Izrādās, ka šādai situācijai īsti laba risinājuma nav.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Izrādās, ka šādai situācijai īsti laba risinājuma nav.

Šādos rajonos atrod un ļoti ātri. Katrā trešajā dzīvoklī pie virtuves loga dežūrē pa tantei, kura ziņo PP jau par suņa dirsināšanu zālienā. Auto gadījumā, menti būs klāt jau striķa piesiešanas brīdī. Un vēl eksistē lērums legālo un nelegālo pagalma videonovērošanas kameru. Un, protams, kaimiņu nosūdzēšana, tas ir Latvijas lepnums!
Nevis "lieta slēgta", bet gan ierosināta. Par huligānismu un īpašuma bojāšanu sevišķi bīstamā veidā, apdraudot apkārtējos :-/
Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk
Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk
Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Tā kā lohi, nudien. Naktī izvilktu uz ielas laukā no pagalma un aizdedzinātu. Pažarnieki nodzēstu un vraku aizvestu uz lūžņiem. Lieta slēgta, nākamā!