CITROEN XSARA picasso

casius Reģ.: 26.08.2002

Ir doma iegaadaaties! Ko varat komentēt par sho auto? + un -

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Tad kad bij tie 6-7 santīmi starpība , tad mans dīzeļ ravs atmaksājās pie aptuveni 3500 km mēneša nobraukuma,un tas vasarā , redzēs kā būs ziemā ar dīzeļ patēriņu ,izskatās ,ka vajadzēs papildus krāsniņu darbināt ,jo tagad pat pie +2 ļoti lēni silst

Cik pavisam esi nobraucis ar smuko Toyota-RAV4 un cik ilgā laikā? Ceru, ka auto ir uzticams un nekas neplīst...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Tad kad bij tie 6-7 santīmi starpība , tad mans dīzeļ ravs atmaksājās pie aptuveni 3500 km mēneša nobraukuma,un tas vasarā , redzēs kā būs ziemā ar dīzeļ patēriņu ,izskatās ,ka vajadzēs papildus krāsniņu darbināt ,jo tagad pat pie +2 ļoti lēni silst

Drusku nesapratu šo apgalvojumu - atmaksājas pie 3500 km mēneša nobraukuma... Es atmaksāšanos rēķinu šādi. Piemēram, šodien par Ls 25,87 ielēju 34,73 litrus dīzeļdegvielas - cena 74,5 santīmi litrā. Ja man 1,3 CDTI vietā būtu 1,4 litru benzīnnieks, tad šajā pašā laika posmā būtu iztērēts par 28% vairāk benzīna, jo benzīna auto tērē tik daudz vairāk. Tātad iztērētu 34,73 x 1,28 = 44,45 litrus benzīna, kas pie šīs dienas cenas 71,5 santīmi litrā maksātu Ls 31,78. Ietaupījums = 31,78 mīnus 25,87 = Ls 5,91. Šādi katrā degvielas uzpildes reizē sarēķinu ietaupīto, un sanāk, ka šobrīd ir ietaupīti 502 lati salīdzinot ar to, ja auto būtu ar 1,4 litru benzīna motoru. Tā kā 1,3 CDTI bija par 843 latiem dārgāks nekā 1,4 litru benzīnnieks, tad vēl jāietaupa 341 lats, lai dīzeļmašīna atmaksātos. Bet salīdzinājumā ar 1,6 litru benzīna auto, 1,3 CDTI iegāde jau ir atmaksājusies.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pareķini cik butu ietaupijis ja brauktu ar gazi??

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Tad kad bij tie 6-7 santīmi starpība , tad mans dīzeļ ravs atmaksājās pie aptuveni 3500 km mēneša nobraukuma,un tas vasarā , redzēs kā būs ziemā ar dīzeļ patēriņu ,izskatās ,ka vajadzēs papildus krāsniņu darbināt ,jo tagad pat pie +2 ļoti lēni silst

Drusku nesapratu šo apgalvojumu - atmaksājas pie 3500 km mēneša nobraukuma... Es atmaksāšanos rēķinu šādi. Piemēram, šodien par Ls 25,87 ielēju 34,73 litrus dīzeļdegvielas - cena 74,5 santīmi litrā. Ja man 1,3 CDTI vietā būtu 1,4 litru benzīnnieks, tad šajā pašā laika posmā būtu iztērēts par 28% vairāk benzīna, jo benzīna auto tērē tik daudz vairāk. Tātad iztērētu 34,73 x 1,28 = 44,45 litrus benzīna, kas pie šīs dienas cenas 71,5 santīmi litrā maksātu Ls 31,78. Ietaupījums = 31,78 mīnus 25,87 = Ls 5,91. Šādi katrā degvielas uzpildes reizē sarēķinu ietaupīto, un sanāk, ka šobrīd ir ietaupīti 502 lati salīdzinot ar to, ja auto būtu ar 1,4 litru benzīna motoru. Tā kā 1,3 CDTI bija par 843 latiem dārgāks nekā 1,4 litru benzīnnieks, tad vēl jāietaupa 341 lats, lai dīzeļmašīna atmaksātos. Bet salīdzinājumā ar 1,6 litru benzīna auto, 1,3 CDTI iegāde jau ir atmaksājusies.

Manā gadījumā ja būtu benzīns tad 1-ā iemaksa par 320 Ls mazāka, kasko par 64 ls mazāks . Ikmēneša maksājums par 26 Ls mazāks . Tātad ja auto lieto 2 gadi un 90 000 km tad ikmēneša maksājums ar benzīnu būtu mazāks par ,,,26 Ls +-[[ 320-pirma iemaksa + 120 Ls kasko +66 Ls apkopju starpība uz 90 000 km , šo visu dalam ar 24(2 gadi)=21 Ls]]===47 Ls .

47 ls mēnesi ar benzīnu mazāk jāmaksā .

Degviela ...mans patērīņš 6 Litri pie mana nobraukuma 3300 km meņesi tas būtu 0.745x6=4.524 Ls 100 km un 3300 būtu 149 Ls .

Cik maksātu benzin ravs????? Redzēs cik nomiks atdzīs savu patēriņu.

Ja benzīna versija tērētu 10 litri tad o,715 x 10==7.15 Ls un 3300 km maksātu 236 Ls .

Ja man būtu tavs mēnešā nobraukums 2056 km tad ==93 Ls

P S Nomiks vēl nav savus datus devis ,

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ja vecmāmiņai būtu ****** tad viņa būtu vectētiņš...

ja būtu tā un būtu šitā...... to mūsu cilvēkiem neviens neatņems..

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu, gribētos zināt, kā Kamikadzem sokas ar savu Picasso?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Starp citu, gribētos zināt, kā Kamikadzem sokas ar savu Picasso?

Ja jau neko nestāsta, tad laikam problēmu nav un auto kalpo uzticami.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

P S Nomiks vēl nav savus datus devis ,

Datus nav problēmu iedot jekurā brīdī, jo tie tiek uzskaitīti Excell tabulā un regulāri dati tiek atjaunoti. Tomēr domāju, ka šobrīd ir pāragri publicēt datus, jo nebūs korekti aprēķinātas izmaksas uz 1 km. To varēs darīt tikai pēc tam, kad vismaz viens gads būs pagājis, jo KASKO un OCTA ir iegādātas uz gadu, ziemas riepu cena vispār būtu faktiski jādala uz vairākām (?) sezonām.

Bet, ja nu kādam patiesi ir milžiga interese, tad varu šodien aktuālos datus arī nopubliskot.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Akujeķ vienkārši!!! neaizmirstiet pierēķinat interneta piesleguma izmaksas šiem aprēķiniem, kā arī Excel programmaturas licenci u.c. saistītos izdevumus.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Akujeķ vienkārši!!! neaizmirstiet pierēķinat interneta piesleguma izmaksas šiem aprēķiniem, kā arī Excel programmaturas licenci u.c. saistītos izdevumus.

1) internetam ar Excell programmu nav nekāda sakara;

2) Aprēķinos lietoju datoru(-s), kurš(-i) pamatā tiek izmantots (-i) citiem mēķiem, līdz ar to ir neiespējami iekļaut arī šos izdevumus aprēķinā.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

cap rakstīja: Akujeķ vienkārši!!! neaizmirstiet pierēķinat interneta piesleguma izmaksas šiem aprēķiniem, kā arī Excel programmaturas licenci u.c. saistītos izdevumus.

1) internetam ar Excell programmu nav nekāda sakara;

2) Aprēķinos lietoju datoru(-s), kurš(-i) pamatā tiek izmantots (-i) citiem mēķiem, līdz ar to ir neiespējami iekļaut arī šos izdevumus aprēķinā.

1)bet bez interneta jums taču nebūtu šīs burvīgas iespējas dalīties ar iauto auditoriju ar šiem izsmeļošiem skaitļiem, līdz ar ko praktiski zūd auto iegādes pamatjēga.

2)izmantojot korelācija-interpolācijas statistiskos paņēmienus, var izrēķināt MS maksas programmatūras izmantošanas % tieši auto izdevumu skaitīšanai un iegramatošanai.

utt, utjp.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

1)bet bez interneta jums taču nebūtu šīs burvīgas iespējas dalīties ar iauto auditoriju ar šiem izsmeļošiem skaitļiem, līdz ar ko praktiski zūd auto iegādes pamatjēga.

Nepieciešamība ar auto komfortabli un droši braukt prevalē pār nepieciešamību dalīties ar izmaksām ar augsti godājamo iauto publiku.

Tas nozīmē, ka auto tiek pirkts neatkarīgo no tā, vai kādam gar maniem izdevumiem ir daļa vai nav un vai es datus publicēšu publiskajā vidē vai nē. Tā lūk!

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nav kaut kāds pilnmēness,ka tas jūsmotājs atkal aktivizējies?? Eu, fan, ko tu jūsmīgu vari pateikt par jauno BMW motociklu?

14. okt. - 23:02 Pilns Mēness Auna zīmē

www.noslepums.com/...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ir jābūt slimam, lai to visu rakstītu datorā...un to dara cilvēks, kurš klāstīja, ka viņam nav laika kaut ko padarīt savam auto, jo pa to liaiku viņš var uzrakstīt kādu līgumu vai pavadīt laiku ar ģimeni...tai pat laikā tam meža dīvainim atrodas kaudze laika visus izdevumus ievadīt datorā un veikt aprēķinus Slimnieks.

Slims ir tas, kurš šādu datu ievadīšanai tērē veselu mūžibu ;D

Man tas neaizņem laiku vairāk par 1 minūti. Pie tam dati jāievada reāli ne biežāk kā reizi nedēlā.

Skatos, ka ar Excell Tu esi uz JŪS, ja nerubī, ka nekas speicāli nav jāsasummē, jāsarēķina - atliek ievadīt pašā sākumā formulu un dators tālāk visu izdara pats. Tāpēc arī faktiski neko neprasa jebkurā brīdī "izvilkt" sev vēlamos datus!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ko jūs visi tik ļoti stresojat par to patēriņu???

Jau rakstīju, ka tas tiek darīts tikai un vienīgi mana paša zināšanai un principā nav paredzēts ne ar vienu ne mērīties ne salīdzināties.

Tabula kā vienreiz ir izveidota, tā katram nākamajam auto to nav grūti uztaīsīt no jauna iepriekšējās tabulas vietā. Tas laiku praktiski neaizņem.

Man pašam, piemēram, bija dikti interesanti uzzināt, ka pēdējos divos mēnešos degvielu esmu ielējis vidēji par 115 litriem mazāk kā iepriekšējos mēnešos. Vismaz redzu, ka naudas izteiksmē savus 80 LVL mēnesī esmu ieekonomējis. Citādi to nemaz nebūtu piefiksējis, jo sava konta stāvoklim līdzi faktiski nesekoju. Tikai tad, kad veicu maksājumus, uzmetu skatienu uz konta atlikumu un viss.

Vēlreiz atgādinu, ka tēma ir par Citroen Xsara Picasso, kas cita starpā ir lielisks ģimenes auto, nevis par to, kāds kuram patēriņš un cik kurš daudz laika ir patērējis, lai sarēķinātu izdevumus!

Lai jums jauks vakars!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nomiks rakstīja:

Sretsked rakstīja: ir jābūt slimam, lai to visu rakstītu datorā...un to dara cilvēks, kurš klāstīja, ka viņam nav laika kaut ko padarīt savam auto, jo pa to liaiku viņš var uzrakstīt kādu līgumu vai pavadīt laiku ar ģimeni...tai pat laikā tam meža dīvainim atrodas kaudze laika visus izdevumus ievadīt datorā un veikt aprēķinus Slimnieks.

Slims ir tas, kurš šādu datu ievadīšanai tērē veselu mūžibu ;D

Man tas neaizņem laiku vairāk par 1 minūti. Pie tam dati jāievada reāli ne biežāk kā reizi nedēlā.

Skatos, ka ar Excell Tu esi uz JŪS, ja nerubī, ka nekas speicāli nav jāsasummē, jāsarēķina - atliek ievadīt pašā sākumā formulu un dators tālāk visu izdara pats. Tāpēc arī faktiski neko neprasa jebkurā brīdī "izvilkt" sev vēlamos datus!

Visgudrais...ja, es datoru tikai esmu redzējis pa gabalu un ekseļa formulas ,kas tās tādas?? Tās ir tās kājiņas, uz kurām dators stāv??

Es runāju par to,ka ir jābūt nedaudz ērtam, lai tos datus vispār kolekcionētu. Nu pasaki, ko tas tev dos, ka tu zināsi,cik izmaksā tas 1 km ,braucot ar tavu mašīnu?? Vai tie ir 11,09008773 santīmi vai 8,9900007763 santīmi??? Ā...nu jā, nākamo auto pērkot varēsi tos aprēķinus piestādīt dīlerim un pajautāt ko ekonomiskāku

Man ir 3 braucamie un es pat īsti nezinu, cik tie patērē...mocim man vispār pajāt par patēriņu , tāpat Pontakam, zinu, ka kādi 12-14 litri ir... Audi, kurš pa purviem un mežiem tiek braukts,ar tas nav būtiski...

Man 1 santīms ietaupīts uz km ir 400 Ls gadā

Cik tev alga mēnesī ?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

bļins un es nopirku mercedesu kas tere 15 litriLabak nemaz nesakt reķinat

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: bļins un es nopirku mercedesu kas tere 15 litriLabak nemaz nesakt reķinat

Tādus ciparus postēt šajā topikā ir vismaz bezkaunība

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

zinu to,ka par 30 ls nobraucu 300 kilometru degvielaa.videeji 13 litri pa pilseetu.ar lukoil degvielu iet pat ekonomiskaak.paareejais ph

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ipaši neskaitu cik tere.Cik ir tik ir.Vieglak ir nezinat cik nauda tiek nobrauktaBet katram savi hobiji.Cits sež 7dienas pecpusdienu pie kalkulatora un reķina cik ir ietaupijis pa nedeļu un sevi mierina cik pratigs es tomer esmu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

varbut tu ruden68 taupi arī uz rezerves dalam - riepam/balstiem/amishiem uutt?

MAN 2008 gada ravs ..neintresē rez daļas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Vēlreiz atgādinu, ka tēma ir par Citroen Xsara Picasso

atradis iisto vietu un iistos cilveekus kam atgaadinaat

BTW- PN

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

vai ta puki kam neintresē ne degvielas patēriš ne citi tēriņi , nolaidīsies līdz līmenim apspriest mazu franci.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: varbut tu ruden68 taupi arī uz rezerves dalam - riepam/balstiem/amishiem uutt?

MAN 2008 gada ravs ..neintresē rez daļas

Brauksi pa ziemu ar vasaras riepām, jo pēc auto iegādes vairs nav naudinas?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Jebkurā gadījumā, paldies nomikam par jautrību. Vakar vakarā vareni izsmējāmies, modelējot situācijas kā viss tiek aprēķināts,katrs degvielas simtgrams tiek uzskaitīts, pētītas laika prognozes un lielā vējā pie omes uz laukiem tiek nebraukts un tā tālāk

ņem par labu! Smiekli ir veselīgu

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti