GNBF II

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Turpinajums Gandrizneiespejamambetfaktam!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..27
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Vakar līdz Koknesei bija 4 CP ekipāžas! Sāka jau palikt aizdomīgi, jo tāda sajūta, ka valstī laikam karš sācies vai kādu noziedznieku ķer! Man šķiet, ka viņi stipri pārspīlē ar manu nodokļu izlietojumu!

Labais ceļš, ar katru reizi paliek arvien labāk, šoreiz turp atpakaļ kopā 5 CP ekipāžas, 2 no tām centās uzvārīties uz Ogres 50km/h Viņi ko, pavisam izsalkuši, jeb pārkarsuši, kā tā šoseja tiek tā mīlēta?

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Yukki rakstīja:Vakar līdz Koknesei bija 4 CP ekipāžas! Sāka jau palikt aizdomīgi, jo tāda sajūta, ka valstī laikam karš sācies vai kādu noziedznieku ķer! Man šķiet, ka viņi stipri pārspīlē ar manu nodokļu izlietojumu!

Labais ceļš, ar katru reizi paliek arvien labāk, šoreiz turp atpakaļ kopā 5 CP ekipāžas, 2 no tām centās uzvārīties uz Ogres 50km/h Viņi ko, pavisam izsalkuši, jeb pārkarsuši, kā tā šoseja tiek tā mīlēta?

Arī sestdien Siguldas virzienā manīju četras CP ekipāžas, kuras gan brauca visas vienā virzienā aptuveni 1-2 km atstatumā viena no otras. Par laimi turp ceļā negadījās, jo bija jāsteidzas. Atpakaļ braucu mierīgi, bet radardetektors gan nebrīdināja, ka kaut kas notiktos

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tāpat viņas ar ātrumu 90.0 km/h šodien (vakar) vazājās pa Jelgavas šoseju.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

yukki vai tad 5. ekipaažu ogrē pirms tilta nemaniiji???

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

CP muspuse neesmu redzejis jau kadas 2-3 nedelas.

Laikam vechi strada.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu moins, tikko tika nosperts Nissan Sunny, diesel, balts, universāls, 1992, no skata pilnīgi neiekārojams auto bez radio! Ko tikai nezog!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, sim autinam ir 2 plusi - vagons un dizelis.

Tresais plus - letums un attiecigi nekadu problemu realizet LV lauku teritorijas.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Man ir reals gruziins!

Akis totala chupa, sajugs salipis un pat An2 nevareja dabut valjaa plus vel aizdedzes atslega noklajaas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

un tas viss no atpūtas garāžā?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:Man ir reals gruziins!

Akis totala chupa, sajugs salipis un pat An2 nevareja dabut valjaa plus vel aizdedzes atslega noklajaas

eeek a mees tachu reiz tik skaisti runaajaam, ka vajag vismaz reizi meenesii gruziinu pieshkjilt, lai neizlaizhaas.....

bet par teemu, ar mani vairs nav labi, jau otro nakti peec kaartas aimirstu mashiinas aizdedzee atslegas kopsh signalizaaciajs pults ir atsevishkji no aizdedzes atsleegas

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man ar reiz bija, ka atstaaju un aizcirtu... labi, ka baagaaznieks bija palicis valjaa.. kaminjiem bija ko briiniities..

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

To Kredok: Eziits lepns putns! Neiespersi! Nelidos!

Es jau taapeec ar saveejo pa INFLEKS pagalmu dazhreiz padzenaaju. Pakustino pusbeoigot sajuugu pusbeigtaas bremzes un izgaazeejo melno duumu laukaa no motora.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Mans 99 pirms otras atdzimsanas bija 2 gadus nostavejis garaza. Ar sajugu nekadas problemas,bet bremzes gan bija pierusejusas.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

bremzes var saruuseet arii braucot.. taapeec der laiku pa laikam riktiigaaksabremzeeties, lai saglabaajas spiidums..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mix

Par eziti - aizdedzes atslegas sakaraa tas vareetu buut arii tu!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

atsleega saluuza

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nee - vinju var izvilkt praktiski npo jebkuras pozicijas, bet dzineju var izslegt tikai noraujot vadu no inducenes

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man ar var izvilkt.. iepriekseejais saimnieks izdomaajis, ka nepatiik kaarbas sasleegsanas opcija..

a kaut viens donors jums ir padomaa no kaa taadas detaljas dabuut???

uztaisi sleedziiti izslegsanai...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Atvaino bet to atsleegu es vismaz nevareeju izvilkt no visaam poziicijaam, bet gan tikai tad kad iesleegts atpakaljgaitaa. Es vismaz to nemeegijnaaju dariit!

Un atsleegu jau nu gan es negroziiju dienaa 200 reizehu ar meerkji lai vinju vareetu iznjemt no jebkuras poziicijas!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mix

"Jutiigs" izruna ar iso u vai garo?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Kaa kuraa mirklii

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Kredi, nekas tev cits neatliek ka vienigi iegadaties vel vienu 96

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Raivo teica:Mums ir izdevies neticamais un Starptautiskajā izstādē „Auto 2005” Rīgā „SAAB” stendā būs aplūkojams jaunais „Saab 9-3 SportCombi”,” nozīmīgāko markas jaunumu paziņo Raivo Saļms, „Nebijis fakts – pirmo reizi Latvijā mūsu stendā tiks izstādīts modelis, kas šurp atgādāts uzreiz pēc pasaules mēroga pirmizrādes Ženēvā!” gandarīts ir Raivo Saļms. „„SAAB” stendā būs unikāla iespēja tuvāk iepazīties ar jauno „SAAB 9-3 Sport Combi”, kuru līdz šim aplūkot varēja tikai Ženēvas autoizstādes apmeklētāji.”

Nu, ko, uz izstādi ejam kolektīvi vai slepus pa vienam? Ja aizietu bariņā, tad varbūt mēs varētu pacensties uzstādīt ietilpības rekordu tam bombi-combi?

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Neliels delegacijs dosies uz turieni svetdien pec trijiem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti