GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..27
ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nevaresu. Sis ir sedans, bet man kupeja .

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:Yukki!

Muti!

oooo ekshibicionists!!!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Jus nu gan TADUS vardus zinat INTELIGENTI !!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

shodien beidzot atradu SAABa atsleegas, kuras pazaudeeju apmeeram pusgau atpakalj pazaudeeju taas es kliinikaa, pie tam taa pazaudeeju, ka nevareeju atrast, jau biju nolemis, ka kopaa ar sunja liikji ir aizvetas uz kapseetu! a shodien taa ciitiigi parakaajos dazhaadu sunju savaldiishanas piedrumu kastee un atradu!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

gandrīz no sērijas, kad ķirurgs aizmirst pacienta vēderā brilles..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Biz, tad jau sanak ka pusgadu staigaji ar kajam, vai tomer otrs komplekts bija ?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Biz, tad jau sanak ka pusgadu staigaji ar kajam, vai tomer otrs komplekts bija ?

bij otrs komplekts. es gan drusku raustiijos un jo tuvaak naaca kasko apdroshinaashanas diena (1.augusts) jo es vairaak raustiijos

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstījahodien beidzot atradu SAABa atsleegas, kuras pazaudeeju apmeeram pusgau atpakalj pazaudeeju taas es kliinikaa, pie tam taa pazaudeeju, ka nevareeju atrast, jau biju nolemis, ka kopaa ar sunja liikji ir aizvetas uz kapseetu! a shodien taa ciitiigi parakaajos dazhaadu sunju savaldiishanas piedrumu kastee un atradu!!

tas jau ir gandrīz līdzvērīgi stāstam par Nufja pulksteni

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas ir tiešām GNBF... šorīt iekāpu mašīnā, kaut kas klauvē pie loga.. izrādās viens puisis, un saka.. "o cik labi, ka beidzot Tevi satiku.. domaaju jau likt ziimiiti logaa.. varbūt pārdot mašīnu šo?" viņš gan ne sev, bet čomam interesējās..

tā ka ja ar mani tas čoms sazināsies, tad ieteikšu, Sviesta, ZingZeng vai walc sabus..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

tas jau ir gandrīz līdzvērīgi stāstam par Nufja pulksteni

sīkāk lūdzu

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:tas ir tiešām GNBF... šorīt iekāpu mašīnā, kaut kas klauvē pie loga.. izrādās viens puisis, un saka.. "o cik labi, ka beidzot Tevi satiku.. domaaju jau likt ziimiiti logaa.. varbūt pārdot mašīnu šo?" viņš gan ne sev, bet čomam interesējās..

tā ka ja ar mani tas čoms sazināsies, tad ieteikšu, Sviesta, ZingZeng vai walc sabus..

Tu tak pats gribēji savu pārdot un sarkano pirkt

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Nezinite rakstīja:

tas jau ir gandrīz līdzvērīgi stāstam par Nufja pulksteni

sīkāk lūdzu

puisim pirtī pazuda pulkstenis. Dārga cilvēka dāvana. Meklēšanā tika iesaistīti visi saab-isti un citi zviedri. Situācija rādījās bezcerīga un tika jau saņemtas līdzjūtības. nu nu tad, pēkšņi pulkstenis dīvainā kārtā atradāas. Uz otras rokas!

Bet tas patiesībā bija gr SAAB rudens (s)tuuree kāpēc gan es padomāju par Nufi?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja:

turbopiile rakstīja:tas ir tiešām GNBF...

Tu tak pats gribēji savu pārdot un sarkano pirkt

es jau sāku šaubīties.. to cik manējais ir labs, laikam tikai es zinu, jo "tirgus izskata tam nav".. bet nu ja dabūtu to summu, kas man pietruukst, lai tiktu pie sarkanā, tad iespējams pārdotu...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

turbo - vai to elektrisko logu releju vareesu dabut no tevis, busu augusta pirmas triis nedelas Latvijaa ...?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es ceru, ka jā.. vienkārši man ļoti reti sanāk aizbraukt uz laukiem, kur donors... es jau taa Sviestu samānīju sasolīju un laikā neatvedu detaļas, jo nebiju laukos.. bet nu ceru, ka mēneša laikā noteikti atradīšu to releju!!!

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

zem aizmugures sedekla, tam pienak divi sarkani, menlns, balts un dzeltens vai - nu kaut kas no sits krasu gammas, stekeriitis taads liekas vairaak apaljs nekaa kantains.

a tas atsperes tev ir pieejamaa vietaa vai arii jaaskruuve un jaameklee? nevaru saprast vai man varetu paliidzet citas atsperes, bet besii tas, ka uz gulojosiem policistiem pakalja sitas pie zemes, varbut tas tapec, ka ir aakjis ...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

atsperes vienkaarsi saliktas kaudzē garāžā.. varētu sarunāt tā.. es tev tās iedodu.. ja der tad der.. ja nē, tad atdot atpakalj...

releju atradīšu, jo sēdekļi ir izņemti pāršūšanai...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

līkop, kad busu LV, apmeram 1,augustaa, tad uzzvaniisu ... saskriesimies, varbūt Rīgā?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Braucu pa Vecāķiem, te pēkšņi CP. Tā un tā - ak turbo, nu ja - te dzīvojamā zona, Jums ātrumiņš 47 km h pārsniegts par 27, tātad 20 LVL bankā un punktiņš. Nu ko - atdevu papīrus, vai mazums grēkots - vienreiz jāmaksā. Tā nu paiet minūtes 5-7, pienāk puikīņš un saka - šoreiz iztiksim ar brīdinājumu un atdod papīrus. Kas tas bija No priekiem braucu prom, paskatos spidometrā - jau atkal 35, mēģinu uz 20 - nu NAV taada aatruma manam auto, nav!!

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

sama, kā tad vakar izgāja?????

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

gnbf! izgāzos.. drausmīgi muļķīgi .. bij ļoti interesanta saruna 2 vīriešiem par tehniskajām lietām, kas mani tā aizrāva.. 2 muļķīgas kļūdas un nākamnedēļ mēģināšu vēlreiz..

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

->nez

man arī liekas, ka par daudz tie CP lamāti! Džeki vienkārši dara savu darbu!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:->nez

man arī liekas, ka par daudz tie CP lamāti! Džeki vienkārši dara savu darbu!

Daudz kas ir atkariigs arii no vadiitaaja giimja miimikas, iztureeshanaas un attieksmes. Man piem. 3/4 gadiijumu izdodas paskaidrot sava paarkaapuma aspektus (ja vinji ir) un tieku cauri ar briidinaajumu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man arī tā kā Arnijam.. un lielākajai daļai paziņu arī...

bija brālim pāris gadus atpakaļ, steidzās uz darba interviju, noturēja uz 65 km/h.. pateica iemeslu un fiksi palaida..

tikai pavisam nedaudzi gadījumi ir bijuši nepatīkami komunicējot ar CP..

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti