GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

diggen rakstīja: atcerējos paroli.

vakar vakaraa Peertikju Planeetu skatiijies

lohnesis Reģ.: 26.06.2005
0 0 Atbildēt

Vakar somu rallija SAAB 99 cīnījās ar Porsche 911, kuri nelaida "karstos somu puikas" garām...

Latviešu filmā "Rallijs" . Jau kuro reizi skatos, katreiz kas jauns.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Gandrīz neiespējami, bet fakts Nr.1, šorīt 1.reizi mūžā nokavēju lidmašīnu. Airbaltic birokrāti geitu slēdz tieši 30 min pirms izlidošanas un nekādi nebija pierunājami palaist pasažieri bez bagāžas 20 min pirms pacelšanās! Aeroflot mani Maskavā palaida arī 10 min pirms vzļota, lai gan tur, lai nokļūtu līdz lidmašīnai ir nepieciešams daudz ilgāks skrējiens, nekā Rīgas lidostā.

GNBF Nr. 2 - pirms Vanšu tilta šorīt CP ķēra tos, kas no Slokas ielas griež uz centru neatļauto kreiso pagriezienu. Nu lūk, CPists stādina 1.žiguli, bet vecītis tā lēnā garā arī pabrauca CPistam garām, tas tikai rokas noplātīja, bet pakaļ neskrēja! Stāv viņi smuki ar diskotēku vietā, pirms kuras iespējams fiksi nogriezties pa labi, bet ja jau var tā mierīgi pabraukt garām, tad tas nemaz nav nepieciešams

P.s.apsveikums Hammeram ar skaitāmmašīnas atgūšanu, super!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

OOO!!! kā man ir bail no šādām situācijam.. labi, ka bagāža nebija un neaizlidoja lepnā vientulībā..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki mineetaa jaungada egliite shoriit nepamaniija arii Bad, kursh pa Kalnciema ielu brauca kaa tramvajs, bet uz Vanshu tiltu nogriezaas kaa autobuss

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Yukki mineetaa jaungada egliite shoriit nepamaniija arii Bad, kursh pa Kalnciema ielu brauca kaa tramvajs, bet uz Vanshu tiltu nogriezaas kaa autobuss

Pa Kalnciema ielu tramvajs nebrauc

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tad pa Slokas

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Vakar iegadījās pabūt Galvaspilsētā un iegriezties E&S, jo vienam 9-5 bij iegadījusies motorschaden. Ļoti pārsteidza motora rezervesdaļu cenas, dikti pieņemamas. Noteikti iegriezīšos vēl, nevis meklēšu pa dažādiem citiem kantoriem..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

iesledzu TV7,A tur chalji futbolu Daugavas stadiona shortos speelee.Tieshraide! zaale nedaudz attirita,bet sniegs joprojam snieg! trakie!

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Kurš 9000???

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Kārtējais zviedru dzērājiņš? Cik ta paņēmi iekšā,ka drosme di.rst uzradās?

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Golānas augstiene sauc āmuru!!!

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Kad saaba balasta maiss runā,tad ir ko paklausīties

P.S. Hammer,ar labu nakti.Vieglas paģiras

P.P.S. Neaizmirsti jaķeli uzvilkt pirms gulētiešanas

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Hammer,drīkst tak tevi par saab balasta maisu saukt,ne?

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Tātad-gandrīz neticami,bet fakts-kalējs ir balasta maiss.

Labrīt!!

Lai visi sābi labi pielec!!!

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

1. M zīme ir BMW modeļa apzīmējums

2.Uzlīmes negriež no izolenes

3.Tā uzlīme tur bija jau no Vācijas komplektā ar zaļo stūri un diskiem

4.Tur viss rakstītais ir patiesība.

5. Pi.s taisni.

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

cilvēciņam nav argumentu,viņš ņirdz. Šaurā pierīte....

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Kalējiņ,es neesmu valdo durvju sargs,kurš tev tā saka Mierrrrigs.

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

kaleej,es neesmu tava sieva,nepielieto savā ģimenē iecienītos tekstus uz mani,tie nepalīdzēs

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Tas ko te var lasīt tagadiņ, tas gan ir FAKTS!!

bet kas tad tajā Faktā ir neticams

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kārtējais zviedru dzērājiņš? Cik ta paņēmi iekšā,ka drosme di.rst uzradās?

un kādas caurejas zāles Tu lieto žēl, ka Tevi saabi kaut kā ir apbižojuši..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man vienalga, ko jūs tur ar hammeru dalāt..

es tikai brīnos, ko Tev tie saabi nodarījuši.. lai gan kāda tur atšķirība.. visiem jau nevar patikt..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: SAABi man neko nav nodarījuši. Daži to saimnieki, pārspīlēti visu laiku uzbāžot savu viedokli par šīs konkrētās auto markas krutumu, tādu stāvokli ir radījuši...

bet vai tad tāpēc mēs raudājām?

Viva la Cuba!

aha!!!! katras "zonas" topikā ik pa brīdim parādās pa saabistam, kurš paziņõ, ka apspriežamais auto ir sūds un ka jāpērk sābs. piemēram, saab E39 vai A4 vai II..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Vakar pa Discovery rādīja kautkādas amatieru ziemas gonkas pa ezeru. Dalības maksa bija USD35, lai gan stāstīja šķiet par angliju. Atšķirībā no mums pierastās prakses tur laida trasē uzreiz visus brauciena auto, atšķīrās noteikumi par klasēm - ielas auto nedrīkst pieskarties citiem (incants noteikums, ņemot vērā, ka trasē vienlaicīgi bija ap 20 auto, kas taisnē vilka virs 130 km/h), savukārt, "sporta auto" klasē drīkstēja būt "kontakti un auto arī attiecīgi izskatījās kā apņurcīti šrotiņi. Sportisko auto klasē līderos bija Volvo 1800 un 2x SAAB 912 un dažādi golfiņi Par Volvo vēl neko, bet par SAAB gan šie šķiet nolaida ūdeni, vismaz es tādu auto nebiju dzirdējis, tie bija parasti turbo 900 OG.

Uh, kā sagribējās ziemu un pafrēzēt kādu ziemas trasi un ezeru!!!

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

To filmiņu es manīju pirms kāda mēneša,tomēr tur bija stāsts par USA.Jā,gribās gan pa sniegu skaidu noņemt....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti