GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..27
gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

gr rakstīja:Man arī ABS ir šoziem glābis no nopietniem krašiem Paldies Trolhatenai, ka SAAB 900'91.g. jau lika labas bremzes

... nu nezinu... Man skiet, ka tieshi otraadi! ABS bremzeeshanas celju pagarina... Vismaz taadas sajuutas bija, kad saaku braukt ar ABS. Bremzeeju no, it kaa drosha attaluma... a shis nestaajas Nahrenizeeju sho pasaakumu un viss ir OK. Un ar aatrumiem sabremzeeties skiet daudz efektiigaak.... Ja arii nedaudz nostaigaa, ir tachu veel stuure!

Es kad nomainiju sābiņus arī sākumā domāju, ka pats varu labāk sabremzēt par ABS. Tomēr laika gaitā konstatēju, ka ABS tomēr ir priekšrocība attiecībā pret parastajām bremzēm.

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Vakar pēkšņi nobeidzās šofera puses amītis,nevis pakāpeniski maita ,bet uzreiz, nav un viss!!!!Tagad braucu un visu laiku klausos pljurkšķus pēc mazākajiem nelīdzenumiem un bedrēm.Vot tjebe i raz.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

llxx, vel nesaki ka tas ir nokavies amitis. Man ir bijis lidzigi 2 reizes.

Amitim visticamak ir noluzusi austina/cilpina, caur kuru tas tiek pieskruvets. Piemetini atpakal (bet uzmanigi !!!) un lieta bus darita.

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

OK pačolēšu , bet arī tradicionāla "šupošanas metode" parāda ,ka amītis ir ded.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

lasīju llxx komentu un domāju - kā nez viņš bez akumulatora tagad brauc un kāpēc viņam vispār ir divi? - sajuka aķītis ar amīti

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

llxx rakstījaK pačolēšu , bet arī tradicionāla "šupošanas metode" parāda ,ka amītis ir ded.

Auto supojas tapec, ka visticamak apaksejais gals amitim ir brivs, tam nav kur atdurties, tadel visa tava amortizacija ir viena atspere.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:Vakar pēkšņi nobeidzās šofera puses amītis,nevis pakāpeniski maita ,bet uzreiz, nav un viss!!!!Tagad braucu un visu laiku klausos pljurkšķus pēc mazākajiem nelīdzenumiem un bedrēm.Vot tjebe i raz.

Man ir "aizkjeerushies" jauni gaazinieki! Par simboliskaam naudinjaam varam sarunaat

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnij,Paldies !!!Es jau pie Sviesta pasūtīju.

Pačolēeju amīitis ir pārlūzis,paskats smieklīgs.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kas šovakar darījās Pilsētā! Es līdz mājām ierasto 20 min vietā braucu 1h20 un ja RīgasAcs (Panorāma rādīja) to visu piefiksētu es jau būtu ar vismaz 50 bonuspunktiem, pilnīgs neprāts, brīžiem smējos, brīžiem gribējās raudāt vai iziet kādam mutīti uzšaut, lai jēdz uz priekšu kustēt Vājais prāts, visas mazās ieliņas bija pisistas viniedomājamākajās vietās, bet labi, ka man nav džipa, būtu mājās ātrāk, bet visticamāk bez tiesībām!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Jūrmalas virziens šovakar gan bija ideāls, nekādu problēmu, ja neskaita vairākas lēni braucošas un dažas dīvainus manevrus taisošas sievietes.

Smieklīgi paliek kad ar 76.g. 99to velk uz Jūrmalenes garām jauniem Lexusiem un MB S klasei, bet tāda tā dzīve ir. Man laikam nav bail to savu auto apsmādēt, bet biezo sievām laikam ir, tādēļ ar tik lēni kust.

Superīgākais manevrs ir kad dāmas brauc ārā no Spices. Ieskriešanās josla netiek izmantota principā un ja griež, tad noteikti uzreiz otrā joslā un tur turpina braukt ne ātrāk kā 60 km/h.

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

tādas esam

spice - mans mīļākais lielveikals

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Sviest

Tev vienmer kad nav naudas piemetaas klepus un iesnas?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstījaviest

Tev vienmer kad nav naudas piemetaas klepus un iesnas?

Nēē, parasti sakumā piemetas klepus un iesnas, bet pēc medikamentu iegades beidzas arī nauda!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man mammai sodien vaardadiena un sestdien dzimsanasdiena... kaa parsti visi pasaakumi notiek vienlaiciigi..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mixeris ir vislaimigakais shis planetas mobilaa telefona lietotaajs! Vinsh radis 101 veidu ka buut apmierinatam vinju neiesledzot!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kred, mob telefonu ir veertiigi pa laikam arii izsleegt vai uztureeties aarzonaa. peerkot mobilo neviens tak nav zveereejis saviem draugiem un pazinjaam buut pieejams muuzhiigi muuzhos 24h dienaaktii. vismaz es ne cilveekiem (arii mixerim by the way) meedz buut arii privaataa dziive un privaats laikx..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Izdevās veikt Saab 900 86 gada priekšējo un aizmugurējo suportu, disku, un rummbu maiņu no jaunaka 88 gada modeļa!!

Vairs bremzējot atpakaļgaitā naf pierastā sitiena, un preiksējie diski ir kļuvuši ventilējami!Rekomenduju tovariši!

Jauki, un arī GNBF!!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Vakar līdz Koknesei bija 4 CP ekipāžas! Sāka jau palikt aizdomīgi, jo tāda sajūta, ka valstī laikam karš sācies vai kādu noziedznieku ķer! Man šķiet, ka viņi stipri pārspīlē ar manu nodokļu izlietojumu!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:Labrītt!

Izdevās veikt Saab 900 86 gada priekšējo un aizmugurējo suportu, disku, un rummbu maiņu no jaunaka 88 gada modeļa!!

Vairs bremzējot atpakaļgaitā naf pierastā sitiena, un preiksējie diski ir kļuvuši ventilējami!Rekomenduju tovariši!

Jauki, un arī GNBF!!

apsveicu!Nu un tad to rokas bremzes pulkji ar visiem pribambasiem atradi?

Un tagad jau auto vertiiba celjaas pa 2000eur

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:

Sviestc rakstīja:Labrītt!

Izdevās veikt Saab 900 86 gada priekšējo un aizmugurējo suportu, disku, un rummbu maiņu no jaunaka 88 gada modeļa!!

Vairs bremzējot atpakaļgaitā naf pierastā sitiena, un preiksējie diski ir kļuvuši ventilējami!Rekomenduju tovariši!

Jauki, un arī GNBF!!

apsveicu!Nu un tad to rokas bremzes pulkji ar visiem pribambasiem atradi?

Un tagad jau auto vertiiba celjaas pa 2000eur

Nu naf tās ručkas, naf...

A kur ir Turbo??

Viņs bij vrodji baigais čoms Vaļeram, mošs priekš Turbo viņs tadu ručku savos "aozeltīto mantību krajumos" atradīs??

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu baigais coms.. par akumulatora aizsargbleki nopleesa man piecuku.. man tagad viena taada lieka ir, varbuut kaadam vajag, jo es nepaspeeju pateikt AN2, ka vins man jau to uzlika..

nu ja, bet man skiet, ka valeram nav taadas ruckas, vinjam ir tikai viens saabs peec 87, bet to es saubos vai vinjs jauks aaraa, sis joprojaam naivi cer, ka atradiisies, kaads, kas to nopirks....

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

šodien manīju melnu jauno 9-3SS ar Bizenaju pie stūres, ja nemaldos. Vai var apsveikt ar jaunu auto vai tas tik tā "uz laiku'? Tas nav aprīļa joks!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja:šodien manīju melnu jauno 9-3SS ar Bizenaju pie stūres, ja nemaldos. Vai var apsveikt ar jaunu auto vai tas tik tā "uz laiku'? Tas nav aprīļa joks!

varu apsveikt ar noriikojumu pie acu aarsta

nee, es shodien visu dienu biju darbaa, kameer manam SAABam AN2 un draugi kjiimikjoja jaunu ispuuteeju. rezult: patiikama dobja skanja, pilniigi jauns izpuuteejs teju vai no pashas turbiinas, ispuuteejs ir kjiimija, vairs negrab krreisais prieksheejais rats UN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! auto vairs neraustaas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! paldies!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja:šodien manīju melnu jauno 9-3SS ar Bizenaju pie stūres, ja nemaldos. Vai var apsveikt ar jaunu auto vai tas tik tā "uz laiku'? Tas nav aprīļa joks!

bet nu iisteniibaa no Tavas mutes Dieva ausii

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Tiešām būšu kļūdījies Žēl! Bet nebūtu jau slikti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti