Mans «Audi» un gāze 80

 
16.septembris 2002 10:34

Laikam nekas īpaši aktuāls, taču nolēmu uzraxtīt. Neskatoties uz dažādiem rakstiem iAuto, kā arī uz ļoti lielo komentāru skaitu, īpaši tādu ievērojamu personu kā Audimans, nolēmu savā autiņā ielikt gāzi.

1. Man ir autiņš, kas man patīk - 1988.gada Audi 100, 2.3 litri, šprice, utt. 2. Nepatīk dīzeļi 3. Negribas mainīt autiņu ar dažām nelielām zināmām vainām pret "veiksmju un neveiksmju loteriju". Tas viss it kā mudina nedarīt neko, novērst sīkās vainas, braukt tālāk. To man neļauj: 1. Katru dienu Tukums-Rīga-Tukums + ? Tukums - ???? - Tukums => daudz naudas konvertējas benzīnā un pēc tam dūmos. 2. Nekur nebraucu ar sabiedrisko transportu, kā arī "nekāpju uz astes" citiem. Tagad man ir gāze. Pirmie iespaidi: 1. Pa Rīgu braucot nedaudz mazāka jauda, bet tā kā ir 2.3 litru motors, tad pietiek. 2. Motoram klusāka un vienmērīgāka dziesma 3. Gāze nesmird 4. Gāze tikai nedaudz vairāk tērējas par benzīnu. 5. SIA Autogāze Deglava 60 savu darbu dara kārtīgi, taču pie solītajiem 237 Ls papildus nāk daudz latu par uzpildi, sadalītāja un sveču maiņu, utt. Iznāca papildus 30 Ls, ar kuriem nebiju rēķinājies. Principā esmu apmierināts. Ar visu šo gribēju teikt izejot no komentāriem raxtam "Audi gāze" - es nepiederu pie tiem, kam ir dārga automašina un žēl naudas benzīnam, man ir nojauta, ka sliktās lietas pēc gāzes ielikšanas parādās tad, kad gāzes iekārta ielikta kādā nomaļā šķūnī. Ja autiņš ne visai labi iet ar benzīnu, tad diez vai labi ies ar gāzi. Komentāros parasti pierādījies, ka puse kliedzēju ir tie, kas paši neko nav pamēģinājuši. Es parasti uzklausu visus viedokļus un PATS lemju, ko darīšu. 2r
 
80 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
38727. viesis 16.septembris 2002 10:56
1 0 Atbildēt

Es personiigi esmu pret gaazi. Ja motors radiits, lai vinjaa dedzinaatu benziinu, tad vinjaa arii jaadedzina benziins... Gaaze to motoru padara sausu un...

Ai. Dziivojam briivaa valstii un katrs savu naudu teeree kaa grib... ;o)

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Policijas auto uz Opel Grandland Plug-in Hybrid bāzes (+ FOTO)

Vācijas autobūves uzņēmums Opel prezentējis jauno policijas automašīnu, kas veidota uz Grandland Plug-in Hybrid bāzes. Lasīt vairāk

 

Dronu incidentu gadījumā kompensāciju kārtība joprojām neskaidra (+ VIDEO) 22

Pēc vairākiem dronu incidentiem Latvijas pierobežā aktualizējies jautājums – kas notiktu gadījumā, ja bezpilota lidaparāts sabojātu tehniku, ēku vai citu īpašumu? Vai zaudējumus segtu apdrošinātājs, vai tomēr būtu jāpaļaujas uz valsts kompensācijām? Lasīt vairāk

 

Koalīcija vienojas līdz gada beigām saglabāt samazinātu akcīzi dīzeļdegvielai 24

Koalīcijas partijas vienojušās samazinātās akcīzes nodokļa likmes dīzeļdegvielai saglabāt līdz šā gada beigām, pirmdien pēc valdību veidojošo koalīcijas partiju sanāksmes aģentūrai LETA teica finanšu ministrs Māris Kučinskis. Lasīt vairāk

 

Ko pērk Vācijā – 2026. gada maijs 6

2026. gada maijā Eiropas lielākajā automobiļu noieta tirgū Vācijā reģistrēti gandrīz 240 000 jaunu automobiļu. Kas bija līderi, kādiem automobiļiem vācu pircējs devis priekšroku, Top-10. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti