Policija pastiprināti kontrolē stāvēšanas aizliegumus 8

 
29.janvāris 2004 8:59

Lai atvieglotu sniega novākšanas darbus Rīgas ielās, Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki pastiprināti kontrolē automašīnu novietošanu atbilstoši ceļa zīmēm, kas aizliedz apstāties un stāvēt, kā arī ceļa zīmēm, kas aizliedz automašīnām konkrētās vietās stāvēt pāra datumos vai nepāra datumos.

Parasti papildu izvietotās ceļa zīmes automašīnu novietošanu atsevišķos ielu posmos aizliedz no plkst. 20.00 līdz plkst. 8.00.

Policija atgādina, ka stāvēšanas aizliegumi pašlaik ir ieviesti un tiek pastiprināti kontrolēti tāpēc, ka novietotā autotransporta dēļ uzkopšanas tehnika nespēj pienācīgi veikt ielu attīrīšanu no sniega. Ziemas periodā izvietotās papildu ceļa zīmes pilsētas ielās atradīsies tik ilgi, kamēr būs nepieciešams veikt sniega novākšanu.

Policija aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un vērīgiem, novietojot savas automašīnas pilsētas ielās.

Rīgas domes
Informācijas un
sabiedrisko attiecību nodaļa

 
Visi komentāri
 
112870. viesis 29.janvāris 2004 9:08
0 0 Atbildēt

ribeetos gan redzeet to sniega vaakshanu... Peedeejo gadu laikaa neko vairaak par saals kaisiishanu Riigas ielaas neesmu noveerojis. Tas protams neattaisno staaveeshanu zem ziimeem, bet rodas jautaajums: kaada velna peec taas ziimes vispaar ir jaaliek, ja sniegu taapat nekur neizved.

Tusis

112872. viesis 29.janvāris 2004 9:11
0 0 Atbildēt

Pidari savu neizdaribu uzvelj autovaditajiem sak nevarejam iztirit ielas jo tas pilnas ar autinjiem.

112874. viesis 29.janvāris 2004 9:12
0 0 Atbildēt

Shoziem neesmu redzeejis nevienu sniega izvedamo masiinu.

Kaapeeec saada sniega izvesanas probleema nav vietaas, kur ir maxas staavietas P ?

112876. viesis 29.janvāris 2004 9:15
0 0 Atbildēt

Ka var pastiprinati darit to kas ir darba pienakumos. Sanak ka vienkarsos apstaklos pasvaldibas policija slinko, lai atseviskos gadijumos varetu teikt ka strada pastiprinati. Un vispar sogad nav redzeta neviena sniega tirama masina kura daritu kaut ko vairak par sals kaisisanu. To vien dara ka atmazga naudu. Reali jau neviens nespej izkontrolet izkaisita sals daudzumu.

112918. viesis 29.janvāris 2004 11:50
0 0 Atbildēt

Jaa soziem neesmu redzejis nevienu masinu kura to sniegu izvestu tikai kaisa saali un viss:(

112925. viesis 29.janvāris 2004 12:12
0 0 Atbildēt

Ha, pagaashgad uzliktaas pagaidu ziimes staaveeja pat veel apriilii (varbuut maijaa), kad no sniega nebija ne minjas un visi jau sen brauca ar vasaras riepaam......

112963. viesis 29.janvāris 2004 14:17
0 0 Atbildēt

A es aizvakar ie Brasas rimchika redzeju ka jauns policits shtrafeja slk ipasnieku kurs bija sajuties ka invalids bet laikam piemirsis invaliditates apliecibu :)

112971. viesis 29.janvāris 2004 15:55
0 0 Atbildēt

shodien liimeeja lapinjas Riigas domes staavietaa pie streelniekiem, bet pie Maltas ordenja staav, kam nav slinkums.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO) 1

Jaunais Freelander 8 top sadarbojoties Chery un Jaguar Land Rover zīmoliem, turklāt tagad tas būs moderns, elektrificēts transportlīdzeklis, kas vairāk piemērots pilsētvidei. Lasīt vairāk

 

Līdz 455 km, līdz 226 Zs, cena no 25 000 eiro: elektriskais Volkswagen ID. Polo pieejams iepriekšpārdošanā (+ FOTO)

Pieejams, digitāls un nepārprotami Volkswagen – septītās paaudzes Polo ienāk jaunā un pilnībā elektriskā ērā. Lasīt vairāk

 

Protestā izskan skarbi vārdi par vēja parkiem; ministrs aicina ieraudzīt ieguvumus (+ VIDEO) 12

Valdība šodien devusi zaļo gaismu diviem vērienīgiem vēja elektrostaciju projektiem – "Eko Ziemeļi" un "Kurzeme", taču par trešo – "K2 Ventum" Pāvilostas tuvumā, lēmuma nav. Premjere pieprasījusi attīstītājiem atgriezties pie sarunu galda, aicinot vietējo kopienu. Lasīt vairāk

 

Sniedzamība 600 km: Hyundai Ioniq V Ķīnas tirgum (+ FOTO) 5

Ioniq V nav saistības ar mūspusē zināmo Ioniq 5 – Ķīnai radītais modelis piedāvā plašu telpu un modernas tehnoloģijas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti