Kondicionieru rem. un diagnost

perkons Reģ.: 30.07.2001

Šo pavasari saskāros ar kondicioniera darbības problēmām. Sāku interesēties un visi iesaka "Gvido". Daudz nedomādams braucu turp ,saskāros ar lietām kuras otreiz negribu baudīt:

1. Jāgaida dzīvā rindā

2.Attieksme pret klientu tāda , ka tev no viņiem vajag ,tad gaidi un neprēgā

3. Rindu jāmeklē pašam , jo reakcija no servisa puses vienkārši nav.

Braucu projām , atradu vienu amatnieku Imantā , par daļēju uzpildīšanu ar luminiscējošo krāsvielu izmaksāja 10 Ls. Pec pāris dienām jābrauc uz apskati un diagnozes izteikšanu, to savukārt veiks Slokas 52 servisā.

Vasaras periodā ar augstminētām iekārtām mēdz būt problēmas , padalaties ar informāciju :kur un kā optimāli tās novērst!

 
1 2 3 4 5 6
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Gunars_V rakstīja: Es, protams, spēju saprast klienta dusmas šādā situācijā, bet nu ir jābūt godīgi pret meistariem - diagnostika nespēj atklāt, piemēram, caurulīti vai iztvaikotāju, kuri pagaidām ir normāli, bet faktiski vecuma dēļ var atdot galus jau pēc dažām dienām.

Ja remontējot kondicionieri, gribi drošu garantiju, tad pēc idejas vajadzētu nomainīt visas caurulītes, abus radiatorus un vēl visus iespējamos blīvslēgus. A pretējā gadījumā ... man domāt kaut ko garantēt ir nereāli.

ursis rakstīja: a vot par shiem ! - censored- !!! pirms Vilnis !!!ide.oti !!!!

paarbauda-nopluudes neesot ! uzpilda ! klients laimiigs aizbrauc ! peec gada...aukstuma ta NAV !!!

KA VINJUS !!! DAUN.JI !

NEMUL.DI ja nezini KUR bija PROBZA !!!

un tie zagliigie "meistari " !!! noskruuvee ventilja miciites un sev kabataa !!! tanii pasjaa dienaa ATGRIEZOS - remonteet (pildiit) !!! shie saka miciites cena 1 ls !!! ES SAKU ATDO TAAS KO IEBAAZI KABATAA !!! KOMENTAARUS???? kaadus veel komentaarus!!!

vainiigs bija iztvaices radiators,un ka nav kaartiiba TIKA teikts !!!!!

ka aukstums nopeerkot bija un naakosjaa sezonaa NAV.TAATAD DEFEKTS IR !!!

nez kaapeec pie Vilnja MARINJAAS viss notika un defekts TIKA atrasts???

P.S. nu gan jau kaadam sataisa ar....

shis ir tikai mans un vieniigi ! mans gadiijums !

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Kuš. Neuzbudinies. Piekrītu, ka pēc šādas pieredzes iespaids par kantori nav labs.

Bet no otras puses - mana pieredze izrādījās veiksmīga, kāpēc lai es par to klusētu?

ursis rakstīja:

NEMUL.DI ja nezini KUR bija PROBZA !!!

un tie zagliigie "meistari " !!! noskruuvee ventilja miciites un sev kabataa !!! tanii pasjaa dienaa ATGRIEZOS - remonteet (pildiit) !!! shie saka miciites cena 1 ls !!! ES SAKU ATDO TAAS KO IEBAAZI KABATAA !!! KOMENTAARUS???? kaadus veel komentaarus!!!

vainiigs bija iztvaices radiators,un ka nav kaartiiba TIKA teikts !!!!!

ka aukstums nopeerkot bija un naakosjaa sezonaa NAV.TAATAD DEFEKTS IR !!!

nez kaapeec pie Vilnja MARINJAAS viss notika un defekts TIKA atrasts???

P.S. nu gan jau kaadam sataisa ar....

shis ir tikai mans un vieniigi ! mans gadiijums !

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Mariņās vīri un puiši ir godīgi.

Man pēc 1 mēn viņu remonta aukstums pazuda. Viņi izpētīja, secināja, ka viņu vaina, nomainīja trubiņu un uzpildīja for free un vēl atvainojās.. Tāpat arī aizved-atved līdz civilizācijai..

Bet pūst iekšā auksto gaisu bez diagnostikas no ceļojošiem ledusskapju freona zagļiem ir vienkārši ... dumji Es arī tā reiz iekritu un vairs tā nedarīšu. Vajag tak noteikt pa kurieni un kāpēc tas aukstums aizplūdis..

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

kurbads

līga-z. viņu meistars mainīja, to kas maināms. tad viņi sazinās ar aukstumspecu, kas diagnosticē un uzpilda. bet ! vispirms, protams, aukstumspecs vajadzīgs. viņam ir tāds elektroniskais deguns, kas atrod noplūdes vietu. vispār, būsi šaipusē, padod ziņu.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Vilnis Māriņās - ilgi mocījās, bet visu sataisīja un vēl tagad funkcionē. Iesaku kā vienu no normāliem kantoriem.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

primo rakstīja: kurbads

līga-z. viņu meistars mainīja, to kas maināms. tad viņi sazinās ar aukstumspecu, kas diagnosticē un uzpilda. bet ! vispirms, protams, aukstumspecs vajadzīgs. viņam ir tāds elektroniskais deguns, kas atrod noplūdes vietu. vispār, būsi šaipusē, padod ziņu.

OK. bet kaa tur ar to uzticamiibu?

Busu taipusee pec 1 1/2 nedelas. Kaadu zunju padot? Un uz kurieni?

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

varētu zvanīt pa tiešo aukstummeistaram aleksandram un sarunāt sistēmas izošņāšanu - dev, div, sept, ast, seš, dev, nul.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

primo rakstīja: varētu zvanīt pa tiešo aukstummeistaram aleksandram un sarunāt sistēmas izošņāšanu - dev, div, sept, ast, seš, dev, nul.

paldies,

iisteniibaa man vispar nav jausmas, kas ar manu AC vispaar ir, jo autinju nopirku pirms meenesa un kompresoram vispar nav siksnas visruu un tas ir atvienots no straavas. Taaatad, tur ir kaada probleema, ta teikt, nopietnaaka ...

Tad sanaak, ka ka man pa prieksu vajadzetu runat ar so Aleksandru ...? Kur vinjs miit? Vai arii atsaucas tikai uz telefonu?

Paldies!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nošķilts bijis un koncieris nav restaurēts

radiators vispār priekšā ir?

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nošķilts bijis un koncieris nav restaurēts

radiators vispār priekšā ir?

nedomaju, ka taa. nekas tur prieksaa neizskatas taisiits. originaalais airflow buferis, kas ir liels retums, pie tam veel redzams, ka nav sen kustinaats.

Varbuut, ka kaut kaada shaize ieks kompresora, ka tas vispaar atsleegts, varbuut kaut kur druumaakaa suuce ...

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Iespeejams ka gultnis beigts, taapeec nonjemta siksna lai negrab.

Pakustini to skjivu, uz kura jaabuut siksnai, vai nav saaniska kustiiba.

Leetaakajaa variantaa ap 50 ls remonts.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Man bija kautkas liidziigs ar SINHROC. Itkaa jau autoplacis normaals, bet nu serviss... Biju uz t.s. plaanoto auto apkopi - elljas mainja utt un pie viena teicu, lai A/C arii apskataas (pareizaak sakot biju zvaniijis jau ieprieksj, jo autinjam tipa 3 men. paardosjanas garantija). Tas kaa sjinii kantorii straadaa biju dzirdeejis no LEGJENDAAM kas pa Ceesiim kliist. Attieksme no meistaru puses - nu ko tu te atvilkies, nu ko tu te muus traucee!!!

Tadag par A/C remontu - teicu, ka A/C ir kukuu, tipa lai sjamie skataas. Tas viss ievilkaas uz 2 st. jo ap kaadiem 11.30 bija skaljsj bljaviens pa visiem boksiem - VECJI LAIZJAM PUSDIENAAS. Aptuveni 1/2 st. NENOTIKA NEKAS. Kad jau bija atpakalj, A/C itkaa sataisija un piestaadija man reekjinu, jutos mazliet... Teicu servisa vecim - a kur tad paardosjanas garantija??? Neenu redzi mums tur tas mums sjitas... karocje 1/2 cena par A/C remontu tomeer mees nejmsim... Karocje SVIESTAINS tas SINHROC.

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Es ar vakar pārbaudīju savu A/C. Meistars secināja ka kompresors nemaz neslēdzas iekšā . Tagad jāmeklē kāds elektriķis kas var paskatīties.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja: Es ar vakar pārbaudīju savu A/C. Meistars secināja ka kompresors nemaz neslēdzas iekšā . Tagad jāmeklē kāds elektriķis kas var paskatīties.

jāatjauno ....

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

janitis9 rakstīja: Es ar vakar pārbaudīju savu A/C. Meistars secināja ka kompresors nemaz neslēdzas iekšā . Tagad jāmeklē kāds elektriķis kas var paskatīties.

jāatjauno ....

Uz cik tad naudiņām jārēķinas??????? Varbūt kāds ir sastapies ar tādu šaizi!!!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

viss kopā vismaz 100LVL, ja ne vairāk ......

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nē nu vispims jau aizej uz diagnostiku, moš kāds no datčikiem tikai pagalam, tad jau būs lētāk, bet nu .....

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: viss kopā vismaz 100LVL, ja ne vairāk ......

Nu tad labāk es gaidīšu ziemu ar atvērtiem logiem braukāšu!!!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nu saproti, inetā jau var visu ko diagnozticēt... pat to, ka ka tev motoram vārsti aizgājuši atpūtsies pa nakti...

aibrauc uz diagnostiku, moš kāds no devējiem utt ir tikai pagalam, tad jau nebūs tik sālīti

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

kurbads

jāņparka pusē.

ja ir nost siksna, tad būtu vērts laikus tādu siksnu atrast un pačekot gultņus kompresoram.

a pati pārbaudīšana nav sarežģīta. bišku iepūš aukstumaģentu, tā lai kompresors ieslēdzas un tad "ošņā" ar to degunu. i vyss.

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: nu saproti, inetā jau var visu ko diagnozticēt... pat to, ka ka tev motoram vārsti aizgājuši atpūtsies pa nakti...

aibrauc uz diagnostiku, moš kāds no devējiem utt ir tikai pagalam, tad jau nebūs tik sālīti

A kur tādu normālu diagnostiku var veikt? Savadāk es vakar biju kaut kādā ūķi iebraucis Cēsu ielā 19, nu tad es tur vairs nekad nebraukšu. Veči nedaudz šmigā, pieslēdza pie kompja un paši nesaprata ko tas kompis rāda. Tad viņi pateica lai es labāk atvedu mašīnu no rīta un atstāju kaut kādam vecim, kas tipa tur arī strādā. Nu tad viņš solija izjaukt kompresoru arā, jo 100 % vaina esot tur. Es labāk neatstāju mašīnu tādā kantorī.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: nu saproti, inetā jau var visu ko diagnozticēt... pat to, ka ka tev motoram vārsti aizgājuši atpūtsies pa nakti...

aibrauc uz diagnostiku, moš kāds no devējiem utt ir tikai pagalam, tad jau nebūs tik sālīti

A kur tādu normālu diagnostiku var veikt? Savadāk es vakar biju kaut kādā ūķi iebraucis Cēsu ielā 19, nu tad es tur vairs nekad nebraukšu. Veči nedaudz šmigā, pieslēdza pie kompja un paši nesaprata ko tas kompis rāda. Tad viņi pateica lai es labāk atvedu mašīnu no rīta un atstāju kaut kādam vecim, kas tipa tur arī strādā. Nu tad viņš solija izjaukt kompresoru arā, jo 100 % vaina esot tur. Es labāk neatstāju mašīnu tādā kantorī.

tev skaidri un gaishi uzrakstija KUR , bet nu meklee,meklee citu...

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Klausi vien tādus...Man arī bij līdzīgi-it kā neslēdzas kompresors,pārbaudīju sajūgu,pieliekot španu pa taisno-šeftē,bet nesaldē,jāteic,ka ilgi nedrillēju,galvenais bij pārbaudīt spoli un sajūgu.Pazvanīju uz mariņām Vilnim,aizbraucu un jams tā arī teica-ja sistēma tukša,kompresors iekšā neslēdzas.Uzpildīja un tagad viss o.k.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja:

Klausi vien tādus...Man arī bij līdzīgi-it kā neslēdzas kompresors,pārbaudīju sajūgu,pieliekot španu pa taisno-šeftē,bet nesaldē,jāteic,ka ilgi nedrillēju,galvenais bij pārbaudīt spoli un sajūgu.Pazvanīju uz mariņām Vilnim,aizbraucu un jams tā arī teica-ja sistēma tukša,kompresors iekšā neslēdzas.Uzpildīja un tagad viss o.k.

nu neklausa tak ,ka uz TURIENI JAABRAUC !!! ide.oti

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

ursi,dumš tu ir

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti