijas apbalvošanas ceremonijā pasniegtas balvas par 2018.gada sasniegumiem autosportā (+ VIDEO)

 
LAF | 14.janvāris 2019 8:07

Sestdien 12.janvārī kultūras pils Ziemeļblāzma lielajā zālē tika aizvadīta Latvijas Automobiļu federācijas 2018.gada čempionātu apbalvošanas ceremonija.

Lai arī šis pasākums iecerēts kā tikai un vienīgi čempionātu klašu apbalvošanas svinīgā ceremonija, tika apbalvoti arī to rallija un rallijsprinta kausa ieskaites klašu pirmo 3 vietu ieguvēji, kam bija paredzēts čempionāta statuss un kuri gada laikā čempionāta kritērijus neizpildīja nepietiekama dalībnieku skaita dēļ. Balvas saņēma kartinga, drifta, autošosejas, krosa, rallijkrosa, rallija disciplīnu labākie, kā arī tika pasniegtas atzinības balvas, sporta meistara apbalvojumi un LAF ordeņi par ieguldījumu autosporta attīstībā.

LAF prezidents Raimonds Kisiels, uzrunājot klātesošos, pateicās visiem klātesošajiem par ieguldīto darbu, ģimenēm par atbalstu, izteica savu prieku par sportistu augstajiem panākumiem un novēlēja visiem laimīgu Jauno gadu, kā arī izteicās par LAF nākotni, ka pie izdarītā neplāno apstāties, ka darbs pie finanšu restrukturizācijas ir jāturpina.

"Man, uzkāpjot uz šīs skatuves, šis ir vēsturisks mirklis. Mēs, latvieši, būsim pirmie pasaulē, kas apbalvos pirmo čempionu elektrisko kartingu klasē. Mēs to esam izdarījuši! Un es gribu jums pateikt vairāk - LMT Autosporta Akadēmija ies uz priekšu un es domāju, ka pavisam drīz mūsu puišu vārdus mēs dzirdēsim pasaules čempionātos," tā - pasniedzot balvas TeK (e-kart) klases uzvarētājiem, klātesošos uzrunāja LMT AA vadītājs Dainars Dambergs. Par pirmo čempionu šajā klasē kļuva Ričards Irbe.

Šīs ceremonijas ietvaros tika paziņots arī par jaunu LAF sadarbības partneri - uzņēmumu ERST Finance, kas pasniedza savu īpašo balvu 1000 eur apmērā "Vides Tehnika" rallija komandai. Savu izvēli īpašās balvas nominācijai ERST Finance pārstāvis Jānis Berķis komentēja šādi: "Tikai komanda var sasniegt visaugstākos mērķus. Tas saskan arī ar mūsu uzņēmuma filozofiju un tādēļ, izvērtējot komandu sasniegumus, nolēmām balvu piešķirt komandai "Vides Tehnika". Domājam, ka šāda balva kļūs tradicionāla, kā papildu motivācija komandām sasniegt vēl vairāk, zinot, ka viņu sniegums tiek ne tikai vērtēts, bet arī novērtēts."

LAF ordeņus par ieguldījumu autosportā šogad saņēma 3 cilvēki. Viens no tiem - Jānis Naglis, kas no kaislīga autosportista kļuva par veiksmīgu federācijas vadītāju, kuras galvgalī aizvadīja 8 gadus un turpina ar lielu entuziasmu darboties federācijas prezidijā kā viens no Raimonda Kisiela viceprezidentiem. Otrs ordeņa saņēmējs ir Vilhelms Sniedzāns, kas organizē ralliju "Sarma". Tas ir vienīgais Latvijas rallijs, kas bez pārtraukuma šogad notiks jau 44.reizi. Šis goda vīrs ir spējis ne tikai to veiksmīgi organizēt, bet tautā runā, ka pat esot sarunājis tur augšā ar Svēto Pēteri, lai rallija laikā vienmēr būtu arī īsti ziemas apstākļi, kā tas visus šo gadus arī ir bijis. Trešo ordeni saņēma Jānis Kozlovskis (seniors). Viņš ir autosporta dinastijas pārstāvis – gan viņa tēvs ir bijis autosportists, gan arī dēls turpina iesāktās tradīcijas un startē MiniBagiju klasē. Nupat kā beidzis savas aktīvās autosporta gaitas, tagad viņš plāno savu lielo pieredzi pielietot attīstot jauniešu sportu.

Foto: Publicitātes attēls

Ceremonijā uzstājās dziedātāja Līga Rīdere, gaisa akrobātes Elena un Izobela no Lietuvas, kā arī deju studijas "Ritms" dejotājas. Apbalvošanas pasākumu kopā apmeklēja vairāk nekā 440 cilvēku, ceremoniju translēja tiešraidē TV kanālā Sportacentrs.tv un LMT Straume, kā arī sociālajā vietnē Facebook.

Organizatori izsaka milzu pateicību visiem brīvprātīgajiem, kas iesaistījās pasākuma organizēšanā, atbalstītājiem - ERST Finance, Chivas, kultūras pils Ziemeļblāzma administrācijai, skaņu un gaismu tehniķiem un video tiešraides nodrošinātājiem - sportacentrs.com pārstāvjiem

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Model 3 lētāk arī Eiropā – Tesla piedāvā jaunu bāzes versiju 5

Tesla nāk klajā ar jaunu Model 3 versiju, kas zaudēs daļu no aprīkojuma komplektācijas, taču maksās par aptuveni 3000 eiro mazāk nekā līdz šim lētākais variants. Lasīt vairāk

 

Kraviniekam migla netraucē - traucē tie, kas "lēnām velkas" (+ VIDEO) 18

Video autors apgalvo, ka miglas dēļ vairākas vieglās automašīnas braukušas piesardzīgāk, kas izraisījis kravas auto šofera niknuma izpausmi, ko tas apliecinājis mirkšķinot sava auto gaismas, taurējot un arī riskanti apdzenot. Lasīt vairāk

 

Novembris Vācijas tirgū: elektroautomobiļi uz augšu, dīzeļi uz leju 21

Publicēti dati par Eiropas lielāko automobiļu tirgu Vāciju. Tendences, kas iezīmējās jauno automobiļu tirgū iepriekšējos mēnešos nemainās: elektroautomobiļu skaits pieaug, bet ar dīzeļdzinējiem aprīkotu spēkratu skaits rūk. Lasīt vairāk

 

Sācies “Latvijas Gada auto 2026” tautas balsojums – vai žūrijas izvēle sakritīs ar tautas simpātiju

Ir sākusies balsošana par konkursa “Latvijas Gada auto 2026 Tautas simpātiju” - nomināciju, kuras uzvarētāju var noteikt ikviens interesents. Balsot iespējams gan internetā, gan tirdzniecības centrā “Mols”, kur arī apskatāma fotogrāfa Raimonda Volonta lielformāta izstāde. Tajā redzamas visas 33 jaunākās automašīnas, kas piedalās “Latvijas Gada auto 2026” konkursā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti