Kondicionieru rem. un diagnost

perkons Reģ.: 30.07.2001

Šo pavasari saskāros ar kondicioniera darbības problēmām. Sāku interesēties un visi iesaka "Gvido". Daudz nedomādams braucu turp ,saskāros ar lietām kuras otreiz negribu baudīt:

1. Jāgaida dzīvā rindā

2.Attieksme pret klientu tāda , ka tev no viņiem vajag ,tad gaidi un neprēgā

3. Rindu jāmeklē pašam , jo reakcija no servisa puses vienkārši nav.

Braucu projām , atradu vienu amatnieku Imantā , par daļēju uzpildīšanu ar luminiscējošo krāsvielu izmaksāja 10 Ls. Pec pāris dienām jābrauc uz apskati un diagnozes izteikšanu, to savukārt veiks Slokas 52 servisā.

Vasaras periodā ar augstminētām iekārtām mēdz būt problēmas , padalaties ar informāciju :kur un kā optimāli tās novērst!

 
1 2 3 4 5 6
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: ursi,dumš tu ir

tas jau nebuutu nekas paraadi kursh ir gudrs

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Uudensputns rakstīja:

Klausi vien tādus...Man arī bij līdzīgi-it kā neslēdzas kompresors,pārbaudīju sajūgu,pieliekot španu pa taisno-šeftē,bet nesaldē,jāteic,ka ilgi nedrillēju,galvenais bij pārbaudīt spoli un sajūgu.Pazvanīju uz mariņām Vilnim,aizbraucu un jams tā arī teica-ja sistēma tukša,kompresors iekšā neslēdzas.Uzpildīja un tagad viss o.k.

nu neklausa tak ,ka uz TURIENI JAABRAUC !!! ide.oti

Nu tu st. lbe.ni!!! Es tak raksīju ka man freons ir OK, tikai neslēdzas kompresors!!!!!!!!!!!!!!!!! Un nah man ir jābrauc tik tālu? Es gribu kaut kur tuvāk centram!!!!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

ursis rakstīja:

Uudensputns rakstīja:

Klausi vien tādus...Man arī bij līdzīgi-it kā neslēdzas kompresors,pārbaudīju sajūgu,pieliekot španu pa taisno-šeftē,bet nesaldē,jāteic,ka ilgi nedrillēju,galvenais bij pārbaudīt spoli un sajūgu.Pazvanīju uz mariņām Vilnim,aizbraucu un jams tā arī teica-ja sistēma tukša,kompresors iekšā neslēdzas.Uzpildīja un tagad viss o.k.

nu neklausa tak ,ka uz TURIENI JAABRAUC !!! ide.oti

Nu tu st. lbe.ni!!! Es tak raksīju ka man freons ir OK, tikai neslēdzas kompresors!!!!!!!!!!!!!!!!! Un nah man ir jābrauc tik tālu? Es gribu kaut kur tuvāk centram!!!!!

TAS IR TAALU

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Tad nevēkšķi,ka servji sūdīgi,ja pac nezini,ko gribi.Un kā gan tu vari zināt,ka sistēma nav tukša?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Tad nevēkšķi,ka servji sūdīgi,ja pac nezini,ko gribi.Un kā gan tu vari zināt,ka sistēma nav tukša?

vinsh ir gudrs,tik nesaprotu ko ta nevar pacs sataisiit???

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Tad nevēkšķi,ka servji sūdīgi,ja pac nezini,ko gribi.Un kā gan tu vari zināt,ka sistēma nav tukša?

Nu Jūs vecās atraugas jau za.je.baļi dir.st.

A/C pārbaudija un spiediens ir un freons arī!!!!!!!!!!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

Uudensputns rakstīja: Tad nevēkšķi,ka servji sūdīgi,ja pac nezini,ko gribi.Un kā gan tu vari zināt,ka sistēma nav tukša?

Nu Jūs vecās atraugas jau za.je.baļi dir.st.

A/C pārbaudija un spiediens ir un freons arī!!!!!!!!!!!

zaljais gurkji ko ta nasataisiija liidz galam?

protams ja ir spiediens jaabuut freonam.

cik liels bija spiediens? (zini kaadam jaabuut?) ap 13 atmosfeeraam !

pie cik atmosfeeraam sleedzas ventilatori(pieaugot spiedienam) ?

kaapeec pieaug spiediens?

kaads ir leduskapja darbiibas princips?

ja deveejs kas nelauj sleegt ieksjaa kompresoru IR bojaats ,taapat sisteema buus tev jaapilda PAR JAUNU !

maaci ,maaci mani jaunais gurkji

es pat netaisos te buut gudrais...

a dazji te gudri...gudri

un ja defekts ir TIKAI vados...njem un meklee... GUDRAIS !

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

janitis9 rakstīja:

Uudensputns rakstīja: Tad nevēkšķi,ka servji sūdīgi,ja pac nezini,ko gribi.Un kā gan tu vari zināt,ka sistēma nav tukša?

Nu Jūs vecās atraugas jau za.je.baļi dir.st.

A/C pārbaudija un spiediens ir un freons arī!!!!!!!!!!!

zaljais gurkji ko ta nasataisiija liidz galam?

protams ja ir spiediens jaabuut freonam.

cik liels bija spiediens? (zini kaadam jaabuut?) ap 13 atmosfeeraam !

pie cik atmosfeeraam sleedzas ventilatori(pieaugot spiedienam) ?

kaapeec pieaug spiediens?

kaads ir leduskapja darbiibas princips?

ja deveejs kas nelauj sleegt ieksjaa kompresoru IR bojaats ,taapat sisteema buus tev jaapilda PAR JAUNU !

maaci ,maaci mani jaunais gurkji

es pat netaisos te buut gudrais...

a dazji te gudri...gudri

un ja defekts ir TIKAI vados...njem un meklee... GUDRAIS !

Nu tu nopelniji CEPUMU beizot. Sēdies pieci

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es te vispaar neko nopietni neuztveru

a lekshanaas ir dziives norma

maarupe ir ljoti tuvu ...tomeer arii man no V-graavja

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

Uudensputns rakstīja: Tad nevēkšķi,ka servji sūdīgi,ja pac nezini,ko gribi.Un kā gan tu vari zināt,ka sistēma nav tukša?

Nu Jūs vecās atraugas jau za.je.baļi dir.st.

A/C pārbaudija un spiediens ir un freons arī!!!!!!!!!!!

A/C -tā ir podziņa panelī.

Spiedienam uztaisīja ķīmisko analīzi un konstatēja, ka tas ir freons.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

aizbraucu uz autoplazu.

uz vietas veči pārbaudīja spiedienu, pats varēju lūrēt, ka tas nekrītas.

uzpildīja un viss rullē. pirms tam aukstuma nebija, pagājšvasar vēl bij. ko man tagad - šie lohi, nemāk atrast caumuru?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: aizbraucu uz autoplazu.

uz vietas veči pārbaudīja spiedienu, pats varēju lūrēt, ka tas nekrītas.

uzpildīja un viss rullē. pirms tam aukstuma nebija, pagājšvasar vēl bij. ko man tagad - šie lohi, nemāk atrast caumuru?

kaa lasiiji...man taa bija...

Raamais Reģ.: 14.06.2003
0 0 Atbildēt

Man kondishku apkopj Rolī. Esmu apmierināts- ātri, profesionāli, cena normāla.

ropsis Reģ.: 19.05.2006
0 0 Atbildēt

Varbuut kaads gudrinieks man vareetu pateikt, kas man ir par shaizi Focusam - uz maziem apgriezieniem kondishka rukaa (bet tikai liidz otrajam aatruma rezhiimam, pie 4-taa aatruma man vinjsh nesleedzas nemaz iekshaa), bet tikliidz piedod gaazi un palielinaas apgriezieni, taa vinjsh maita norubaas nost un tikliidz atkal nokriitas apgriezieni, taa atkal piesleedzas?!?!?

sipitis Reģ.: 16.02.2005
0 0 Atbildēt

ropsis rakstīja: Varbuut kaads gudrinieks man vareetu pateikt, kas man ir par shaizi Focusam - uz maziem apgriezieniem kondishka rukaa (bet tikai liidz otrajam aatruma rezhiimam, pie 4-taa aatruma man vinjsh nesleedzas nemaz iekshaa), bet tikliidz piedod gaazi un palielinaas apgriezieni, taa vinjsh maita norubaas nost un tikliidz atkal nokriitas apgriezieni, taa atkal piesleedzas?!?!?

a.Par maz freona - uzdodot abarotus, spiediens nokritas un nostrada zema spiediena aizsardzība

b.Par daudz freona, kgan nez vai

c.laika neiesledzas ventilators un nostrada augsta spiediena aizsardziba

d.slinkums rakstit, bet ir vel varianti, bet a,b,c realakie

ropsis Reģ.: 19.05.2006
0 0 Atbildēt

a.Par maz freona - uzdodot abarotus, spiediens nokritas un nostrada zema spiediena aizsardzība

b.Par daudz freona, kgan nez vai

c.laika neiesledzas ventilators un nostrada augsta spiediena aizsardziba

d.slinkums rakstit, bet ir vel varianti, bet a,b,c realakie

Par maz freona nevareetu buut, jo vasaras viduu uzpildiiju, onka kas man pildiija uzreiz noteica diagnozi, ka sajuugs vainiigs, bet man kaut kaa negribas ticeet

Vareetu buut ka kaads no dachikiem ir bojaats?

jurijs_g Reģ.: 29.07.2004
0 0 Atbildēt

tatad kopsavilkuma, kura servisa paslaik iesakat braukt parbaudit kondicionieri un uzpildiit?

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

jurijs_g rakstīja: tatad kopsavilkuma, kura servisa paslaik iesakat braukt parbaudit kondicionieri un uzpildiit?

Mariņas

jurijs_g Reģ.: 29.07.2004
0 0 Atbildēt

Vetal rakstīja:

jurijs_g rakstīja: tatad kopsavilkuma, kura servisa paslaik iesakat braukt parbaudit kondicionieri un uzpildiit?

Mariņas

kas tas ir un kur

normislabs Reģ.: 01.07.2005
0 0 Atbildēt

ropsis rakstīja: Varbuut kaads gudrinieks man vareetu pateikt, kas man ir par shaizi Focusam - uz maziem apgriezieniem kondishka rukaa (bet tikai liidz otrajam aatruma rezhiimam, pie 4-taa aatruma man vinjsh nesleedzas nemaz iekshaa), bet tikliidz piedod gaazi un palielinaas apgriezieni, taa vinjsh maita norubaas nost un tikliidz atkal nokriitas apgriezieni, taa atkal piesleedzas?!?!?

ļoti iespējams ka rezistors nobrucis, drošinātājus pārbaudi, varbūt arī ventilators taisa šaizi..

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

nu tā. topiks vecs, bet tuvojas sezona, kad kondiška jāsakopj.

Piezvanīju vairākas lapas iepriekš minētajam Edgaram - šīs sezonas cipars ir 25 LVL. Normāla inflācija

Bensonā orientējoši 35 Lvl. Pārbaudīšu vēl, pa cik ir Valmieras ielā...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

anonimikis rakstīja: aizbraucu uz autoplazu.

uz vietas veči pārbaudīja spiedienu, pats varēju lūrēt, ka tas nekrītas.

uzpildīja un viss rullē. pirms tam aukstuma nebija, pagājšvasar vēl bij. ko man tagad - šie lohi, nemāk atrast caumuru?

kaa lasiiji...man taa bija...

the same - pag gad bij tas pac - pēc ziemas sistēma tukša - aizbraucu uz mariņām - šie iepūš freonu un ar to "elektronisko degunu" ošņā visas vietas - it kā nekur nejūt noplūdi. Vienīgi pateica, ka kompresors varēj bik labāk kačāt. Ņēma, uzpildīja - pagājušo vasaru dabraukāju - OK

Tagad gan ir švaki - bet jānomaina salona gaisa filtrs un tad jāskatās kā būs

sh00s Reģ.: 18.08.2004
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: nu tā. topiks vecs, bet tuvojas sezona, kad kondiška jāsakopj.

Piezvanīju vairākas lapas iepriekš minētajam Edgaram - šīs sezonas cipars ir 25 LVL. Normāla inflācija

Bensonā orientējoši 35 Lvl. Pārbaudīšu vēl, pa cik ir Valmieras ielā...

Biju shodien pie Edgara, samaksaaju 35LVL - 25LVL par uzpildiishanu + 10LVL kondishkas paarbaude (iekachaaja gaisu pirms kachaat freonu).

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

"Netīšām ietrāpīju" ledusskapju kantorī Kuršu ielas galā (Teika), kur viens čalīts teicās sapildīt par Ls 30, bet otrs to reāli izdarīja par Ls 20, pie kam cik sapratu, pirms tam veica "vecās gāzes" atsūkšanu, lai saprastu, vai man tā sistēma "tur vakuumu" vai nē. Tā kā tika konstatēts, ka man tā sistēma tikai pustukša un ka "veciem auto- veci blīvslēgi un trubas, tāpēc kondic gāzes zudumi gada laikā ir normas robežās", tad sapildījos un priecīgs konstatēju, ka kondicioniera sūknis palika klusāks, tipa šim laikam nepatīk strādāt pustukšam.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: pirms tam veica "vecās gāzes" atsūkšanu, lai saprastu, vai man tā sistēma "tur vakuumu" vai nē

Kā šito var paveikt??? Jautāju jo arī manam autiņam kaut kur sistēmā gāze z''ud. uzpildiju- pēc 3 dienām- atkal knapi knapi vēss gaiss'. (tikko pēc upildes bija ledusauksts)

Atsūc reaģentu un tad veic vakuumēšanu, sanāk, ka sistēmā tai brīdī ir -1bar. Pēc tam vienk notur kādu laiku un skatās vai rādījums nemainās- t.i. vai nepieplūst klāt kkur gaiss.

Bet ne vienmēr tā var noteikt- man ir bijis, ka sistēma vakkumu tur (-1bar), bet kolīdz uzpilda un padarbina (spiediens sasniedz 17bar) tā atklājas noplūde.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti