Visi komentāri - Nippon Auto prezentē Honda universāli Civic Tourer

Nippon Auto prezentē Honda universāli Civic Tourer

 
Nippon Auto | 18.marts 2014 11:27

Honda oficiālais dīleris Nippon Auto piektdienas vakarā vērienīgā prezentācijā pieteica Latvijas tirgū populārās kompaktklases automašīnas Civic piecu durvju modeli Tourer. Ģimenēm ar bērniem un sportiska dzīvesveida piekritējiem paredzētais auto izceļas ar lielāko bagāžas nodalījumu savā klasē un bagātīgāko aprīkojumu, kāds jebkad bijis pieejams Civic modeļos.

Foto: Publicitātes foto

Prezentācijas pasākumā viesi varēja ne vien klātienē apskatīt un izbraukt ar jauno Civic Tourer, bet arī izmēģināt laimi Honda lādes atslēgšanā. Pie katra ielūguma bija piestiprināta nejauši izvēlēta atslēga, taču tikai viena derēja lādes slēdzenei. Laimīgā atslēga bija pievienota Matīsa Oša ielūgumam, kurš tagad varēs izbaudīt Tourer brīvdienas – saņemt jauno auto uz nedēļas nogali un četratā izklaidēties Salacgrīvas atpūtas kompleksā Kapteiņu osta.

Foto: Publicitātes foto

Civic Tourer ir automašīna dinamiskas braukšanas cienītājiem. Tā pieejama ar 1,8 litru benzīna dzinēju, kas attīsta 142 zirgspēku jaudu, un superekonomisko 1,6 litru i-DTEC Earth Dreams tehnoloģijas 120 zirgspēku dīzeļdzinēju, kas patērē tikai 3,8 litrus degvielas uz 100 kilometriem. Modeļi ar benzīna dzinēju pieejami arī ar automātisko ātrumkārbu.

Tourer redzamākās iezīmes ir plašs salons ar augstas kvalitātes iekšējo apdari, kā arī klasē lielākais bagāžas nodalījums ar 624 litru ietilpību. Aizmugurējo sēdekļu rindā izmantota Magic Seats tehnoloģija, kas ļauj atzveltņus nolocīt vienā līmenī ar bagāžas nodalījuma grīdu, lai ērti pārvadātu arī garus priekšmetus. Automašīnas cena ir sākot no 18 500 eiro, ieskaitot PVN.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tie paši 16 900 eiro - Dacia modernizē elektrisko Spring un cenu nemaina 1

Rumānijas autoražotājs Dacia uzlabojis elektriskā pilsētas auto Spring konstrukciju, kas uzlabos tā veiktspēju, tomēr cenu atstājis bez izmaiņām. Lasīt vairāk

 

Dīzeļdegvielu izdevīgāk pirkt Igaunijā, benzīnu Lietuvā (+ FOTO) 20

iAuto.lv lasītāju iesūtītie attēli no 2025. gada nogales liecina, ka vispievilcīgākās cenas dīzeļdegvielai ir Igaunijā, bet benzīnu izdevīgāk iegādāties Lietuvā. Lasīt vairāk

 

Pirmo reizi vēsturē. Par Latvijas Gada auto kronēta Cupra Terramar (+ VIDEO) 8

Lai gan pēc septiņu finālistu izsludināšanas droša uzvara konkursā tika pareģota Volkswagen Tayron, gandrīz puse žūrijas biedru lielākos punktus piešķīra tieši Cupra Terramar. Tas arī izšķīra konkursa iznākumu. Lasīt vairāk

 

Pabeigta 280 kilometrus gara žoga izbūve uz Latvijas–Krievijas robežas (+ VIDEO) 5

Pēc vairāku gadu darba pabeigta Latvijas-Krievijas robežžoga izbūve 280 kilometru garumā. Tas ir viens no nozīmīgākajiem valsts drošības infrastruktūras projektiem, atzīst gan Iekšlietu ministrija, gan "Valsts nekustamie īpašumi". Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti