"Sieviešu rallijs" atgriežas pēc trīs gadu pauzes; sākas pieteikšanās 7

 

Foto: Publicitātes foto

Gunta Kursiša-Butkāne | 20.janvāris 2024 9:54

Spilgts restarts pēc 3 gadu pauzes: sākusies pieteikšanās "Sieviešu rallijam 2024!"

Piektdien, 19. janvārī, ir sākusies dalībnieču pieteikšanās vienam no iemīļotākajiem un populārākajiem, kā arī Ginesa rekordu grāmatā ierakstītajiem pavasara pasākumiem – "Sieviešu rallijam". Šis gads ir īpašs, jo pēc trīs gadu pauzes tiks svinēta rallija atgriešanās, un organizatori sola dalībnineces šajā "restartā" īpaši lutināt – ar jauniem konkursiem, jautriem uzdevumiem, bagātīgām balvām un atmiņā paliekošiem piedzīvojumiem!

"Sieviešu rallijs" notiks 9. martā, taču organizatori mudina dalību rallijā pieteikt jau laikus un izmantot "agro putniņu cenu". Pieteikties var, sekojot šai saitei, https://sieviesurallijs.eu/ , sākot no 19. janvāra. Reģistrācija tiek slēgta 7.martā plkst. 23:59. 

Rallijā pieteikties var gan draudzeņu komandas, gan uzņēmumu komandas, gan darba kolektīvi. Noteikums gan ir viens – visas dalībnieces ir sievietes. Komandu veido 2 - 4 "Roadgames" lietotnē reģistrētas dalībnieces, bet automašīnā drīkst atrasties tik līdzbraucējas, cik to atļauj transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība,  bez vecuma ierobežojuma. Automašīnai jāatbilst visām ceļu drošības noteiktajām prasībām – tai jābūt izietai tehniskajai apskatei un jābūt OCTA.

Rīkotāji apņemas apvienot festivāla atmosfēru un sacensību garu, radot azartisku orientēšanās spēli, kuras laikā dalībniecēm būs iespēja paradīt savas plānošanas spējas, erudīciju un atjautību. Spēle dalībniecēm atklās arī mūsu skaistās Latvijas vietas - vēl iepriekš neredzētas un, iespējams, arī tādas, kas redzētas, bet kuras rīkotāji parādīs no cita skatu punkta. 

"Notikumi pie mums un pasaulē diemžēl ietekmēja Rallija norisi pēdējos trīs gadus, un nu ir pienācis laiks restartam un laiks "Sieviešu rallijam" atgriezties uz Latvijas ceļiem," pauž "Sieviešu rallija" galvenais organizators Juris Kokainis. Viņš pauž, ka "Sieviešu rallijs" ir festivāls un jautra dāmu kopā būšana, kur azartiski un tajā pašā laikā ievērojot ceļu satiksmes noteikumus, tiks noskaidrotas erudītākās, veiksmīgākās un radošākās šī gada ekipāžas."Mēs aicinām svinēt! Svinēt ar krāsainiem tērpiem, unikālām frizūrām un grimiem, svinēt ar neatkārtojamiem autodizainiem, ļauties sievišķīgajam radošumam, domu lidojumam un fantāzijai," tā J. Kokainis.

"Sieviešu rallija" spēle sāksies 9. martā plkst. 11.00, kad tā tiks tiks aktivizēta "Roadgames" lietotnē. (Lietotni var lejuplādēt Google Play un AppStore). Informāciju par pieslēgšanos lietotnei dalībnieces  saņems pēc reģistrācijas un dalības maksas apmaksas (Reģistrēties var mājaslapā:  www.sieviesurallijs.eu). Līdz spēlei aplikācijā dalībnieces varēs iepazīties ar spēles norises teritoriju un uzdevumu aprakstiem. Vietu, no kuras startēt, ekipāžas varēs izvēlēties pašas, un spēles uzdevumus varēs pildīt līdz plkst.17:00. 

Šā gada jaunums, kuru nodrošinās Rallija lieldraugs "Motointegrator.lv", ir palīdzība ekipāžām uz ceļa, ja nu orientēšanās spēles laikā gadās kāda ķibele.

"Motointegrator.lv" tāpat kā "Sieviešu rallijs" ir par to, lai atrašanās uz ceļa satiksmē būtu baudāma, patīkama un bez raizēm – ne tikai sacensību laikā, bet arī katru dienu. "Motointegrator.lv" ir plašākā platforma, kur atrast pārbaudītus un uzticamus autoservisus, un arī Rallija laikā "Motointegrator.lv" komanda sniegs atbalstu dāmām, ja būs nepieciešama kāda palīdzība uz ceļa," stāsta Ivars Klints, "Motointegrator.lv" projektu vadītājs. 

Pasākuma lieldraugs "Motointegrator.lv" labākās dalībnieces arī iepriecinās ar balvām no lielākā auto rezerves daļu interneta veikala IC24.lv, kura kopējais balvu fonds būs viens tūkstotis eiro. Galvenā balva 1. vietai - dāvanu karte no IC24.lv 500 eur vērtībā. Vairāk balvas "Sieviešu rallija" organizatori izziņos laika gaitā Rallija oficiālajās sociālo tīklu vietnēs -Facebook un Instagram. 

Tradicionāli rallijs noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju un ballīti, kas šogad notiks pie t/c "Rīga Plaza". Tiks apvalvotas 1., 2. un 3. vietas ieguvējas, kas spēles laikā būs savākušas visvairāk punktu, demonstrējot savu atjautību, plānošanas prasmes un radošumu. 

Turklāt šogad kāds patīkams jaunums – pie simpātiju balvām varēs tikt jebkura ekipāža, kas piedalīsies Rallijā, jo šīs balvas tiks izlozēta uz vietas noslēguma pasākumā pie t/c "Rīga Plaza" – atliek vien ierasties un, iespējams, ka laime uzsmaidīs tieši jums. 

2024. gada "Sieviešu ralliju" lieldraugs – ērtākā un uzticamākā autoservisu meklēšanas platforma "Motointegrator.lv", atbalstītāji - modes un izklaides centrs "Riga Plaza", "Super alko" un "Olearys".

Pirmais Rallijs norisinājās 2009.gadā. Desmitajā Rallijā 2018.gadā tika sasniegts Ginesa rekords, kur tika pārspēts iepriekšējais Indijā uzstādītais "Pasaules rekords" - visvairāk sievietes dalībnieces motoru sporta pasākumā, kas bija 467 ekipāžas un 934 dalībnieces. Sieviešu rallijā piedalījās 702 ekipāžas un 1600 sievietes (oficiāli reģistrētās). 2024.gadā norisināsies jau 13. Sieviešu rallijs. Šogad norisināsies jau 13. Sieviešu rallijs -  iepriekšējais Rallijs norisinājās 2020. gadā. Kopā šo gadu laikā Sieviešu rallijā ir startējušas vairāk nekā 14 300 dalībnieces.

 
Visi komentāri
 
650 21.janvāris 2024 1:49
0 0 Atbildēt

Kas tas pa žestu, ko tā vidējā rāda. Vai tas nav kaut kas ne pieklājīgs.

0pis 22.janvāris 2024 10:59
0 0 Atbildēt

Tas žests nenozīmē "paplestas kājas", bet gan "Viktors Var Visu".

650 21.janvāris 2024 22:34
0 0 Atbildēt

Es nu dien ne varu iebraukt.Kapc ne vienam (vairs) ne interesē Sievietes.Jā.

Asaris 22.janvāris 2024 10:04
1 0 Atbildēt

9. Martā uz ceļiem jābūt uzmanīgam un jārēķinās ar papildus mašīnām uz šosejas kas nepārsniedz 80km/h

Jūrmalnieks 22.janvāris 2024 10:46
2 0 Atbildēt

Jopcik... Es jau domāju, ka miers... Bet nē....

Atkal ikgadēji šajā nedeļas nogalē labāk vispār nevajag atrasties uz ceļa, jo būs atkal pilli ceļi ar pusdzērušām zosīm, kas 'vienu drosmei' ierauj un tad aizrauta jautrībā, klačās u.c. lietās tikai ne skatīšanās uz ceļa, nereiķoties ar citiem tik laiž...

🙈 Tikai pie mums var tādu pasākumu sarīkot uz publiskiem ceļiem. Kur apkārtējiem ir jācieš.

Janka 22.janvāris 2024 11:57
0 0 Atbildēt

Tieši arī 'rekorda' - 18 gadā, radu lokā dāmītes no šī pasakuma laicīgi nenobremzēja un ielika pakaļā... trīs hlamā izveļas ārā un jau ar pirmajām frāzem uzvedas nepiedienīgi, 'hi hi ha ha' un ka viņām esot jāsteidzas, nevarot kavēt un vai kādu 'fikso' pakalpojumu varot sniegt... Dāmīte pie stūres bija mazliet adekvātāka, bet arī varēja redzet ka ir iesvilpusi.... 

 Vopšim tur bija melodrāma, jo kā pazītams neielaidās nekādās sarunāšanās, teica ka saskaņotais vai policija.   Protams sakās agresija, piecstāvīgi vārdi, draudi un pat fizisks kontakts ar spļaušanām, pirkstu baktīšanām u.t.t. paziņa neielaidās šajā un malacis bija ka noturējās jo bija vairākas reizes, ka viena vai divas filmēja kamēr viena agresīvāk brauca augumā(lai dabūtu kādu fizisko kontaktu un tad varētu raudāt- nabaga sievietīti sit vīriets!!!!)

 Izsauca poličus sāka arī pats filmēt un iesēdās autiņā, vecenes nebija ar to mierā, spļāva virsū auto un ar kāju un rokām uztaisīja pāris neatgriezeniskas buktes.

 Pieminēšu autiņš bija tolaik ļoti pasvaigs 15 gada, kas vēl operatīvajā līzingā ar kasko segumu un stāvošā auto viņam pakaļā ar vismaz 25km/h ietriecās, tapēc tur aizmugures bojājums nopietns un tad sarunāšanas cenai jabūt ir arī adekvātai....

Janka 22.janvāris 2024 11:57
0 0 Atbildēt

😅 Pateikšu to, ka vecenes sākumā piedavāja 100€(+ ''pakalpojumu'') bet pēdējais cipars bija 400€.

('kasko' tāme bija 2.5tūkstoši.) 😉

Ta nācas gaidīt 2h poličus, tie atbrauca UZREIZ vecenes nomierinājās, taisīja lielas acis pilnas ar asarām un sāka vēl hisēriski melot, ka priekšā esot pēkšņi uzdevis pa bremzēm u.t.t.

Nu neko vadītāja iepūta trubā rādija pirmajā 0.42 otrajā pūtienā 0.40(tad varam secināt, cik bija pirms 2h stundām) un vadītājai sodiņu par to nav jo tad vairs neskaitās ka ir alkohola iespaidā, tikai mutiski aprunājās....

 Kopā ar policiju katrs no savas puses uzrakstīja saskaņoto, tad protams pazītamais par tīšu mantu bojāšanu vēl uzrakstīja iesniegumu, jo viss ir nofilmēts, arī policijai parādija, kādas bija bravūrīgās pirms viņiem. Tur divu domu nebija.

 Nācās protams, ka iet caur tiesu, kas vilkās vēl gandrīz 2 gadus, bet galā taisnību panāca, tika uzlikts pienācīgs sods....

 Tad sakās nicinošas naida ziņas gan viņam, gan sievai, jo protams, ka atrada internetā. Ta ka naktī vajadzēja slēgt ārā internetu.... Jo nobloķējot, taisīja jaunus kontus un tik bombardēja tālāk.... Labi ka ātri reaģēja un pirmajā dienā parskatīja visus savus soc. tīklu iestatījumus, jo bija vietas kur varēja publiski redzēt arī mob. nummuru, bet to neuzķēra un labi ka tā. Tad vispār būtu čau....

 Tika iesniegti ziņojumi policijā, šis terora murgs turpinajās aptuveni pus gadu, līdz nomierinājās. Nezinu vai no VP puses kas bija vai vienkārši beidzot apnika heitot...

Interesanti, kā tiek atpirkta policija no organizatoru puses?

  Ka šajās dienās netiek papildus ekipāžas piesaistītas tieši posmu vietās, kur uz alko un ātrumu kontrolētu.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Palika 18 kilometri: 3 miljonus vērts Ferrari F40 piedzīvo avāriju Vācijā 7

Automašīna bija ceļā uz automobiļu izstāžu un pārdošanas kompleksu Motorworld Bublingenē, netālu no Štutgartes. Līdz mērķim bija atlikuši 18 kilometri. Lasīt vairāk

 

Kurš izraisīja bīstamu situāciju? (+ VIDEO) 34

Abu vadītāju domas par to, kurš izraisīja bīstamu situāciju, dalās. Lasīt vairāk

 

Arī kā sedans - Volkswagen Passat Ķīnai 7

Jaunākais Volkswagen Passat Eiropā ir pieejams tikai universāla modifikācijā, taču Ķīnā to var nopirkt ar sedana virsbūvi. Lasīt vairāk

 

ADAC: Ķīnas autobūve ir nopietni konkurenti 8

Vācijas automobiļu kluba ADAC eksperti nonākuši pie secinājuma, ka Ķīnas autobūves produkcija pēdējos gados ir stingri pielikusi un min Eiropas ražotājiem uz papēžiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti