PAPILDINĀTS 20:00 ar Andra Kulberga komentāru; Par ko sodīts deputāts Kulbergs? 14

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 4.oktobris 2023 17:02

Saeimas deputātam Andrim Kulbergam (AS), kurš ir arī Auto asociācijas prezidents, piemērots naudas sods vēl pirms kandidēšanas uz Saeimu par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kas nav reģistrēts noteiktajā kārtībā, liecina Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sagatavotais ziņojums, pamatojoties uz Iekšlietu ministrijas Informācijas centra sniegto informāciju.

Kulbergs aģentūrai LETA uzsvēra, ka sods piemērots 2022.gada maijā, kad viņš vēl bijis privātpersona un vēl arī neesot zinājis, ka kandidēs uz 14.Saeimu.

Deputāts skaidroja, ka sods viņam piemērots par neatbilstoša tehniskā aprīkojuma transportlīdzeklim izmantošanu.

Kulbergs norādīja, ka iepriekš Valsts policijā bija pārsūdzējis šī administratīvā soda piemērošanu. Šovasar politiķis sodu samaksājis, jo nav vēlējies tālāk ieguldīt enerģiju un algot advokātu jautājumā par 70 eiro sodu.

Pie administratīvās atbildības no šī gada 14.aprīļa līdz 3.septembrim saukti 14 Saeimas deputāti, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā.

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centra ziņām no Sodu reģistra deputāti Mārtiņš Daģis (JV), Dāvis Mārtiņš Daugavietis (JV), Mārtiņš Felss (JV), Kaspars Melnis (ZZS) un Andrejs Svilāns (AS) pie administratīvās atbildības saukti par valsts amatpersonām noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu, kā arī par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā. Deputātiem piemēroti naudas sodi.

Deputātam Raivim Dzintaram (NA) izteikts brīdinājums par drošas distances vai intervāla neievērošanu ceļu satiksmē, savukārt Edgars Tavars (AS) administratīvi sodīts ar naudas sodu par aizlieguma ceļa zīmju - 301., 319. vai 321. - prasību neizpildīšanu.

Ingmārs Līdaka (AS) saukts pie administratīvās atbildības par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu par 31 līdz 40 kilometriem stundā, bet Aleksejs Rosļikovs ("Stabilitātei") - no 21 līdz 30 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru masa nepārsniedz 7,5 tonnas. Deputātiem piemērots naudas sods.

"Stabilitātei" deputāti Jefīmijs Klementjevs un Viktors Pučka saukti pie administratīvā atbildības, piemērojot naudas sodu par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu vai amatpersonas darbības traucēšanu, savukārt Jurim Jakovinam (ZZS) naudas sods piemērots par medicīnisko atzinumu sniegšanas pārkāpumiem vai veselības aprūpes pārkāpumiem.

Deputātam Aināram Šleseram (LPV) piemērots brīdinājums par noteiktās sapulču, gājienu un piketu organizēšanas un norises kārtības pārkāpšanu.

PAPILDINĀTS plkst. 20.00 ar Andra Kulberga komentāru:

"Par nepatiesas publiskotas informācijas atsaukšanu‼️
Ņemot vērā šodien 4.oktobrī nepatiesi publiskoto informāciju, ka esmu sodīts par "nereģistrēta transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē", informēju, ka šie apgalvojumi ir klaji maldinoši.
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē tika skatīts jautājums par administratīvi sodītajiem deputātiem laika periodā no 2023.gada 14.aprīļa līdz 2023.gada 3.septembrim, taču ne tikai šajā laika periodā, bet vispār neesmu sodīts par šādu administratīvo pārkāpumu.
Atzīstu, ka ir fiksēts administratīvais pārkāpums par uzņēmuma īpašumā esošu transportlīdzekli, kas ceļu satiksmē piedalījies ar tehniskās apskates prasībām neatbilstošu aprīkojumu, taču šis pārkāpums ir fiksēts 2022.gada maijā 5 mēnešus pirms kļuvu par Saeimas deputātu.

Lūdzu nekavējoties atsaukt šo maldinošo informāciju."

 
Visi komentāri
 
650 4.oktobris 2023 17:18
6 0 Atbildēt

KO tad īsti viņš (tas K-bergs) "lietoja" tajā ceļa satiksmē? Bezmotora motorlaivu stūma pa ceļu vai (varbūt) kādu 73šā gāda "zubļjrjonok" tipa piekabi vilka aiz sevis?

056 4.oktobris 2023 17:31
1 4 Atbildēt

daudz gribēsi zināt, ātri vecs paliksi

650 4.oktobris 2023 18:01
5 0 Atbildēt

-es domāt iekš to sav lohprāt, ka es ne tikai ka 1kārši kaut ko "gribētu". 

Iespējams, ka "man" pat būtu tā dēvētās "lohTiesības/uzzināt". To. Konkrēti par/Ko! ira šitā te tagād tapissodīts šis te "mans" tā dēvētais Deputāts.Jā.

hmmm 4.oktobris 2023 17:44
2 0 Atbildēt

Procentuāli sanāk, ka visādi deputāti vislaik kaut ko pārkāpj. Daudz biežāk kā parasta tauta,

Mx5 4.oktobris 2023 19:35
0 1 Atbildēt

Policija var piekasities par jebko….

Konkreti /rakstits par numura apgaismoju ja tev nedeg kaut viena lampina -es pat nezinaju-bet nr. Ir atstarojos elemts -vai no filmas 5.elements..

Noteikumos teikts ka nevar veikt kustibu ja nedeg kaut viens tuvas gaismas devejs- man paneli uzradas ka viena maza lampina izdegusi un dodies uz servisu

Bet viena tak deg ja vaditaja puse..

Kur mans parkapums?

650 4.oktobris 2023 20:51
0 0 Atbildēt

Ārā patlaban ira diezgan Tumššš, un tā dēvētā policija (iespējams) to zin (redz).

Per ko te ir tā dēvētais "uztraukums" - ka reku tāds Deputāds tika pieķerts/Par!, taču tas (pieķeršanas fakts) viņu nekādīgi neatturēja no kandidēšanas /Uz!

Auto associācija (un tās iespējamais Direktors) acīm redzami iet soli solī (roku/rokā) ar vispārējo vidēji statistisko situāciju uz tā dēvētā (Latvijas) Ceļa.

Po 5.oktobris 2023 0:53
1 1 Atbildēt

Bieži uz ceļa ir policija?

Ja šit-entas deps tika pieķerts, tad jau jams tā darīja ne jau nu vienīgo reizi...

650 5.oktobris 2023 2:40
0 0 Atbildēt

Fūū, nu ta jau viss ir tā dēvētajos Štokos. Kartībā, tāteikt.Atvainojos Kulberga k-gam par!/to, ka slikti padomāju viņa virzienā.

Cerams, ka jau rīt dien tiks nosaukti (Vārdā un/vai Uzvārdā) visi tie nelietīgie Meļi, kuri (iespējams, organizētā grupā) ar vieglu roku veica šo te cilvēk apmelošanas rituālu (gaišā treš dienas laikā,oficiālos plaš saziņas portālos).

Pie viena (tostarp..) būtu itin noderīgi noskaidrot, kāds viedoklis par publicēto informāciju ir Saeimas deputātiem Jefīmijam,Viktoram un/vai Jurim. Un kas ir "veselības aprūpes pārkāpumi" un kā izpaužas "medicīnisko atzinumu sniegšanas pārkāpumi".

Varbūt, ka "nākamreiz" šite te varētu piemeklēt kādu tādu nedaudz precīzāku (juridiski korektāku) izteiksmes veidu un/vai ikdienas murgojumu lasītājiem (tā dēvētajiem Lohiem) saprotamākus terminus.

nomiks 5.oktobris 2023 7:29
1 0 Atbildēt

Tā kā avārija notika 2002.gada 1.maijā un pēc tās pipnīgi noteikti maijā vēl nevadīja auto, tad diezgan ticami, ka sods saņemts par piedalīšanos ceļu satiksmē tieši ar avārijā iesaistīto sarkano Mitsubishi un pārkāpums konstatēts jau pēc avārijas, izmeklējot lietu, skaidrojot avārijas cēloņus un katra vadītāja atbildību.

Kanibaals 5.oktobris 2023 16:58
0 0 Atbildēt

Tātad avārijas brīdī auto nebija pareizi aprīkots un vaina dalīta. Demontēti spilveni?

nomiks 5.oktobris 2023 9:04
1 0 Atbildēt

Domāju, ka būtu interesanti uzzināt A.Kulberga skaidrojumu, kas tieši bija šis neatbilstošais aprīkojums

janka 5.oktobris 2023 9:59
0 0 Atbildēt

hidrauliskā rocene micukam?

650 5.oktobris 2023 13:56
0 0 Atbildēt

Labdien, cien.L... ,sorī, cien.Lasītāji. Kā iet. Vai (jums) ir kādi jaunumi (news) tā dēvētajā Mandātu un/vai Ētikas jomā. Jā.

Perfect20 6.oktobris 2023 7:22
0 0 Atbildēt

IEGĀDĀJIET KVALITĀTES BANKAS PIEZĪMES PIEEJAMĀS VALŪTAS Whatsapp:+1(424)226-8145) SAŅEMIET SAVUS DERĪGOS DOKUMENTUS

PĀRDOD AUGSTĀKĀS KVALITĀTES NAUDU. DOLĀRS, mārciņas, EIRO UN CITAS VALŪTAS

PIEEJAMS MUMS IR PARTNERI KATRĀ KONTINENTĀ, TĀPĒC JA MEKLĒJAT

LAI VIENKĀRTU DARĪJUMU, TAD VIENKĀRŠI SAZINIETIES UN NORĀDIET SAVU ATRAŠANĀS VIETAS UN JŪS

BŪS JŪSU RĒĶINI. MĒS IZDODAM ARĪ DOKUMENTUS KĀ (PASES, VADĪTĀJA APLIECĪBAS,

ID KARTES, IELTS, TOEFL, PTE UN VISI DOKUMENTI, KAS JUMS VARĒTU VAJAG ŠODIEN

Vairāk nekā miljards mūsu produktu cirkulē visā pasaulē. Mēs piedāvājam tikai

oriģināla augstas kvalitātes valūta PIEZĪMES. Mēs piegādājam visā pasaulē. Mēs arī drukājam

un pārdod A kategorijas banknotes vairāk nekā 52 valūtās pasaulē. Šeit ir jūsu iespēja

būt miljonāram. Mūsu nauda ir lieliski atveidota, acij neatšķirama

un uz tausti. Sūtām dažādos izmēros, iepakots un paslēpts. Visas mūsu piezīmes

ir visas hologrammas un ūdens zīmes un iztur gaismas detektora pārbaudi. Mēs

piegādās naudu tieši uz mājām bez muitas iejaukšanās.

mums ir milzīgs daudzums gatavs noliktavā.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Kas ir lielgabarīts? Garumā virs 18.75 m un platumā vairāk par 2.55 m (+ VIDEO) 8

Vairāki kravas auto 2.decembra naktī pārvieto lielgabarīta kravu pa A5 šoseju. Lasīt vairāk

 

Škoda Octavia atgriežas ar īpašu komplektāciju un cenu (+VIDEO) 3

Škodas bestsellers Octavia tirgū atgriezies ar īpašu aprīkojuma līmeni Ambition Plus, kas vēl papildināts ar dažiem mūsu platuma grādos ļoti aktuāliem papildaprīkojuma elementiem. Automašīnas cena ir sākot ar 26 300 eiro, un to var iegādāties arī kā universāli Combi. Lasīt vairāk

 

Sniegs traucē satiksmi arī Vācijā un Austrijā 16

Minhenes lidostā stiprās snigšanas dēļ atcelti visi reisi vismaz līdz svētdienai plkst.6.00 (plkst.7.00 pēc Latvijas laika) sestdienas rītā paziņojis lidostas pārstāvis. Lasīt vairāk

 

547 Zs, 2,6 sekundes līdz simtam: Tesla prezentējusi pikapu Cybertruck (+ FOTO) 9

Pēc vairāku gadu aizkavēšanās ASV beidzot notikusi ilgi gaidītā Tesla pikapa Cybertruck sērijveida modeļa prezentācija. Cenu diapazons: 60 990 – 99 990 dolāri. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti