GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a kur palicis "Es Tevi redzu topiks" aizmirsu palielīties, ka 5dien pēcpusdienā dzirnavu ielas beigu rajonā redzēts 9-3 sport combi.. pirmais, sc, ko redzēju uz ielas.. varbūt varu kādu velēsanos velēties??

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Nu

Vai Saab Kluba komanda ir gatava iauto rallijam un kārtējai sagrāvei ( komandu vērtējumā ) no NSNF VIP rallija komandas

Bija, bija gatava! Un topiku arii pareizo biji atradis

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Gandrīz Neiespējami Bet Fakts: CP mani mēģināja paņemt uz muļķi!

Kādu laiku jau no Brīvības uz Biķernieku nedrīkst griezties no 2.joslas. Es to zinu un nepārkāpju. Aizvakar griežos no 1.joslas un tā kā viens priekšā vilkās, uzreiz aiz pagrieziena strauji metu 2.joslā, kas, kā zināms, ir atļauts. Priekšā no auto aizsega-slēpņa izlec CPists, apstājos, prasu, ko noziedzos. Šis saka, ka griezos no 2.joslas! Es ? Saku, ka es te braucu katru dienu, zīmi jau sen esmu pamanījis un ka šo pārkāpumu viņš man nepiesies. Šis tipa sāk iet uz kompromisu: "nu tad Tu griezies no 1,5.joslas" B%##$$ saku, ka nekā un sniedzos pēc atņemtajiem dokumentiem. Pēc vēl pāris pārgudru frāžu apmaiņas šķīrāmies "līdz nākošai reizei, kad viņš mani satikšot". Murdziņš kautkāds, bet uzmanieties, ne visi to zīmi ir pamanījuši!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Gorbunovs ar 9-5 malnu Griffin pārvietojas...

Būs man laikam uz BēēEmmVēē jāpārsēžas...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kur palicis Es Tevi redzu topix ???

Aizdevos pa veloceliņu līdz jūrai. Pretī no babītes lepni brauca sudrabotais SAABer - es mirkšķīnajiu ar vienu aci, ar otru, bet viņš tādu niecību uz veloceliņa i nepamanīja

Savukārt atceļa'pie Volvocentra Yukki OG gozējās vakara saulītē..

Ko visu nevar redzēt ar riteni vizinoties

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a es tikko ar riteni pa mežu vizinoties šķiet, ka redzeju Ineša saabu tikai pie stūres sēdeja jauna dāma.. un vēl zinu, ka Sviests ir kaut kur te Ogrē, lai uzzinātu kas tā par Alisi..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a es tikko ar riteni pa mežu vizinoties šķiet, ka redzeju Ineša saabu tikai pie stūres sēdeja jauna dāma.. un vēl zinu, ka Sviests ir kaut kur te Ogrē, lai uzzinātu kas tā par Alisi..

To - par to Alisi - noteikti ir vērts uzzināt.. eh, vecie Smokie

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/...

Kad mūsu taukupikām ar pasaules valdnieku sejām vienreiz palūgs aizvākties

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

a ja cilvēkam ir problemas ar vielmaiņu,ko tad.

Piemēram neņemam darbā plikpaurus???

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ja spēj izpildīt normatīvus (fiziskais, intelektuālais tests un smaidīšanas pārbaude.. ), tad, manuprat, par "kukulītis" būtu jāņem darbā.. savadak tā ir tīrākā diskriminācija..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja: a ja cilvēkam ir problemas ar vielmaiņu,ko tad.

Piemēram neņemam darbā plikpaurus???

No manis un tevis sanaktu zveriigi policaji!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

GNBF no 22.06. pecpusdienai lidz 26.06. ritam, izbraukajot Rigu, Jurmalu, Kandavu, Talsus un visus zvejniekcimus aiz Jurmalas ta ari ne reizi neredzeju musu braso celu policiju.

Laikam ligoja reidos

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: GNBF no 22.06. pecpusdienai lidz 26.06. ritam, izbraukajot Rigu, Jurmalu, Kandavu, Talsus un visus zvejniekcimus aiz Jurmalas ta ari ne reizi neredzeju musu braso celu policiju.

Laikam ligoja reidos

laikam biji aizlējis acis, ka nepamanīji

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Un pec tavam domam ar aizlietam acim braucu pie stures ???

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirms Tava komentaara es domaaju, ka nebruc!

nu bet ja cilvēks brauc un neko neredz, tad tak ar aciim kaut kas ne tā sadarīts Tad jau sanāk, ka nevar ticēt tam, kas rakstīts - ka menti būs visur un visu laiku

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es ar Ogrē un Ogres rajona neredzeju nevienu reidotāju, arī ceļā uz Ērgļu pusi ne viena nebija, lai arī nebūtu skādējis, jo tur tas Paula pasākums notika.. tikai vakar braucot no Ogres uz Rīgu pa ceļam, vieni kautrīgi krūmos ielīduši tupēja..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es ar Ogrē un Ogres rajona neredzeju nevienu reidotāju, arī ceļā uz Ērgļu pusi ne viena nebija, lai arī nebūtu skādējis, jo tur tas Paula pasākums notika.. tikai vakar braucot no Ogres uz Rīgu pa ceļam, vieni kautrīgi krūmos ielīduši tupēja..

..saēdušies ko nelabu...

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Ņemam Internetu un pumpējam "Zdrastvujte my vasha krysha" - lielisks antidepresants

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Kādreizējais kamiņš kādam, tagad ir mans kaimiņš, un pofesionālais bildētājs arī būtu bijis mans kaimiņs, tagad gan nekā. īsāk sakot Bordertauna, tagad ir pārdaugavā Tā kā pārdaugava rurz

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Kādreizējais kamiņš kādam, tagad ir mans kaimiņš, un pofesionālais bildētājs arī būtu bijis mans kaimiņs, tagad gan nekā. īsāk sakot Bordertauna, tagad ir pārdaugavā Tā kā pārdaugava rurz

Ja es pareizi saprotu tu ar pazudušo dibenu esi kaimiņos un llxx arī gandrīz par tādu kļuva

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

llxx kādreiz dzīvoja netālu no tās vietas, tagad esot pārcēlies citur ... a tā viss pareizi

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

GNBF - neilgi peec jaunaa 900 OG 16t ir ienaacies arii 16V Bentley manuaalis.

Ja kaadam ir spiedosa nepieciesamiiba kaut ko preciizi noskaneet ... prasiet.

Kopsumma tas ir kjiegelis uz lapaam 400 ...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

A kur ir pazudusi no draugiem.lv Saab domubiedru apvienība

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

nejauši pārdevu veco (900).

vismaz sētnieks būs apmierināts

Kalevala Reģ.: 14.08.2006
0 0 Atbildēt

air_sahara rakstīja: nejauši pārdevu veco (900).

vismaz sētnieks būs apmierināts

Sētniekam? Vai bumbieram?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti