Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
1 2 3 4 5 6 ..24
Celica Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Cena ir 0,709 par benziinu un 0,636 par DD!!! Acis kubaa, kaut arii jau zinaaju ka taa buus!!!!! Shoks pamatiigs!

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=12168139

šito Baiba neizlasīs, un ja arī izlasīs, tad viņai jau būs iepirktas dārgās rezerves (uz 30 dienām, pēc kurām Ls 0.70 šķitīs lēti), kuras pa dārgo cenu ir jāiztirgo.

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

to baibu vajag nosist!!

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Tikko aizbraucu un piegāzu pilnu bāku pa 0,625 Nestē, kaut gan pirms pāris dienām arī par šito cenu šāvos. Ka nekā pirms nedēļas Nestē vēl bija 0,579

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

"probil" benzu pa 40sant/l... maz gan var dabut,bet pietiek

fuck da statoil !!

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu un tas viss? Pašausmināsimies un viss? Jēga kāda? Ja ietu, brauktu ielās, nepirktu degvielu, rīkotu demonstrācijas, tad es saprotu. Kāda jēga te kaut ko šausmināties? Nu ja, raksturojošie latvieši, parunājam, paīdam un mieriņš...

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Laikam jātaisa totalizators. Saucas "Kuru Staķiku pirmo aizdedzinās/uzlaidīs gaisā?"

Ble, labi vēl, benja. Bet tam tak sekos cenu kāpums visam. Pilnīgi visam! Pat ziepēm un striķiem

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nu un tas viss? Pašausmināsimies un viss? Jēga kāda? Ja ietu, brauktu ielās, nepirktu degvielu, rīkotu demonstrācijas, tad es saprotu. Kāda jēga te kaut ko šausmināties? Nu ja, raksturojošie latvieši, parunājam, paīdam un mieriņš...

nevaru Tev nepiekrist, biedr...., kas gribēs un kam vajadzēs braukt, tie arī brauks, neatkarīgi no degvielas cenas

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

EdMonton rakstīja:Ble, labi vēl, benja. Bet tam tak sekos cenu kāpums visam. Pilnīgi visam! Pat ziepēm un striķiem

Apskatīji Gnoms linku?

Neatkarīgi no tendecēm citur degvieles cenas pie mums vienmēr aug, bet nu ja nu vienīgi vēlies izmantot Stendera ziepītes citur ražoto cena manuprāt nemainīsies

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

"Mēs negribētu šādā veidā atbrīvoties no konkurentiem. Šobrīd turam valsts ekonomiku uz saviem pleciem. LR Ekonomikas ministra Krišjāņa Kariņa aicinājums atvērt ES naftas rezerves liecina par krīzes izsludināšanu ES, kuras dalībvalsts ir arī Latvija. Mēs gaidām valdības lēmumus, lai pieņemtie lēmumi atbalstītu valsts ekonomiku stratēģiski svarīgā brīdī.

Cenas gan pasaulē, gan vairumtirdzniecībā Latvijā katru diennakti turpina kāpt. Un mēs, kā ķēdes pēdējais posms, nevarēsim šo situāciju noturēt nemainīgu ilgstoši. Latvijā, tāpat kā citās pasaules valstīs, būs ļoti straujš degvielas cenu kāpums. Taču šis ir laiks, kuru gan valdība, gan uzņēmumu vadītāji, gan katrs valsts iedzīvotājs var veltīt intensīvam darbam, lai radītu plānu rīcībai globālas enerģētiskās krīzes apstākļos," tā Baiba Rubess, Latvija Statoil izpilddirektore.

ātri gan viss mainijās

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Statoilam kopīgu

......www.ganxtaz.lv/forum/html/emoticons/lolfck.gif[/img]...... SRC="/images/forum/icons/icon_biggrin.gif">

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

wvfans rakstījatatoilam kopīgu [img]

Fu.ck...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Tad rakstiet uz konkurences padomi, uz Eiropas Padomi, izsakiet aizdomas par konkurences izkropļošanu. Kauty kas taču te neklapē. Kamē kakā uz galvas un neviens neiebilst, nav ko gaidīt kādus uzlabojumus. Tā diemžēl pie mums ir ļooooti daudzās vietās...

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

cenu kāpums degvielai tas ir labi vai slikti tā paštukojot neko sliktu tur nesaskatu

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Docents rakstīja:cenu kāpums degvielai tas ir labi vai slikti tā paštukojot neko sliktu tur nesaskatu

Ja kāpums būtu pamatots, tad OK. Bet vai tā ir? Kaut kāda troļļu kompānija diktē cenas Latvijā. Lai tak iet lašus slaukt.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

ko čiikstiet kaa piemiiztas pastalas

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

es tur nesaskatu neko sliktu

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

brrrrrrrrrrrrrr neko nesaprotu. no riita bija raxts, ka statoils glabj ekonomiku, un nepaaukstinaas cenas lai arii pasaulee turpina kapt naftas cenas.

Te atkal delfi stumj, ka kriitas cenas.

finaalaa, statoils varaas kaa negudrs, bljed ar aaraa.

tad finaala kas tad iisti ir, mozh mums te bananu valstii nabagiem makaronus karina uz ausiim!!!!!!!

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

kārtējo reizi saduļķojas ūdens un katram tiek dota iespēja kautko nozvejot ja negrib izmantot paši vainīgi

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

es nechiiksteetu, ja maxaatu tas tik un tik, nevis taapeec, ka kaads grib vaariities.

laikam statjiks nevar sasniegt labu pelnju ar kabanosss tirgoshanu.

stulbaa rubesa, bljin, jaaudzee rapsis un jalej iekshaa ieksh TDI, un buuss pilniigi poh, cik maksaas benja..........

suuda buushana :X

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

4. oktobrī paredzams liels ļembasts. Pie viena varētu vēl piespert eļļu ugunī un vienā tusiņa apvienot arī protestu pret degvielas cenām. Tusiņā pamatā būs tauta kuru it sevišķi sāpīgi ķers cenu lēciens - skolotāji, mediķi, policisti un pārējie valsts maizē ... negribas pat teikt "dzīvojošie"...

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

baiba varēs uztaisīt plastisko operāciju a to tam liepājas aktierim vairāk nestāv

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

EdMonton rakstīja:Laikam jātaisa totalizators. Saucas "Kuru Staķiku pirmo aizdedzinās/uzlaidīs gaisā?"

Nevis kuru, bet kad. Kuru - tas būtu pofig.

Lieku cēneri uz to ka 2 nedēļu laikā ja cenas nekritīs.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/art/9208/35

un

www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=12168139

es neko nesaprotu veeljoprojaam......

fakinaa banaanu valsts.

nav ko staaveet malaa, jaataisa trobels. es personiigi necieshu, kad man kaads stumj batonus vai vaaraas uz manis.

paskat, krievi njemaas un piketee un shamos pamana, a mees te seezham un vaimanaajam malaa, vai neko nedaram un pilinam pa diviiti baakaa.

jop tvai - nu cik var

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

.... būs mazāk kroķīšu

1 2 3 4 5 6 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti