Visi komentāri - Porsche Taycan trešais variants ar interesantu jumta funkciju (+ FOTO)

Porsche Taycan trešais variants ar interesantu jumta funkciju (+ FOTO) 1

 

Foto: Porsche

iAuto | 24.janvāris 2022 10:33

Porsche paplašina Taycan modeļu klāstu ar trešo virsbūves variantu. Tas ir Sport Turismo, kas GTS versijā tiks laists klajā februāra beigās.

Taycan Sport Turismo ir Cross Turismo un sedana sintēze. Šis modelis atteicies no Cross bezceļa dizaina elementiem un ir pieejams arī ar aizmugurējo riteņu piedziņu, kā priekšrocības uzsverot plašāku telpu salonā un ietilpīgāku bagāžnieku.

Jaunais Taycan saimes pārstāvis tiks laists klajā kā GTS variants 2022. gada februāra beigās, bet citas versijas sekos martā. Papildaprīkojuma jaunievedums ir panorāmas jumts ar "Sunshine Control" elektriski kontrolējamu caurspīdīguma funkciju.

Sport Turismo jaudas diapazons ir no 326 ZS (240 kW) līdz 625 ZS (460 kW). Pamatversija maksā 86 495 eiro, topmodelis Turbo S Sport Turismo ar visu riteņu piedziņu ir par 100 000 eiro dārgāks, taču tas ir arī ātrs 260 km/h un 100 km/h sasniedz mazāk nekā trīs sekundēs. Saskaņā ar WLTP ciklu, Sport Turismo sniedzamība ir gandrīz 500 km.

Jaunais panorāmas jumts ar Sunshine Control ar vienu pirkstu pieskārienu kļūst caurspīdīgs vai matēts. Jaunajam panorāmas jumtam ar Sunshine Control kā īpaša funkcija ir elektriskā atspīduma aizsardzība. Lielā stikla virsma ir sadalīta kopumā deviņās zonās, kuras var kontrolēt atsevišķi. Tādā veidā vai nu atsevišķas zonas, vai visu jumtu var padarīt caurspīdīgu vai necaurspīdīgu.

 
Visi komentāri
 
Jo 25.janvāris 2022 7:54
0 0 Atbildēt

Jumta caurspīdīgums, redziet svarīgs. Interesanti, ja? Labāk būtu pastāstījuši par jumta saules elementu, kurš palīdzētu uzturēt zemsprieguma akumulatoru ilgākas dīkstāves gadījumam.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 7

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 2

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Starptautiskā operācijā aptur Ukrainā bāzētu telefonkrāpnieku tīklu; par izkrāpto pirka luksusa auto (+ VIDEO) 2

Valsts policija (VP) kopā ar kolēģiem no citām valstīm decembrī apturējusi organizētas noziedzības tīklu, kas uzturēja krāpnieku zvanu centrus Ukrainas pilsētās Dņipro, Kijivā un Ivanofrankovskā, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 

Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO) 5

Notverts kāds Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš aplīmējis auto ar simbolu “Z” burta formā. Vainīgo izdevies atklāt, lielā mērā pateicoties apzinīgam pilsonim, kurš par notikušo ne tikai nekavējoties ziņoja policijai, bet arī palīdzēja sagādāt pierādījumus. Taču liels bija viņa izbrīns, kad pēc lietas izskatīšanas vaicājot, kādu sodu Krievijas agresijas atbalstītājs saņēmis, policija atteicās to izpaust. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti