„Škoda Octavia Green-Line” pietiks ar 3,2 litriem (+ foto) - iAuto

„Škoda Octavia Green-Line” pietiks ar 3,2 litriem (+ foto) 2

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 17.janvāris 2014 12:05

„Škoda” papildina „Green-Line” modeļu klāstu ar „Octavia” versiju, kas 100 km varēs nobraukt, patērējot vien 3,2 litrus degvielas uz 100 kilometriem.

„Octavia Green-Line” aprīkots ar 1,6 litru TDI dīzeļdzinēju, kas attīsta 110 zirgspēku jaudu. Motora vidējais degvielas patēriņš ir 3,2 litri uz 100 km, kas atbilst CO2 izmešu daudzumam 85 g/km. Līdz ar to „Octavia Green-Line” kļūst par vienu no ekonomiskākajiem modeļiem savā segmentā, kas bez uzpildes stacijas apmeklēšanas var nobraukt vairāk nekā 1500 km. °Octavia Green-Line° var pasūtīt jau tūlīt un Vācijas tirgū tas maksā 23 690 eiro. Īpaši taupīgais modelis jau sērijveidā aprīkots ar speciālu aerodinamiskā aprīkojuma komplektu (spoileris, virsbūves apakšas aizsegi u.c.), kas samazina gaisa plūsmas pretestību līdz 0,277, Start-Stop sistēmu, bremžu enerģijas rekuperācijas sistēmu un displeju, kas norāda optimālo pārnesumu pārslēgšanas brīdi.

Standarta versijas komplektācijā būs arī 16 collu riteņi, miglas lukturi, klimatkontroles un kruīza kontroles sistēmas, CD-radio un Isofix stiprinājumi bērnu sēdeklītim.

Vēlāk tiek solīta arī „Škoda Octavia Green-Line” modifikācija universālam.

Foto: Publicitātes foto

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
aizejošais 17.janvāris 2014 13:17
2 0 Atbildēt

1. Škoda Latvija mājas lapā tāds gozējas par apm 18950 eiro

2. Un ar degv. patēriņu 3.3L

3. Dārgāks par patastāko benzīnnieku ar 5.2 l vidējo patēriņu par veseliem 5000 eiro

4. Lai atmaksātos dārdzība, jānobrauc veseli 320000 km. tas ir, reāli tas auto pēc tāda nobraukuma jau būs jāmet ārā vai jāmaina pret citu

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jaunas gaismas, pārstrādājami materiāli, lielāka sniedzamība: jaunākā Opel Astra piedzīvo pirmizrādi (+ FOTO)

Briseles autoizstādē pirmizrādi piedzīvojis modernizētais Opel Astra, ražotājam parādot arī Astra Sports Tourer universāli. Lasīt vairāk

 

Mercedes CLA kļūst par Eiropas Gada auto 2026 2

Noslēdzies Eiropas Gada auto 2026 (“Car of the Year 2026”) konkurss, kurā pārliecinošu uzvaru guvis elektriskais Mercedes-Benz CLA. Lasīt vairāk

 

Nepilni 70 000 eiro: Hyundai ūdeņraža auto Nexo jaunā paaudze Eiropas tirgū (+ FOTO) 7

Eiropas tirgū atklāta pieteikšanās Hyundai ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģijas modelim Nexo, kas sola sniedzamību līdz pat 826 kilometriem. Lasīt vairāk

 

Noskaidrots pats lēnākais automobilis Nirburgringas trasē 17

Franču mikroauto Liegier JS50 oficiāli atzīts par lēnāko auto Nirburgringas trasē. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti