„BMW” aizdomājies par M7 projektu (+ foto) - iAuto

„BMW” aizdomājies par M7 projektu (+ foto)

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 17.decembris 2013 12:22

„BMW”sporta nodalījums aizdomājies par 7.sērijas jaudīgās modifikācijas projektu, atsaucoties uz M GmbH inženieru daļas vadītāja Alberta Birmana sniegto informāciju, vēsta interneta izdevums „Autocar.”

„BMW” 7.sērijas jaudīgā modifikācija nekad nav bijusi M GmbH programmā, tomēr Birmans ir pārliecināts, ka šādam modelim būtu komerciāli panākumi. Šobrīd pieprasījumu šajā nišā aizpilda „Alpina,” kas klientiem piedāvā uz 7.sērijas sedana bāzes radīto B7 ar 544 ZS jaudīgu astoņu cilindru motoru un divām turbīnām. 100 km/h šāds automobilis sasniedz 4,6 sekundēs – tikpat ātri, cik „BMW” 760i ar 544 ZS V12 motoru.

BMW 7.series Foto: Publicitātes foto

Birmans atklājis, ka gadījumā, ja „BMW” M7 sedans nonāktu uz konveijera, tā raksturs noteikti atšķirtos no „Alpina” ražojuma. Tomēr šobrīd M7 modelis nav M GmbH tuvākajos plānos un „BMW” struktūrvienība koncentrējas uz M5, M6 pilnpiedziņas modeļu radīšanu, strādā pie M Performance versijas krosoveriem „X3” un topošajam „X4,” kā arī pie hečbeka 3.series „GT” M varianta projekta.

BMW 7.series Foto: Publicitātes foto

Atgādināsim, ka ziņas par 7.sērijas jaudīgās modifikācijas iespējamo perspektīvu izskanēja jau 2012.gadā pēc tam, kad „BMW” reģistrēja šo modeli patentu birojā, savukārt kompānijas Ziemeļamerikas daļas menedžeri apsolīja pārliecināt minheniešu vadību dod M7 projektam zaļo gaismu.

Alpina B7 Foto: Publicitātes foto

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Škoda Peaq – septiņas sēdvietas, elektriskā piedziņa, pirmizrāde šovasar 6

Škoda paziņojis par jaunu elektriskās piedziņas modeli Peaq, kas čehu autoražotāja modeļu piedāvājumā pildīs flagmaņa lomu. Lasīt vairāk

 

Pārtrauc nelikumīgo sodīšanu ar Jūrmalas domes un Latvijas Mobilais Telefons luksofora kameru (+ VIDEO) 16

Pārtrauc nelikumīgo sodīšanu ar Jūrmalas domes un Latvijas Mobilais Telefons luksofora sarkanās gaismas kameru. LIELAIS JAUTĀJUMS - VAI SODA NAUDAS TIKS ATMAKSĀTAS? 10-kārtīgi? Lasīt vairāk

 

Rezvani Tank – jaunais modelis ar 1000 Zs jaudu (+ FOTO) 7

Bruņām pasargātais un īpaši aprīkotais Tank 2026. gada versijā tiek pie 1000 Zs jaudīga astoņu cilindru benzīna motora. Lasīt vairāk

 

Jēkabpilī atvērta ledus trase; Rēzeknē notiek bezmaksas ziemas braukšanas nodarbības (+ VIDEO)

Jēkabpilī atvērta ledus trase Mežaparkā, kur autovadītāji var praksē izjust braukšanu uz slidena seguma un droši pilnveidot iemaņas reālos ziemas apstākļos. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti