Apriebušies Ferrari mūļi!!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 27.04.2024

Tas taču skaidri redzams , ka sarkanie pielieto neatļautas metodes , lai gūtu uzvaru! Kā var neredzēt , ka tiek pielietote cita degviela vidus pitstopos? Šitais friču tītars- noriebies tas viņa mūli! Ar visu pirksta rādīšanu. Kas viņam atļauts , citiem liegts... Žurka...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..19
Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Un cik reizes Šumis izbraucis uz Baričello pleciem??? Meistars... Bari pats nesliktāk brauc , vai tas vien nav netīri??? Tas ir stabili , ka Šumim 2 tituli ir tikuši uzdāvināti. Pagājšgad , kad viņu izstuma no grants un pirms tam , kad Bari viņu regulāri laida priekšā. Baigais ass. Tāda līmeņa džeks nevarētu atļauties pēc Kausa iegūšanas piemaukties un publiski demolēt telpas .

Bet , kauna izjūtas viņam jau nav. Reiz , gan bija, kad Hakinenam pusapli pirms finiša izbeidzās dzinējs un MŠ uzvarēja , tad atzina , ka neesot prieks uzvarēt. Bet , kad Baričello atkāpās n-tās reizes , tad šis tik lēkāja un savu līko pirkstu bakstīja debesīs... Fēēē

Qued Reģ.: 12.06.2001
0 0 Atbildēt

Vuj, cik jūs te esat nenovīdīgi. Labāk paliek no MŠ zākāšanas?

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Es par Ferrari biju no taa laika, kad jamo Latvijaa pa TV raadiija, un tobriid tur brauca Alesi un Bergers. Tobriid arii reaali nepatika, ka MS ar visu priduraku Irvainu ienaaca, bet nu shtrunts. Tagad ir taa, ka joprojaam esmu par Ferrari, shaadi taadi merchendaizi ir iekraajushies , bet liidzko MS izvirzaas puslidzdroshaa vadiibaa gonkaa, taa eju eest vai arii saaku lasiit aviizes vai guleet. Tas arii vieniigais kas tai pasaakumaa besii. Savaadaak gan kopveerteejums, un, galvenais komandaam, der.

Un, par Ferrari dazhaadajiem panjeemieniem kaa uzvareet - pilniigi atbalstaams pasaakums, starp citu, jaunajaas trasees - Bahreinaa un veel vienaa Shells ir pat uztaisiijis iipashu asfalta sastaavu, kas ljoti labi der Bridgestone riepaam, A vot iedomaajes, cik maksaa uztaisiit asfaltu, kas labaak der tieshi taam un nevis citaam riepaam. Nu vo, taa arii vinji tur raujaas un izciina uzvaras, un par to - visu cienju!

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Tā nav zākāšana , tā ir situācijas analīze. Vari tam nepiekrist , bet tie ir vienkārši fakti.

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Piekritu tiem kas doma, ka F1 palikusi neinteresanta. Nu baigi ince man luret ka sarkanais axts rulle pa trasi pa prieksu.

Ta nav skaudiba, taa ir tikai vienkarsa skatitaja domas. Nekadas sacensibas par uzvaru - viss tapat skaidrs

Shumits man nepatik jau no seniem laikiem, nezi, liekas, ka man patik tie, kas vel nav tikusi augsgala, bet baigi tiecas uz to, nu tjipa pedeja sacikste fanoju par Alonso un cereju ka sumitim riepa plisis

Un izgajieni sumitim ar ka pautu jeskam

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Būšu kodolīgs!

Šūmim pagaidām F1 nav konkurentu!

Un tas vai viņš rāda pirkstu vai ***** nav jūsu suņa darīšana

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nez,ja jau tas $umis i tik labs,vai tad , ja vinu ieseedinaatu ja ne nu gluzi minardi,bet kautkaadaa jordanaa vai maklarenaa,vai arii tad buutu rezultaati?

Un tie cetri pitstopi?Tur visi veci ir suni apeedu$i gonkaas,un vai tad nevienam taads gaajiens nebija ienaacis praataa?Neticu.

Kaut gan tie pasi minardi un veelkautkas izmanto ferrari pagaajuso gadu motorus,un nekaa velkas astee.

Un diemzheel,talantiigs pilots kaa taads veel neko nenoziimee.vajag,lai tam pilotam buutu SPONSORS,tad visi plee$ pakalju vinja labaa.bet ja tu esi standarta pilots,kur$ neienes sponsoru naudinjas un ar vaaju atpaziistamiibu,tad diemzheel tu vari buut ar 2x labaakiem refleksiem kaa $umim un nebuusi tu F1

Un arii $umis x gadus bez dizhiem punktiem vaaleeja.Tajaa laikaa ,kad bija konkurence vismaz starp 5 komandaam.[addsig]

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

divi fakti no MŠ karjeras pēdējiem gadiem, kurus gan vajadzētu zināt tiem kas interesējas par autosportu

- pagājusajā gadā MŠ piedalījās vienas dienas testos testējot AR 156 uzrādot ievērojami labākus laikus par komandas braucējiem, tajā pašā laikā Fizikella kas bija uzaicināts braukt pēdējo posmu neko neparādīja

- pirms 2 gadiem braucot ar divvietīgo Minardi un pasažieri MŠ rādija laikus ar kuriem varēja kvalificēties

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Lynx

'Un tie cetri pitstopi?Tur visi veci ir suni apeedu$i gonkaas,un vai tad nevienam taads gaajiens nebija ienaacis praataa?'

....nepareizo suni ēduši

Tu nedzirdēji, ka lēmums par 4 pitstop tika pieņemts pēc otrā stopa, tātad gonkas laikā........ komandas vadība ar elastīgu domāšanu + gatavi pieņemt rikantus lēmumus....

Un protams Maikls stāv pāri visiem

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja no F1 izmestu suumi un ferrari, tad saktos normala sacensiba, jo tie citi sakot no 2 vietas mainas ka priex

Jaatzist, ka Frerrari ir laba masina un sumis ir labs braucejs, bet man kaa skatitajam kaut ka neince TIK prognozejamas sacikstes...

Kadreiz fanoju par maklarenu, tagad izstas ka busu reno, toyotas, hondas fans.

Hmm man baigi patikas runas, ka Toyotas sponsors bus M$, vot ta tik bus

Nu jaa katra gadijums sogad F1 nav baudams, ceresim ka nakosgad bus labak...

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Un vispar, jaskatas rallijs, vo tur ir adrenalins un prieks skatities...

Manejais rallija pagasgad fanoja par leebu + marinu, sogad par martinu...

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

kirurgs

Ja ralli visu laiku vinnētu Martins, tad ar tu spļautu un teiktu sucks Martins and rally arī

Un vispār jāskatās bļitkošanas sacenes

MICHAEL!!!!!!!!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 amigo

Driizaak jau vinji kaut ko ar to gribeeja paraadiit.Stops ta iiss-nieka 18 sekundes ar 5.86 sekunzu staaveesanu.

tas, ka $umum tiek salidzinosi mazaak gruuustiisanaas kaa paareejiem,arii ir fakts.

Ariii pirms 2 gadiem minardi kvalificeejaas,un tagad kvalificeejas,reizeem pat labaak kaa dazs labs. Es jau nesaku,ka 4umis ir netalantiigs,es saku,ka tagad kaadam jaunam un talantiigam gruuti buus ienjemt vietu zem F1 saules.

pitstopu strateegija jau ir smalki izreekjinaata lieta.Riepas,degviela,balanseejumi,reguleejumi,konkreetaa vieta uz esoso briidi utt.Te nu mees laikam buusim visnekompetentaakie.[addsig]

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Lynx

Par F1 sauli:

Tādi brīnumbērni kā Maikls nedzimst tik bieži...

Bet ja nu tāds uzrodās tad zini, ka nepamanīts viņš noteikti nepaliks.

Nekas nav mūžīgs, arī Šumja zvaigzne reiz dzisīs ( žēl) , un nāks kāds vietā!

Komanda, kas iegūst jaunu, ļoti talantīgu pilotu, iegūst arī zināmas iespējas papildināt savu budžetu pārdodot to tālāk...

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

amigoz: liekas, ka nebutu vis taa, ka rallis sux, jo tur cita atmosfera skatoties, puteklji, grants pa gaisu, likumi plakaniski, nu tas ir daudz interesantak, ka luret F1, kas mauc pa apli un taa 60 reizes...

Pilnigi iespejams, ka ja martins visulaiku vinnetu, tad man tas nepatiktu, bet rallijs tomer ir interesantaks...

Tape es ari neizprotu to prieku, ko gust amisi skatoties nascaru, tas tak aplis - ples kamer slikti metas. Nee nu mosh sos piesaista regularas konkretas avarijas, nez, ja rati lido pa gaisu, ar labi izskatas

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Oioioi cenzura - S.U.X. ir baigi rupji, opa popa

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Manā topā arī rallis ieņem augstāku vietu par F1, itsevišķi standartauto....

Bet tāpēc, ka tev patī muttere nevis meita, nevajag Maiklu aiztikt..

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Nee nu, ja tev ir objektivi iemesli, kapec lai es neaiztiktu suumi, nespriestu par F1, izsaki, es varbut pardomasu...

Man jau netrauce veseligi spriest par abiem, gan par ralli gan par F1...

Man ari rallis augstaka vieta, tikai mana gadijuma prieksroka ir WRC...

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

1. man nepatīk, ka tu raksti Šūmahers ar mazo š.....

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu kaa lai precizak izsakas, es rakstu ar "s"...

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Kirurgs

Man pilnīgi vienalga vai tu viņu aiztiec vai nē, es izsaku savu viedokli!!!!

Man patīk uzvarētāji!

Ja tev patīk lūzeri tad fano par tiem, man no tā karsti nepaliek

Tas jau ir varoņu liktenis, ka viņi nebūs vienaldzīgi!

Kāpēc neviens neapspriež Kristiano Da Matta ātrāko laiku 2. trenniņā

I LOVE YOU MICHAEL.....

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Katram sava filozofija...

Peace...

P.S. Tikai domaju, ka Alonso nav luuzeris...

P.P.S. Cerams ka parejie iznjemot suumi nav luuzeri...

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

To kurš ir lūzeris parāda sausie statistikas dati

MICHAEL turies......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AS7 Reģ.: 25.02.2003
0 0 Atbildēt

dexters raxtiija: "AS7 , pats nevari neko izdomāt , tad priecājies par citu dueļiem"

psc, kapeec man buutu jaaizdomaa kaut kas un taadam jaaklim kaa TU jaapazinjo tas??? chali nolaidies uz zemes, neesi tu pasaules centrs.[addsig]

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Es par minardi!viens vinju punkts atsver daudzas suumahera uzvaras!;D[addsig]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti