«Audi R10 TDI» joprojām nepārspēts 5

3.aprīlis 2007 8:40

Audi R10 TDI’s unikālā uzvaru sērija turpinās: ALMS (American Le Mans Series) sacīkšu otrajā posmā St. Pēterburgas (ASV, Florida) ielās Audi komandas izcīnīja negaidītu dubultuzvaru.

Dindo Kapello un Alans Maknišs finišēja pirmajā vietā, Emanuele Pirro un Marco Verners izcīnīja otro vietu. Saspringtā un aizraujošā sacensībā Audi pierādīja, ka Audi R10 TDI var uzvarēt arī trasē, kas izvietota pilsētas ielās.

Neskatoties uz to, ka piektdienas kvalifikācijas braucienos Audi izcīnīja tikai trešo starta pozīciju un LM P2 klases auto, kas ir 150 kilogramus vieglāki, uzstādīja ātrākos apļa laikus, sacīkstēs Audi R10 TDI pierādīja savu pārākumu un nodemonstrēja V12 TDI dzinēja spēku pilnībā. Audi komanda strādāja lieliski un sacīkšu gaitā nepieļāva ne mazāko kļūdu.

0 0 Atbildēt

Ne jau velti ir uzskats, ka Audi dīzeļdzinēji šobrīd ir labākie starp vieglo automašīnu dīzeļdzinējiem.

230925. viesis 3.aprīlis 2007 11:06

Bla bla bla , ne nu labākie ne nu ko. Sacīkšu un ielas auto ir divas dažādas lietas...

230945. viesis 3.aprīlis 2007 11:58

audi the best :)

231100. viesis 3.aprīlis 2007 19:21

AUDI SIMPLY RULZZZZZ...ZZZ..ZZ!:):):)

231151. viesis 4.aprīlis 2007 0:07

Vorsprung durch technik ;)

Latvija/Lietuva 20.04.2024 - vai mūsējiem izdosies konkurēt ar šādām degvielas cenām? (+ FOTO) 49

Autovadītājs piefiksējis degvielas cenas vienā un tajā pašā dienā Latvijā un Lietuvā. Cenu starpība 23 un 24 centu apmērā par dīzeļdegvielu un benzīnu liek apšaubīt mūsu konkurētspēju un lozungus par atpalicības samazināšanu no kaimiņiem. Lasīt vairāk

Bricis: Bīstamība uz ceļiem saglabāsies līdz otrdienas rītam (+ VIDEO) 3

Bīstamība saglabājas ne tikai šodien, bet vēl līdz rītdienas rītam. Rīt pēcpusdienā temperatūra visā Latvijā pakāpsies virs nulles, ilgstošie nokrišņi beigsies, intervijā “Rīta Panorāmā” sacīja LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. Lasīt vairāk

Uzvaras visur, kur iespējams - Verstapens dominē Ķīnas Gran Prix

"Red Bull" pilots Makss Verstapens svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas piektā posma - Ķīnas "Grand Prix" - pamatsacensībās. Lasīt vairāk