CITROEN XSARA picasso

casius Reģ.: 26.08.2002

Ir doma iegaadaaties! Ko varat komentēt par sho auto? + un -

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tas viss ir kuiņa.Iedomajies cik paiet laiks fanam kamer sataisa salidzinošas tabulas ar visiem auto.Cik ir ietaupijis salidzinot ja brauktu ar Golfu,cik ar citronu utt........

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tas viss ir kuiņa.Iedomajies cik paiet laiks fanam kamer sataisa salidzinošas tabulas ar visiem auto.Cik ir ietaupijis salidzinot ja brauktu ar Golfu,cik ar citronu utt........

cik man zināms VWfans aktualizē tikai vienu tabulu - par savu baudāmo opel meriva ar 1,3 CDTI dzinēju

Teorētiskie aprēķini tabulāri netiek uzskaitīti.

Lai gan ir iespējams taču izstrādāt kādu algoritmu, kas automātiski aprēķina eventuālās izmaksas, ja brauktu ar benzīnnieku

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Rodas iespaids, ka daži pērk auto lai rēķinātu ietaupījumu, bet pārējie lai brauktu. Nu kāda starpība tērē 8 vai 10? Mainot braukšanas paradumus arī var ietaupīt, tāpat kā nebraucot sastrēgumos utt. Man volvo tērē ~13, bimbo ~17, mazda ~10, toyota ~8; bet tie auto jau tiek pirkti lai brauktu, nevis uzkaitītu katru litru. Ir arī pabraukts ar kkādu Lupo diesel, pilsētā tikai 3.5l, bet man personīgi bail ar tādu braukt, ļoti jau maziņš tas pepalacs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Rodas iespaids, ka daži pērk auto lai rēķinātu ietaupījumu, bet pārējie lai brauktu. Nu kāda starpība tērē 8 vai 10? Mainot braukšanas paradumus arī var ietaupīt, tāpat kā nebraucot sastrēgumos utt. Man volvo tērē ~13, bimbo ~17, mazda ~10, toyota ~8; bet tie auto jau tiek pirkti lai brauktu, nevis uzkaitītu katru litru. Ir arī pabraukts ar kkādu Lupo diesel, pilsētā tikai 3.5l, bet man personīgi bail ar tādu braukt, ļoti jau maziņš tas pepalacs.

lielaaki suņi nes uz maajaam speeleeties

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

santiimdrāšanas augstaakaa pilotāža ir dilemmas " alu vai prezervatiivus" jautaajumaa izveeleeties tomeer alu...

tur i skaties, beernu pabalsti naak

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ta Meriva ta jau maz tere ko tur vel reķinat nesaprotu.Ar tadu pateriņu jau pat ar cauru baku var braukt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mana Meriva tērē šitik:

www.spritmonitor.de/...

Nomiks

Man ir tāda viena tabula, kur aprēķināts, kādi būtu bijuši izdevumi par degvielu, ja 1,3 CDTI vietā būtu izvēlējies 1,4 litru benzīna motoru. Izdevumi līdz šim būtu bijuši 502 latus lielāki - atgūti ir 60% no summas, kas pārmaksātas par dārgāko dīzeļauto.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt te kāds dzīvesdrauga "atbalstīšanas" izmaksas arī tabulās ievada un kalkulē cik un uz ko var ietaupīt?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Benzīna izmaksas ar Pontiac = 12 * 2,3 * 0,722 = Ls 19,93

Dīzeļdegvielas izmaksas ar Fiat = 7 * 2,3 * 0,752 = Ls 12,11

Ietaupījums 7 lati un 82 santīmi. Par ietaupīto varēji ļoti labi paēst Rubenē Valmieras pievārtē pie tā smuka ezera, un, ja ēstu viens, vēl kādu latu pārvest mājās.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bet Rubenē pie ezera varētu izbaudīt labu apkalpošanu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

es daru tā pieleju pilnu bāku, izbraucu līdz pusei leju atkal, jo jebkurā mirkli varu but drošs, ka degvielas pietiks un vari droši virināt/mīt/spiest pedāli grīdā

naudu mašīnai nežēloju, uz to tu neietaupīsi

Kam tev to pusbāku visu laiku līdzi vadāt? Es tomer uzskatu, ka ražotāji nav velti izdomājuši oranzo lampinu panelī.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mana Meriva tērē šitik:

www.spritmonitor.de/...

es te menesi apakaļ pabraukaju ar 2,2 dizeļvektru 4 gadi vecu un ar diezgan labu vilkšanu daudz kur uz 150-160 man videjais bij 5,9 litri.Iespejams ka tu dabutu vel mazaku pateriņu ka Merivai

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Seene rakstīja:

Gachs rakstīja:

es daru tā pieleju pilnu bāku, izbraucu līdz pusei leju atkal, jo jebkurā mirkli varu but drošs, ka degvielas pietiks un vari droši virināt/mīt/spiest pedāli grīdā

naudu mašīnai nežēloju, uz to tu neietaupīsi

Kam tev to pusbāku visu laiku līdzi vadāt? Es tomer uzskatu, ka ražotāji nav velti izdomājuši oranzo lampinu panelī.

nu personigi man nepatik braukāt ar gandrīz tukšu bāku, ja nu kaut kur ātri jāsteidzas un nav laika ieskriet vai nav kur uzpildīties, piemēram kaukur dziļi laukos

Nu nez... Man tie 100km, kas ir rezervē ar degošu lampiņu, liekas gana pietiekami. Katrā gadījumā iespēja, ka neparedzēti gadīsies kaut kas tik ekstrēms, ka uzpildīšanās šāda attāluma robežas būs problemātiska ir pārāk maza, lai tādēļ regulāri tērētu savu laiku 2x biežākam DUS apmeklējumam.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

visu laiku ar pilnu baaku braukaat nav praata darbs,tacu ja negribi priekslaiciigi no degvielas suuknja atwadiities,tad zem 1/3 newajadzeetu palaist.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: visu laiku ar pilnu baaku braukaat nav praata darbs,tacu ja negribi priekslaiciigi no degvielas suuknja atwadiities,tad zem 1/3 newajadzeetu palaist.

Nu šitas jau pārspēj visu... Ražotajs pilnīgi noteikti nav paredzējis degvielas sūkņa darbību zem 1/3. Kārtējais mīts, kuram nav iespējams pierādīt pretējo, jo jebkuru mirušo sūkni var uz šo norakstīt. Tas nekas, ka spidometrs ar jau no atpakaļ tīšanas nodilis

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Zoo rakstīja: visu laiku ar pilnu baaku braukaat nav praata darbs,tacu ja negribi priekslaiciigi no degvielas suuknja atwadiities,tad zem 1/3 newajadzeetu palaist.

Nu šitas jau pārspēj visu... Ražotajs pilnīgi noteikti nav paredzējis degvielas sūkņa darbību zem 1/3. Kārtējais mīts, kuram nav iespējams pierādīt pretējo, jo jebkuru mirušo sūkni var uz šo norakstīt. Tas nekas, ka spidometrs ar jau no atpakaļ tīšanas nodilis

it kaa jaaa un it kaa nee....

saprotu, ka jaunai masiinai tas var nebuut tik aktuaali taapat kaa netiirumi baakas dibenaa, bet labi palietotai var gan kurkuļus saraut, gan arii izprovoceet suukniiša izbeigšanos , jo dzeseejas jams ar to pasu degvielu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja: Bet Rubenē pie ezera varētu izbaudīt labu apkalpošanu.

Skatos,tu to vien dari,kā visu laiku kaut ko izbaudi Apkalpošanu, Baudāmo Merivu un ko tik vēl ne....

ja vins uzzinaatu, ka "laipnaa apkalpošana" balstās uz teejas naudaam, tad seedeetu meža viduu uz celma un eestu uz dzineeja sildiitus pelmeņus, lai tik nedo'Dies kaads vinju neapkalpotu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfan , reku konkurents tavam oplim www.whatcar.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ple, kur var lieli onkuļi onaneet ap sieviešu un studentu autinjiem...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Seene rakstīja:

Zoo rakstīja: visu laiku ar pilnu baaku braukaat nav praata darbs,tacu ja negribi priekslaiciigi no degvielas suuknja atwadiities,tad zem 1/3 newajadzeetu palaist.

Nu šitas jau pārspēj visu... Ražotajs pilnīgi noteikti nav paredzējis degvielas sūkņa darbību zem 1/3. Kārtējais mīts, kuram nav iespējams pierādīt pretējo, jo jebkuru mirušo sūkni var uz šo norakstīt. Tas nekas, ka spidometrs ar jau no atpakaļ tīšanas nodilis

it kaa jaaa un it kaa nee....

saprotu, ka jaunai masiinai tas var nebuut tik aktuaali taapat kaa netiirumi baakas dibenaa, bet labi palietotai var gan kurkuļus saraut, gan arii izprovoceet suukniiša izbeigšanos , jo dzeseejas jams ar to pasu degvielu...

Esmu braucis ar gana daudz vecām mašīnām un nekad šādas problēmas nav radušās. Jā, viens degvielas sūknis ir mainīts, bet nu pie 300 000 noskrējiena 14 gadus vecam auto man tas likās gana normāli, nemēģinot tam atrast iemeslus, kas mēģinātu noliegt agregāta cienījamo vecumu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a kas Tev liedz tureet to 1/3 baakas ticiiba

sastreegumu laikaa gana daudz pepelacu ir redzeets uz ielaam ar avaarijas gaismaam staavot bez redzama iemesla...gan jau kaada daļa arii ir no tiem kas ar putaam baakaa brauc...

ja baaka liela kaa man-70 litru, tad pilnu baaku apkaart staipiit ir gandriiz tas pats kas lieku cilveeku vizinaat- pa trasi nekas, bet pilseetaa gan jau kaadu litru vairaak noēd...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaa lai traktee to, ka man pusstundas laikaa vajadzeeja no vecmiilgraavja tikt uz pljavniekiem, un es izveeleejos 10 km garaaku ceļu- caur Juglu...

kurš var apreekjinaat cik sanjus man izdevaas/neizdevaaas iesipt, ja reekjina ka braucu no darba uz darbu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: a kas Tev liedz tureet to 1/3 baakas ticiiba

sastreegumu laikaa gana daudz pepelacu ir redzeets uz ielaam ar avaarijas gaismaam staavot bez redzama iemesla...gan jau kaada daļa arii ir no tiem kas ar putaam baakaa brauc...

ja baaka liela kaa man-70 litru, tad pilnu baaku apkaart staipiit ir gandriiz tas pats kas lieku cilveeku vizinaat- pa trasi nekas, bet pilseetaa gan jau kaadu litru vairaak noēd...

Pirmkārt - 100km līdz uzpildei nu nebūt nav "ar putām bākā". Otrkārt - liekas kravas vadāšana ir lieks degvielas patēriņš. Treškārt - lieka uzpildīšanās reize ir lieks laika patēriņš.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

paga, pildiites es negribu, bet vajag...

tur taa atskjiriba...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: paga, pildiites es negribu, bet vajag...

tur taa atskjiriba...

Sievu ar VAJAG apmierināt Un gribās pie reizes

Nu, tas par VWfanu,citiem varbūt savādāks aprēķins...starp citu, sekss arī patērē neudu, vai VWfans par to ir aizdomājies?

no mediciinas viedokļa taads kaartiigs pies. nokurina tikpat kaloriju cik 1 km krosiņš...

karbinaade pa kaaju

1.. 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti