Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..24
subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa- man diizelis

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

man poveri ,es ar ričuku.sudigakā gadijumā ar dizelgolpu,kurš iet ar 5/100 km letā solara 0,37 Ls.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

es ar labpraat ar richuku vilktu uz darbu, bet nav laagaa kur atstaat ...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:es ar labpraat ar richuku vilktu uz darbu, bet nav laagaa kur atstaat ...

Baigi labs sports,nu jau kadas 2 nedeļas dienā nobraucu 10 km,pec 23 gadiem ko esmu pavadijis mašiņā saku saprast cilvekus kuri no ritiem skrien un brauc ar ričuku.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Šorīt ap 7:30 Neste E95 vēl bija 0,625

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

Suņi rej....

Bet karavāna iet tālāk.......!

60 vai 70sant. vairs nav nozīmes, tā pat cilvēki brauks un naftas magnāti vārīsies.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vienmeer esu teicis- tikai revoluucija muus glaabs Kaads nezin kur shitaadu bubljeni var nopirkt - nextdada.hostit.be/travel/gif/cuban_6.jpg

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Nesaprotu tos, kuri vakar vakarā, šorīt pildās Statoilā, ja Nestē joprojām vecās cenas..

Gan ne ar tik lielu atšķirību, bet tā jau nav pirmo reizi. Un, par cik ne pirmo reizi, tad kāpēc tie, kas šo pildīšanos attaisno ar degvielas kartēm un līgumiem, nav paņēmuši kartes kaut vai Nestē?..

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

.. kaut vai Nestē..

domāts arī paralēli Nestē, tobiš braucam jebkurā no viņiem

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

man jau peec 2 dienaam nestes debetkarte (privaatpersonai) paartaps par nestes krediitkarti privaatpersonai

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

un vēlviens ieteikums:

man domāt mierīgi liela daļa ofisu darbinieku šābrīža tehnoloģiju laikmetā var vispār uz darbu nebraukt, to darīt mājās! Mobilais taču ir, mājās internets ir, webkameras ir, mikrafoni ir, skype arī ir! Uz darbu būtu jāierodas vien sekretārei, kura saņemto Latvijas pasta pastu ieskanē un nosūta attiecīgajam darbiniekam..

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Kas vainas Statoilam? Vakar pa 0.605 salēju dīzeli.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:Vienmeer esu teicis- tikai revoluucija muus glaabs Kaads nezin kur shitaadu bubljeni var nopirkt - nextdada.hostit.be/travel/gif/cuban_6.jpg

Nu teels jau ideaals - tikai veesturi pamaacies - otra tada revolucionaara kuram butu tikai revolucijas praataa nav bijis un no vinja revoluucijaam vairaak s...du ka labuma! - vai tas ir tavs meerkjis???

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:Kas vainas Statoilam? Vakar pa 0.605 salēju dīzeli.

Demagogs. Neesi Rubesas dēls, ka slavē to figņu kantori?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Arsmens rakstīja:Vienmeer esu teicis- tikai revoluucija muus glaabs Kaads nezin kur shitaadu bubljeni var nopirkt - nextdada.hostit.be/travel/gif/cuban_6.jpg

Nu teels jau ideaals - tikai veesturi pamaacies - otra tada revolucionaara kuram butu tikai revolucijas praataa nav bijis un no vinja revoluucijaam vairaak s...du ka labuma! - vai tas ir tavs meerkjis???

Nav tik traki, eiropas veestures graamatas kaa parasti melo Shitam piparam bija ceeli nodomi (atbriivot kubu no jenjkjiem, kas to vietu bija pataisiijushi pa prieka maaju).

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Sunis rakstīja:Kas vainas Statoilam? Vakar pa 0.605 salēju dīzeli.

Demagogs. Neesi Rubesas dēls, ka slavē to figņu kantori?

Ko slavēt? Lētāk par 60.5 santīmi nekur nebija, kā statoila 123.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Sunis, atvaino, nesaskatīju pareizo ciparu. Taču es Statoilā netaisôs pildīties, cenšos nekad to nedarīt. Man ir normāla atlaida citur, sanāk vienmēr lētāk un kvalitāte tāda pati..

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

deksters rakstīja:

Sunis rakstīja:Kas vainas Statoilam? Vakar pa 0.605 salēju dīzeli.

Demagogs. Neesi Rubesas dēls, ka slavē to figņu kantori?

Ko slavēt? Lētāk par 60.5 santīmi nekur nebija, kā statoila 123.

Nuu un riit taa pat tas statoils tevi apjaas, taa ka nav ko slaveet

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

RHINO rakstīja:

Arsmens rakstīja:Vienmeer esu teicis- tikai revoluucija muus glaabs Kaads nezin kur shitaadu bubljeni var nopirkt - nextdada.hostit.be/travel/gif/cuban_6.jpg

Nu teels jau ideaals - tikai veesturi pamaacies - otra tada revolucionaara kuram butu tikai revolucijas praataa nav bijis un no vinja revoluucijaam vairaak s...du ka labuma! - vai tas ir tavs meerkjis???

Pa shiem gadiem Kuba butu viena no attistiitakajiem nosturiem pasaulee, bet tagad tur ir 50% bezdarbs, un vel jo projaam vinji izmanto to kas tajaa laikaa no shtatiem tika ievests, Cukurniedres vairs neviens nevaac jo vinjaam nav noieta! - vesalaam pilseetam cilveeki dzivo bez darba, audzee narkotikas, un meegjina aizlaizties uz ameriku!

Kad beidzot cilveeki saaks plashaak domaat????

Nav tik traki, eiropas veestures graamatas kaa parasti melo Shitam piparam bija ceeli nodomi (atbriivot kubu no jenjkjiem, kas to vietu bija pataisiijushi pa prieka maaju).

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Rhino: Taapeec jau taada situaacija tur ir, jo taa revoluucija liidz galam neizdevaas

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/news/national/business/article.php?id=12170140

Baibai jau ir gatava atbilde, kāpēc benzīns nepaliek lētāks.

Sadness Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

neko sakarīgāku, kā risinājuma meklēšana no otra gala jau šīs personas nevar izdomāt, proti :

No autotransporta cilvēki nav gatavi atteikties, tādēļ tie meklēs iespējas taupīt citur. Bet ko valdība darīs, lai atvieglotu cilvēkiem benzīna cenu kāpuma sekas?

Ministru prezidenta Aigara Kalvīša viedokli pauda viņa preses sekretārs Arno Pjatkins: «Šī degvielas cenu krīze ir viens no komponentiem, kas veicina cenu pieaugumu kopumā. Tādēļ nākamgad plānots vairāk rūpēties par sociāli mazāk nodrošinātajām grupām — palielināt mazās pensijas un minimālo algu. Plānots palielināt algas virknei noteiktos sektoros strādājošo — skolotājiem, policistiem, kultūras darbiniekiem, u. c. Šobrīd nekādi ārkārtas pasākumi netiks veikti.» Valdības vadītājs uzskatot: ja pieprasījums pēc degvielas tās augstās cenas dēļ samazināsies, kritīsies tās cenas.

Labklājības ministre Dagnija Staķe: Jau 1. oktobrī tiks indeksētas pensijas, ņemot vērā gan inflācijas, gan vidējās algas līmeni valstī. No nākamā gada minimālā alga valstī ir paaugstināta no 80 uz 90 latiem. 2006. gada budžeta projektā tiks prasīta nauda sociālo darbinieku un darba aizsardzības inspektoru atalgojuma paaugstināšanai, plānoti arī citi pasākumi.

Ekonomikas ministrs Krišjānis Kariņš: «Cenu pieaugumu, ko veicina straujais degvielas cenu kāpums, visvairāk izjūt iedzīvotāji ar zemiem ienākumiem.» Ministrs jau jūnijā iesniedzis valdībā priekšlikumu samazināt pārtikas produktiem PVN līdz 5%. Tieši šī iedzīvotāju grupa būtu ieguvēja, jo viņu patēriņa grozā izdevumu īpatsvars pārtikas produktiem ir gandrīz divreiz augstāks nekā vidēji situētās ģimenēs.

Finanšu ministrs Oskars Spurdziņš ierosinājis rast iespēju no nākamā gada 1. janvāra nepalielināt akcīzes nodokli degvielai. Esot grafiks, saskaņā ar kuru notiekot nodokļa paaugstināšana, to nosaka ES iestāšanās līguma pielikums, un pašlaik tiekot strādāts, lai rastu iespēju nepaaugstināt šo nodokli.

Bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks šoferiem iesaka izvērtēt braucienu lietderību, maksimāli noslogojot mašīnu, kā arī mainot braukšanas stilu un kultūru. Krīze varētu stimulēt ražotājus no, piemēram, rapša ražot degvielu.

Satiksmes ministrs Ainārs Šlesers norāda, ka rūpīgi jāskatās, kā situācija degvielas tirgū attīstīsies tālāk, un ar pasākumiem, kas saistīti ar degvielas cenu straujo kāpumu, jānogaida.

Ārlietu ministrs Artis Pabriks norāda, ka ar šo nepatīkamo tendenci jācīnās Ekonomikas ministrijai, jo konkrētais gadījums ir tās kompetencē, citas ministrijas ieteikt neko nevar.

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Māris Kučinskis: «Tālāka degvielas cenu celšanās var izraisīt to, no kā mēs visi baidāmies, proti, inflāciju, tāpēc jādomā par degvielas ekonomēšanu. Iedzīvotājiem jāapzinās situācija un tādēļ jācenšas pietaupīt.»

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete: «Atbildīgajām ministrijām noteikti jāizvērtē, vai degvielas cenu kāpums ir pamatots. Diemžēl šis process iespaido izglītības procesu, jo tās izglītības iestādes, kas atrodas ministrijas padotībā, spiestas jau tā pieticīgos līdzekļus izlietot vēl taupīgāk.»

Veselības ministrs Gundars Bērziņš: «Šobrīd svarīgi uzraudzīt tirgotājus. Kad pieaug ažiotāža, iespējams veikt spekulācijas un viegli iedzīvoties. Tirgū jāievieš lielāka konkurence, pašlaik tā nav pietiekama. Jādiskutē par faktoriem, kas ietekmē degvielas cenas, jāapzina rezervju cenas un cenu veidošanās mehānismi.»

Tieslietu ministre Solvita Āboltiņa: «Katram valdības loceklim ir sava atbildības joma. Manā kompetencē ir tieslietas. Mana ģimene kā sabiedrības daļa arī izjūt benzīna cenu kāpuma ietekmi, tomēr es uzskatu, ka valdība strādā kā komanda un komandas locekļi strādā pie optimālā risinājuma meklēšanas.»

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms, jau paspēja manus vārdus nozagt.

Kārtējais 'par un ap' tirdziņš

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

biodiizelis, naftas gaaze- propaans- butaans, dabasgaazes- metaana ssisteemas, braukshana kopaa ar kaiminju un diemzheel- trambulis vai buss

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Nestē vēl joprojām 0,625 Gan jau pacels... tāka steidziet iepirkt...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti