«Ferrari» izstrādājis superauto ķīniešiem

7.oktobris 2009 12:02

Ferrari ir izstrādājusi ekskluzīvu superauto 599 GTB Fiorano HGTE versiju, kas paredzēta tikai Ķīnas tirgum. Ekskluzīvā auto tapšanas procesā piedalījās arī slavenais Ķīnas mākslinieks Lu Hao.

Šim automobilim Lu Hao ir sagatavojis divus dizaina variantus. Vienā variantā superauto tiks nokrāsots dinastijas porcelāna stilā. Šis auto būs vienā eksemplārā un tas tiks pārdots labdarības izsolē novembra sākumā. Otrajā variantā 599 GTB Firano iegūs sarkanas un pelēkas krāsas virsbūvi. Šie auto tiks saražoti 12 eksemplāros. Salonā apdarē mākslinieks ir izmantojis vecu ķīniešu fontu, kurā ir uzrakstīti tahometra skaitļi un uzraksts uz dzinēja iedarbināšanas pogas. Kopā ar automobili pircējiem tiks piedāvāta arī ādas soma ar izšūtu "Zīda ceļa" maršrutu.

Superautomobiļa tehniskie dati paliks nemainīgi. Auto joprojām tiks aprīkots ar 12 cilindru sešu litru dzinēju, kura jauda ir 620 zirgspēki. Pateicoties Handling GT Evoluzione (HGTE) pakai, Ferrari GTB Fiorano iegūs arī pazeminātu un cietāku piekari, pārregulētu stūres vadību, modernizētu transmisiju un bremzes, kā arī jaunus riteņu diskus.

Ķīniešu Ferrari specversijas cena pagaidām netiek nosaukta.

 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

HeroCamper – kompakts bezceļu kemperis tiem, kuri dod priekšroku piedzīvojumiem (+ FOTO) 3

Dāņu ražotāja HeroCamper pieeja kempingam atšķiras no tradicionālajiem dzīvojamajiem treileriem. Tā vietā, lai piedāvātu maksimāli daudz komforta un sadzīves tehnikas, HeroCamper koncentrējas uz kompaktu, vieglu un izturīgu bezceļu piekabi, kas paredzēta aktīvai atpūtai un ceļojumiem. Lasīt vairāk

Seska ekipāža Igaunijas rallija kopvērtējumā zaudē vienu pozīciju; Latvijas fani uzmundrina Mārtiņu Sesku un Renāru Franci pirms starta WRC Delfi rallija Igaunijā (+ VIDEO)

Latvijas rallija pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis sestdien pasaules rallija čempionāta (WRC) sezonas devītā posma - Igaunijas rallija - otrajā sacensību dienā pēc vēl četriem ātrumposmiem kopvērtējumā zaudēja vienu pozīciju un atrodas septītajā vietā. Lasīt vairāk

PAPILDINĀTS 16.07; Jau 4 mēnešus bīstami deformēta konstrukcija virs autovadītāju galvām K. Ulmaņa gatvē (+ VIDEO) 26

iAuto.lv pievērš uzmanību deformētai konstrukcijai, kas K. Ulmaņa gatvē apdraud autovadītāju drošību jau mēnešiem ilgi - viens no balstiem ir deformēts avārijas rezultātā, taču atjaunot tās sākotnējo stāvokli, šķiet neviens nesteidzas. Lasīt vairāk

Vilks vairāk un piedāvās vairāk: Audi laiž klajā modernizēto Q3 (+ FOTO) 5

Audi sūta pie pircējiem modernizēto 2027. modeļu gada Q3, papildinot to ar bagātīgāku standarta aprīkojumu, jaunām digitālajām funkcijām un lielāku vilktspēju hibrīda modifikācijai. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti