VOLVO Tirgus

Dzēsts lietotājs Reģ.: 20.04.2024

Tirgoju visu ko.

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ilgi domājām kamēr nonācām pie lēmuma

PĀRDOD volvo 740 2.4 TD.. sedans, tumši pelēks, liekas pat melns.. 89 gads..

tas pats par ko te šad tad ieminos remonttopikā.. pārdods tas tiks tuvāko mēnešu laika, kad būšu saremontējis saabu..

autiņš pirkts un remontēts ar domu, ka būs jābrauc ilgi un dikti, taču tā kā bračkam parādījusies darba mašīna.. pašam saabs joprojām vairāk pie sirds, tad šis nu jālaiž tautiņās..

dzinējam veikts apjomīgs kapitālais remonts (Ragana pie viena meistara, kurš remontē tikai un vienīgi vw dīzeļus)..

virsbūve cinkota, neviena rūsas plankumiņa un nevienas skrambiņas..

hadene un perfekta..

jāregulē sajūgs..

vēl joprojām tiek braukts "obkatkas" režīmā...

salons, rupja tumši pelēka kokvilna.. griestu apšuvums noplīsis..

sēdekļu apsilde, lūka, aizmugures logi tonēti.. bilzu vel nav, jo pēc pārdošanas lēmuma pieņemšanas auto vēl nav mazgāts..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Meegjinaajums nr2 Piilei.

$$$?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kāpēc 2?

ā.. pareizi.. cena.. nu apmēram EUR 1400..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. ceru tuvaakajaa laikaa sakaartot arii griestus, jo saabam ar taa pati vaina un tad jau pie viena..

un veel probleema, durvju rokturi darbojas pa visam svaki, tikai vadiitaaja durvis veras normaali, kaa ar to ciinities nezinu.. kaa par briinumu centraalaa atsleega aizniedzas pat liidz bagaazniekam..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Man gan patiktu 4 vietaa 0

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nule diemžēl nebūs.. jo tas tad būtu tikai cipars, ko ieguldījām pēdējā remontā.. bet gribas dabūt vismaz to naudu pa ko šis auto nopirks 1.5 gadu atpakaļ.. un paši nobraucām labi ja padsmit tūkstosus..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nav labs raadiitaajs,piekriiti.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas par nobraukumu.? nu vienkaarši izrādijās, ka ta mašīna nav vajadzīga..

a par remontu, nebija kompresijas.. ziemā slikti "leca", rija eļļu.. tagad kompresija 2 cilindros 31 trijos 27 un pēdeja nav zināms jo nevarēju atskrūvēt sprauslu.. eļļas ne piles uz motora..

DAGS Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:Nav labs raadiitaajs,piekriiti.

Redzi,vieni nopērk labu auto un kādam "iesmērē" lai nav jātaisa,savukārt citi nopērk auto un saved to kārtībā,lai būtu ar ko braukt bez stresa un tad rodas vajadzība to pārdot un kā likums labi koptā auto,ieguldijumi ir lielāki nekā to nosacītā tirgus vērtība.

DAGS Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

DAGS rakstīja:

Ozz rakstīja:Nav labs raadiitaajs,piekriiti.

Redzi,vieni nopērk labu auto un kādam "iesmērē" lai nav jātaisa,savukārt citi nopērk auto un saved to kārtībā,lai būtu ar ko braukt bez stresa un tad rodas vajadzība to pārdot un kā likums labi koptā auto,ieguldijumi ir lielāki nekā to nosacītā tirgus vērtība.

Sorry,rakstītais apsteidza domu-lasi-nopērk labu auto,tad to "nojāj" un kādam......(tālāk kā tekstā).

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Paldies DAGS..

bet nu parasti šitādus stāstus kā mans visi uztver, kā tipa, mācītāja auto vai braukšu uz ārzemēm un tāpēc pārdodu..

protams tas nav nekāda mācītāja auto bijis.. un lai normāli bez problēmām brauktu bija jāiegulda nauda.. un joprojām vēl nesgādētu malzliet ieguldīt, lai viss būtu OK..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

EEs tev par to,ka njemies ,ciinies un tad peeksnji akal sit gaisaa.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:EEs tev par to,ka njemies ,ciinies un tad peeksnji akal sit gaisaa.

nu es rakstīju, ka tā sagadījās, ka to autiņu nopirkām, pabraucām, saremontējām un bračkam iedeva normālu darba mašīnu un volviķis stāvēja.. tad es sāku ar to vizināties, kamēr saabs remontējas..

tā ka no stāvēšanas auto labāks nekļūst, būs vien jāpardot..

februārī beidzas TA.. ja līdz tam laikam nepārdosim.. esmu pārliecināts, ka iziešu TA pa pirmo reizi..

volvo Reģ.: 18.11.2004
0 0 Atbildēt

Veelos nopirkt Volvo 245 D. virsbuuvi.veelams loti sliktaa staavoklii, sistu . ar LV registraaciju. par sviestmaizi. veel vajag volvo245 89gada virs buferiem taas stiipinjas, prieksaa un pakaljaa.

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

volvo rakstīja:Veelos nopirkt Volvo 245 D. virsbuuvi.veelams loti sliktaa staavoklii, sistu . ar LV registraaciju. par sviestmaizi. veel vajag volvo245 89gada virs buferiem taas stiipinjas, prieksaa un pakaljaa.

Stīpiņu nav, deficīts kā izrādās.

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Skardnieks rakstīja:

volvo rakstīja:Veelos nopirkt Volvo 245 D. virsbuuvi.veelams loti sliktaa staavoklii, sistu . ar LV registraaciju. par sviestmaizi. veel vajag volvo245 89gada virs buferiem taas stiipinjas, prieksaa un pakaljaa.

Stīpiņu nav, deficīts kā izrādās.

Kādam nolūkam vajag beigtu virsbūvi ?

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Zinu, kur ir viens 245 2L beņas. Pakaļā µoldingi bija, priekšā neir. TONĒTI STIKLI 100ls bez ta

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Ozz rakstīja:EEs tev par to,ka njemies ,ciinies un tad peeksnji akal sit gaisaa.

nu es rakstīju, ka tā sagadījās, ka to autiņu nopirkām, pabraucām, saremontējām un bračkam iedeva normālu darba mašīnu un volviķis stāvēja.. tad es sāku ar to vizināties, kamēr saabs remontējas..

tā ka no stāvēšanas auto labāks nekļūst, būs vien jāpardot..

februārī beidzas TA.. ja līdz tam laikam nepārdosim.. esmu pārliecināts, ka iziešu TA pa pirmo reizi..

septinji simti reaalu latvijas latu...dzirdi?

naļikaa...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu var arī akcijās..

labi ņemšu vērā.. kad būs patiešam pardodams ziņošu..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Turbu ar taisiijaat?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nēe.. tai pamērīts spiediens.. ir ok..

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

volvo rakstīja:Veelos nopirkt Volvo 245 D. virsbuuvi.veelams loti sliktaa staavoklii, sistu . ar LV registraaciju. par sviestmaizi. veel vajag volvo245 89gada virs buferiem taas stiipinjas, prieksaa un pakaljaa.

Ja kaut kur atradīsi daudz "stīpiņu"(īpaši interesē aizmugurējā kreisā),pārdod vienu man.Tālr.9479152.

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

UUSA

Nakts melnumā iešu mežā sēnes palasīt

Dienas gaismā paskatīsimies, kādas būs lasījušās.

Pazavēršos kā līdzēt.

volvo Reģ.: 18.11.2004
0 0 Atbildēt

Gvido28 rakstīja:Zinu, kur ir viens 245 2L beņas. Pakaļā µoldingi bija, priekšā neir. TONĒTI STIKLI 100ls bez ta

Iedod vinja koordinaatas, ludzu. virsbuvi vajag, jo taisiisu visb.mainju. nu tur sarezgita padarisana..

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Ir vēzis tajā bundžā, grīdas iekšā turas, bet nu pašam tev jāskatās.

Модель 240 2.1

Объем двигателя 2.1

Год выпуска 1986

Цвет вишн.

Цена, EUR 242

T. 6717784, Slava.

Šitas laikam bija īstais. Paprasi, ja Garkalnē, tad ir. Cipars ~100 LVL un to otru turbomotoru vari aizmirst, tā jaukt ārā var tikai, ja netaisās atpakaļ likt. Izbeidzināts.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti