Apriebušies Ferrari mūļi!!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 27.04.2024

Tas taču skaidri redzams , ka sarkanie pielieto neatļautas metodes , lai gūtu uzvaru! Kā var neredzēt , ka tiek pielietote cita degviela vidus pitstopos? Šitais friču tītars- noriebies tas viņa mūli! Ar visu pirksta rādīšanu. Kas viņam atļauts , citiem liegts... Žurka...

 
1 2 3 4 5 6 7 ..19
Perfectyon Reģ.: 21.06.2001
0 0 Atbildēt

Redaktor, nu piedod man, ja Tev pasham nav laika (kaa tas arii vareetu buut) banot aaraa shitos jeelos tirlinjus kaa 'deksters', tad iedod vismaz dazhiem foruma lietotaajiem, kuri biezhi lasa forumus un kuriem Tu uzticies, modereeshanas tiesiibas![addsig]

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Perfectyon

Kas tad nu , uztaisi savu portālu un vālē. Atradies te visvarenais. Pats tirliņš. Man vismaz IR viedoklis , Tev nav , tad nevoņī.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Te nu ir skaidri redzams , ja kāds sāk runāt pret visvarenajiem , tam vajag piegriezt skābekli. Fanot par Ferrari tikai tāpēc , ka tie pašlaik uzvar , nav māksla. Mani favorīti ir McClaren un to arī pasaku. Ja per to jābano ārā , nu tad neko teikt. Nepatīk man Ferrari un viss , visi tie netīrie gājieni . Tāpēc saku , ka MŠ ir sintētiskais čempis.

Nesaprotu , vai es patr to esmu jālamā par tirliņu un ākstu un smirdētāju , var jau būt , ja citu argumentu nav, tad var.

a007 Reģ.: 13.02.2004
0 0 Atbildēt

Šoreiz deksterim taisnība!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

es gan fanoju par Ferrari no kāda 76 gada, arī 90 gadu sākumā, tad kad Alesi ar viņu visiem pakaļā vilkās un arī tad kad gandrīz 10 gadus McLaren valdīja

Bezšaubām, ka viņi kritīs tagad jau brīnums , ka viņi tik ilgi spēj noturēties

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Es nerunāju par to , ka Ferrari ir slikts kā brends. Runāju par to , ka MŠ kā uzpūtīga tītara iespaidā tā komanda ir samaitājusi gan sevi , gan F1.

Par Ferrari nefanošu , bet par McClaren gan.

Protams , patīkami pārsteidz Trulli un Alonso progress.

Perfectyon Reģ.: 21.06.2001
0 0 Atbildēt

To: Deksters

1. Esmu viens no BMWPower.lv veidotaajiem, taapeec tas teksts "uztaisi pats savu vortaalu un tad vaalee" nav iisti vietaa.

2. Fano kautvai par Minardi, bet kaada velna peec bljaaviens ir jaalamaa paareejie foruma daliibnieki ar taadiem izteicieniem, ka slikti sametaas lasot. Nee nu saproti, man ir ABSOLUUTI vienaldziigs tas, cik slikti Tu esi audzinaats un ka Tev ir nepaziistamas kaut vispashsaprotamaakaas pieklaajiibas normas, Tu vari te lamaat visus un priecaaties, ka neesi veel dabuujis pa purnu, bet vienkaarshi es noraadiiju Redaktoram, ka shaadi lietotaaji kaa Tu grauj foruma prestizhu. Un to vinjsh pats labi zin, tikai vinjam droshi vien nav laika sekot visam liidzi.

3. Absoluuti neesmu Ferrari fans. Fanoju par Montoiju, bet nu ne par to ir runa.[addsig]

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

Dekster;-pirms apdirs citus- pats panem un nobrauc labaak!!!Vot tiec tik taalu-lai tev vispaar atlautu braukt- nobrauc labaak- un tad dirs!!!

(P.S.: neesmu Sumahera fans - bet man ar to nav probleemu!)

Un vispaar ,mans suudiigs garastaavoklis......

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Perfectyon

Es uzrakstīju tekstu un man visādi uzlikās virsū , tāpēc tāda reakcija.

Vai Tu būtu tas purnā devējs , vāīī , cik prasts Tu esi...

'Es norādīju'- laikam būsi liels direktors , ka norādi kaut ko.

Kas ar jums te notiek , tiklīdz parādās kāds cits viedoklis , tā tiek lamāts , tiek grauts prestižs...

Es pateicu , ka man apriebies sarkano nomācošais pārsvars , kā kaut kādi marisi un ferdinandi metās mani lamāt. Man , ko , nolaizt ausis. Ej un pasēdi. Un man kas par to , ka esi kaut kāds dibinātājs???

delerium Reģ.: 06.06.2004
0 0 Atbildēt

tas.. ka tu paķēri reālu aplauzienu

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

To Perfection

Izlasi no sākuma un pasaki , kurš pirmais sāka kādu lamāt? Un kur manā tekstā ir kāds vārds no kura Tev 'slikti metās'???

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Perfection

Un beisbola nūja arī Tev vienmēr līdzi?

Ferdinanc Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

citeeju:

es: Shuumis ir the best!

dext.:Ferdinanc , Tu laikam līdzi just prioti tiem , kam vara... Ka bija tavs papus padomju laikos??? Gan jau kāds boss.

es: par Shuumi esmu no benneton laikiem un netaisos savus uzskatus mainiit.

dext.: Ferdinanc un pārējie Šumja pakaļas laizītāji , arī maariss .

dext.: Ferdindnd , ej dirs***t.

dext.: Maariss , ja vien varēetu , tu noteikti gribētu Šumim kuli laizēt , ne? Uh , gūtu gan tu apmierinājumu...

dext.: Siekalaini tīņi , ar krutkas ferari cepurēm galvār un šļupst---Es ar Ferrari fans , es ar...

utt utjp ...

skumji ...

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Ejiet , baudiet dabu , ar jums nav vērts diskutēt. Peace.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Ferdinanc

Varēji pacitēt to , kāpēc man tādi teksti sākās , kurš pirmais par to kuli izteicās???

Skumji.

Ferdinanc Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Brīdinājums: visi komentāri, kas saturēs rupjības, būs kādu aizskaroši, tiks izdzēsti bez brīdinājuma. Ja lietotājs turpinās iesūtīt līdzīga rakstura komentārus, viņa IP adresei un username tiks liegta iespēja apmeklēt iAuto.

kaa tad paliek ar sho briidinaajumu?!

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Jo lielaaka mute jo iisaaks kraaninjsh!

Baudi dziivi DEKSTER un nestreso, gan jau tev ar kaadreiz sievietes pieveersiis uzmaniibu

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Eu , Tu , palasi , vai tik Maariss nebija tas , kurš pirmais mani sūtīja kuli kasīt un izaicināt uz rupjībām? Acenes vajag? Lūk , viņu arī izdzēs.

Visi tik pareizi...Kā par šumi ko sliktu , tā vētra ūdens glāzē...

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Un kas ir uzkrīto;ši, kad vairs diskusijā nav ko teikt , visi tiek saukti par mazkrāniem , pumpainiem tīņiem , tirliņiem...

Ziniet , virtuālie varoņi , jāiet paskatīties kāds kino , nav VĒRTS jums kaut ko pierādīt.

Ja varētu , gribētu dzirdēt Reda viedokli par šo , tikai vispirms visu no sākuma vajag izlasīt , kurš tieši uzsāka rupjības. Manas domas ir PRET MŠ , to arī izsaku , vai tad nav brīv? Nevajag mani sūtīt kaut ko laizīt. Un tīnis neesmu, un kā te viens ļoooti kruts džeks izteicās , no purnā dabūšanas nebaidos. Tas par Tevi neliecina neko labu...Perfection... Čau!

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

te prasās pēc stingras rokas [addsig]

Ferdinanc Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

un netikai te. un dekster nemaz nevainiigs neizliecies.pilns forums ar Tavaam "aspraatiibaam".nemaz taalu nav jaameklee ...

AS7 Reģ.: 25.02.2003
0 0 Atbildēt

gy gy galiigs aplauziens chalim sanaaca.

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

intrigas

Lord_RedFord Reģ.: 17.01.2003
0 0 Atbildēt

:

me bez iekām pārrēcies. Tā kā bērnudārzā, kuram krutāks sencis. jebkurš no F1 pilotiem ir cieņas vērts tikai tapēc, ka ir tieši tur un naf svarīgi kurā pozīcijā viņš ir finišā. Respect viņiem visiem (F1 pilotiem).

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Nekāds aplauziens tas nav , un nevajag jaukt 'asprātības ' ar reālām tēmām. AS7 , pats nevari neko izdomāt , tad priecājies par citu dueļiem?

Ko jūs te ņematies , būs jau labi , paliekat par varoņiem , palikšu es tāds , kāds esmu, ne jūs mani pārtaisīsiet. Ja ir konstruktīvi iebildumi , OK , ºunājam. Nav tā , ka diskusiju rezultātā nemainu domas , bet sevi sūtīt kuli masēt nevienam neļaušu , tā lūk.

1 2 3 4 5 6 7 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti