Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..24
Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Vigants rakstīja:

ibio rakstīja:tipa benzins gad asakuma bija pienemam ka 50 sant (kas to vairs atceras) tagad 70 sant.

rekinot: I=(P1-P0)/P0 iegustam, ka I=(70-50)/50=20/50=0,4

0,4-1x100=-60%

tātad inflacija samazinas par 60%

... da nē... pieaug par 40%!

paskaties pats kadu formulu iedeva ar tadu ari risinaju

rekinot: I=(P1-P0)/P0 iegustam, ka I=(70-50)/50=20/50=0,4 * 100 iegūstam procentus...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Par to viaduktu nedaudz kļūdījos, jams maksās 400 miljonus eiro

en.wikipedia.org/wiki/Millau_viaduct

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstījakei. Es tev pilnīgi piekrītu. Tādā ziņā jā.

Bet globāli raugoties šis cenu pieaugums anyway nav nekas pārdabisks.

Un pat ja tas viss beigsies ar ekonomisku krahu, varbūt ka tauta beidzot sapratīs kā tiek kāsta un kaut ko iemācīsies.

piemēram - privāts projekts - Saules akmens izmaksā 5 miljonus, līdzīga mēroga valsts projekts Gaismas pils izmaksās 80 miljonus.

Par 100 miljoniem (cik izmaksās dienvidu tilts) tika uzbūvēts šis tilts pār luāras ieleju. bridgepros.com/projects/Millau_Viaduct/

Par tādu naudu var sākt domāt par metro celtniecību, kas ilgtermiņā ir 10x saprātīgāks risinājums nekā milzu haiveji.

Nu redzi vinjiem nav projektu nodoklji ( nauda uz kjepas ) bet mums ir un vinjiem paar ieleju jabuuvee bet mums paar liktenjupi - tu te nejauc biznesu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Es lasīju Hansabankas atskaiti... Saules akmens šiem izmaksāja 20 miljonus...

tikai neatceros - tas bija ar iekšējo aprīkojumu vai bez...

ups

prātā grozijās 5 - varbūt tiešām tikai torņa celtniecības izmaksas bez apdares un komunikācijām.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

************************************

Anyway, esmu lapns par šo valsti.

************************************

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:************************************

Anyway, esmu lapns par šo valsti.

************************************

piekrītu! Ja varēsim šito pārdzīvot tad jau dzīvotāji būsim...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Master_D rakstīja:************************************

Anyway, esmu lapns par šo valsti.

************************************

piekrītu! Ja varēsim šito pārdzīvot tad jau dzīvotāji būsim...

Taa jau i, letinjsh siiksts, to i gruuti piebeigt Izdziivoshanas shovs ir saacies!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ieteikums: mazāk tupiet netā, bet vairāk strādājiet

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:Ieteikums: mazāk tupiet netā, bet vairāk strādājiet

Ja mans darbs butu tapat kaa tev atkariigs no ta cik vagonus dienaa izkrauju tad es toch neseedetu netaa - bet vagonus krautu! - bet mans darbs ir palidzeet cilveekiem - par ko vinji man maxaa

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

White_Trash rakstīja:veel no "I" var atnjemt 1 un pareizinaat ar 100 - dabuusiet procentuaalaa izteiksmee.

gudriniek a kam tad jaatnem 1

jep, sorry, darbi jaucas pa galvu

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

edzulis rakstīja:Ieteikums: mazāk tupiet netā, bet vairāk strādājiet

Ja mans darbs butu tapat kaa tev atkariigs no ta cik vagonus dienaa izkrauju tad es toch neseedetu netaa - bet vagonus krautu! - bet mans darbs ir palidzeet cilveekiem - par ko vinji man maxaa

Kā zini, ka esmu gruzščiks

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

ibio rakstīja:

White_Trash rakstīja:veel no "I" var atnjemt 1 un pareizinaat ar 100 - dabuusiet procentuaalaa izteiksmee.

gudriniek a kam tad jaatnem 1

jep, sorry, darbi jaucas pa galvu

jaaatnjem 1 un jaareizina ar 100 buutu tad, ja vienkaarshi izdaliitu P1/P0, kur P1 - cena perioda beigaas, P0 - cena perioda saakumaa.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

1998.gadā dīzelis 20 saņi maksāja!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vienīgā iespēja ir pelnīt vairāk kāposta vai arī vākties prom uz kādu siltāku zemi.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

driizaak jau vaakties prom

Sadness Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Mazeikiu Nafta Reported Outstanding Results for the Six Months of 2005

MAZEIKIAI - Маzeikiu Nafta reported its consolidated preliminary financial results for the first six months of 2005 to Vilnius Stock Exchange. Company’s auditor PricewaterhouseCoopers reviewed financial results.

The Company earned 378.9 million Litas of unaudited net profit during the first six months of 2005 under International Financial Reporting Standards (IFRS). Mazeikiu Nafta’s net profit, according US generally accepted principles of accounting (US GAAP), during the first six months of 2005 was 171.2 million US dollars, compared to 82.4 million US dollars during the same period a year ago.

Company’s revenues reached 4.3 billion Litas during the first six months of 2005, compared to 3.1 billion Litas during the same period a year ago.

“Outstanding financial results of our company reflect excellent performance of our team - people working at Mazeikiu Nafta and favourable situation in the refining market. Our company has successfully invested into a few modernization projects. Today we enjoy benefits of modernization along with stability in crude oil supplies,” said P. Nelson English, General Director of Mazeikiu Nafta.

During the first six months of 2005, Маzeikiu Nafta refined 4.42 million metric tons of crude oil and other feedstock, or by 13.3 percent more than in the same period last year (3.9 million tons).

The Butinge Terminal transhipped 2.6 million metric tons of crude during the first six months of 2005, compared to 4.62 million metric tons in the same period of 2004.

The Birzai pipelines transported 9.6 million metric tons of crude and diesel fuel during the first six months of 2005, compared to 10.4 million metric tons in the same period a year ago.

Маzeikiu Nafta collected and paid over 1.3 billion Litas in taxes during the first six months of 2005, compared to 847 million Litas during the same period a year ago.

Маzeikiu Nafta Trading House, a wholly owned subsidiary of Маzeikiu Nafta, continued successful operations in its strategic markets.

Sales of gasoline, diesel and other products within six months of 2005 amounted to 785 thousand metric tons in Lithuania, 236 thousand metric tons in Latvia, 235 thousand metric tons in Estonia, and 227 thousand metric tons in Poland. Sales in strategic markets for same period a year ago were 672 thousand metric tons in Lithuania, 249 thousand metric tons in Latvia, 167 thousand metric tons in Estonia and 167 thousand metric tons in Poland

Almost 2.6 million metric tons of products were transported via the Klaipeda seaport to Western Europe, the US, Canada and other parts of the world during the six months of 2005, up from 2.23 million metric tons within the six months of 2004.

Es domāju, ka šis raksts arī parāda to, ka viens uzņēmums te vienkārši atklāti izmanto monopolista priekšrocības...

Net Profit (!) pirmajos 6 mēnešos - ~171 milj. USD (Pirmajos 6 mēnešos!!!). PSC!!!

Sadness Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Ar peļņu šis uzņēmums ir sācis strādāt tik pēc iestāšanās ES

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:vienīgā iespēja ir pelnīt vairāk kāposta vai arī vākties prom uz kādu siltāku zemi.

Vai nu pamest darbu un dzīvot uz soc pabalstiem, jo šā vai tā visa alga aiziet atpakaļ mašīnā ar kuru uz darbu braucu!

Nav vērts strādāt!!!

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

es tik nesaprotu, kam tiek taisitas degvielas rezerves.. vai ta ne shaadiem kritiskiem momentiem?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

dabas stihijam

kad nav elektriibas

benja ir,bet no tanka aaraa nenaak

zato ir!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

opc rakstīja:es tik nesaprotu, kam tiek taisitas degvielas rezerves.. vai ta ne shaadiem kritiskiem momentiem?

Naftas rezerves ir palaistas apritē... pareizāk sakot visas tiks palaistas apritē pa bišķim tuvāko 30 dienu laikā (60 milj barelu)... bet jāatcerās arī tas, ka pēc visas šitās histērijas, kādreiz šīs rezerves tiks atjaunotas (papildinātas), kas radīs papildus pieprasījumu...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Man liekas ka buus kaa tajaa anekdotee - "Laapstu atdod!"

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:Man liekas ka buus kaa tajaa anekdotee - "Laapstu atdod!"

Atgādini!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Velk dzeks pa tuksnesi - dzert gribas - te pekshnji lapsta nogaisa - un balss ROC!

Taa nu dzeks rok rok atrok uudeni, padzeras - ies talak a te atkal balss LAPSTU ATDOD!

Iet talak - Est dgribas - atkal lapsta, atkal balss, paeed - balss LAPSTU ATDOD!

Taa nu vinjsh iet laimiigs un domaa Nopi.tie.s bi dereetu - te pekshnju lapsta no debesiim hrjasj! Nu dzeks fiksinjam rakt bedri - rok - rok - rrookk- --- nekaa, nomet lapstu - "Nu NO.ISOS! - Te peksnji balss - LAPSTU ATDOD!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

vo vo...

naftas rezerves ir īstermiņa risinājums ilgtermiņa problēmām...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti