GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

LJG! izgāju uzpīpēt. sniega ir tieši tik daudz cik vajag. ne pūlka ne knapi. un kaut kur tālāk rej suns. skaisti! žēl ka drusku kūst.... un atkal debīlā diena

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: LJG! izgāju uzpīpēt. sniega ir tieši tik daudz cik vajag. ne pūlka ne knapi. un kaut kur tālāk rej suns. skaisti! žēl ka drusku kūst.... un atkal debīlā diena

No prieka taa asara, kura riteeja... taa arii sazhuva liidz galameerkjim nenokljuvuse...

Vells, zvaigznes shonakt neredz, vai ne? Un paarslas paaraak mazas, lai buutu skaistas...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu nomocīja mani visu laiku šis jautājums... Kāpēc mūsu klimatiskajā joslā vajadzīgi kabrioleti ... Šodien manām mokām beidzot pienāca gals! Esmu radis izskaidrojumu un šai atklāsmē vēlos padalīties ar Jums visiem! foto.inbox.lv/...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Nu nomocīja mani visu laiku šis jautājums... Kāpēc mūsu klimatiskajā joslā vajadzīgi kabrioleti ... Šodien manām mokām beidzot pienāca gals! Esmu radis izskaidrojumu un šai atklāsmē vēlos padalīties ar Jums visiem! foto.inbox.lv/...

LABS !

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

labs gan.. tikai ieliec to bildi citā albuumā..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: labs gan.. tikai ieliec to bildi citā albuumā..

Bet albums jau arii laps

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu bet labi... Peec skatiitaaju veeleeshanaas!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Tikai tad mainaas arii linx...foto.inbox.lv/...

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

AnZe ar savu sarkano 900cabrio arī ir pa ziemu bez jumta ir braukājis. Teica, ka tikai siltāku cepuri vajag

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Kurš tad nezin, ka kabrioleti ir īpaša pielietojuma kravinieki. Paskaties uz priekšā braucošo mašīnu, tur arī kravas kastei nav jumta, bet tā kā vieglajiem nav kravas kastes, tad jumta nav vispār

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

turbopiile rakstīja: labs gan.. tikai ieliec to bildi citā albuumā..

Bet albums jau arii laps

cik mēs smalki

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

aa.. vo, tagad viss pareizi..

smieklīgak izskatītos ads braucamais ar piekabes āķi..

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: aa.. vo, tagad viss pareizi..

smieklīgak izskatītos ads braucamais ar piekabes āķi..

Kāpēc, alus muca tad kaut kur jāāķē

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mana versija vardam "shoks":

no rita tu atnac uz darbu un tev pasaka ka pecpusdiena tev jau jasezh vilciena uz Maskavu...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Un pa paris stundam tu dabu gatavu Krievijas vizu ????

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nea - man i gada

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Tad jau nav soks, jo esi veselu gadu gatavs doties taja virziena

Ka teikt - vienmer gatavs

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Mana versija vardam "shoks":

no rita tu atnac uz darbu un tev pasaka ka pecpusdiena tev jau jasezh vilciena uz Maskavu...

Man ar tā ir bijis, tikai no rīta pazvana un saka, lai atnāk uz darbu, kad atnāc, sūta uz Krieviju. Vīzu arī sataisīja tajā pašā dienā, man tikai vajadzēja foto nodrošināt. Vienīgi interesanti, ka neviens nevarēja pateikt vai paspēs uztaisīt vīzu, bet biļetes bija jāpērk par savu naudu Jā, man pa vidu vēl bija jāsavāc drēbes līdzi pusgadam un kaut kādu elektronikas bloku par kuru mani gandrīz no vilciena nocēla.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Pa 1,5 dienu US esam redzejushi jau divus 9-3 cabrio, vienu 9-3 ss un vienu OG 900 cabrio, bet salidzinoshu te pagaidam maz saab, laikam nav cienja toties pie mums zinamo Honda Accord sauc par Acura Bet auto sheit tiesham te ir

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ar ko paši vizinaties?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Pa 1,5 dienu US esam redzejushi jau divus 9-3 cabrio, vienu 9-3 ss un vienu OG 900 cabrio, bet salidzinoshu te pagaidam maz saab, laikam nav cienja toties pie mums zinamo Honda Accord sauc par Acura Bet auto sheit tiesham te ir

Ja jau esat tik tālu aizkūlušies, tad vienreiz par visām reizēm dzīvē paņemiet nomā 9-7X! Nu tā lai maz neliekas! Eh silts tur, ne? Mums arī +3C

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

SAABi ASV ir baiga ciena ap Bostonu, tad vel Konektikutas stata, Florida un kalifornija. Mazak Teksasa un NY.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Ja jau esat tik tālu aizkūlušies, tad vienreiz par visām reizēm dzīvē paņemiet nomā 9-7X! Nu tā lai maz neliekas! Eh silts tur, ne? Mums arī +3C

Nav slikta doma! Shodien kaa reiz iesim aizrunaat mashiinu. Kad ielidojaam bija kaa pavasaris +10C Tgad mazaak. A starp citu Labriit!

P.S. Atdodiet muusu duumdesas!!! Tas taa muitniekiem, kuri mums vienu somu nogaadaaja peec ~ 32h

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Yukki rakstīja:

Ja jau esat tik tālu aizkūlušies, tad vienreiz par visām reizēm dzīvē paņemiet nomā 9-7X! Nu tā lai maz neliekas! Eh silts tur, ne? Mums arī +3C

Nav slikta doma! Shodien kaa reiz iesim aizrunaat mashiinu. Kad ielidojaam bija kaa pavasaris +10C Tgad mazaak. A starp citu Labriit!

P.S. Atdodiet muusu duumdesas!!! Tas taa muitniekiem, kuri mums vienu somu nogaadaaja peec ~ 32h

ta jau laikam smaka vien palika

sveicieni Sandrām!

Saki ka mūsu mājā viss notiek un viss tiek kontrolēts!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti