Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..24
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:

edzulis rakstīja:KAs tur ar to 4 oktorbri?

Pie visa vainīgi amerikāņu auto ar saviem jobanajiem 8l motoriem un 30l patēriņu M3 rij vidēji 3x mazāk + 3x labāk iet. Būtu vairāk importējuši vācu auto savā laikā un nebesijušies no žira

dauns!

A vēl pasaki tā nav

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

kuka rakstījauuds par Statoilu bet ja brakonjeri kas stiepj iekshaa no Krievijas arii paugstinaas cenas (lai gan reaali Krievijaa taas nepieaugs), tad gan vajadzeetu shiem kaadus fizisku sodus un paarmaacibas paradiit, lai neiedziivojas parak uz tautas nelaimi !

Varu derēt, ka šie mierīgi raus cenu gaisā un tauta tāpat pirks, jo tas vienalga būs lētāk, nekā DUSos. A džekiem toč uzvārīties labi sanāks.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

KM drīzāk pats tāds - iepircis lielu amerikāņu grabažu un tagad bičo santīmus priekš bendžas

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

KM rakstīja:

edzulis rakstīja:KAs tur ar to 4 oktorbri?

Pie visa vainīgi amerikāņu auto ar saviem jobanajiem 8l motoriem un 30l patēriņu M3 rij vidēji 3x mazāk + 3x labāk iet. Būtu vairāk importējuši vācu auto savā laikā un nebesijušies no žira

dauns!

A vēl pasaki tā nav

Tu par to daunu vai jeņķiem?

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

dauns!

A vēl pasaki tā nav

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Edmonton,

Es domaaju ka nostraadaas veseliigais briivaa tirgus likums un ka cilveeki redzees ka shie paaraak jau nekauniigi un nenormaali vaaraas, tad shim biznesam pieveersiisies veel kaadi paarissimt cilveeku un atkal to cenu nositiis zemee liidz sapraatiigam liimenim !

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:KM drīzāk pats tāds - iepircis lielu amerikāņu grabažu un tagad bičo santīmus priekš bendžas

ar ko tu brauc?

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:Edmonton,

Es domaaju ... !

nav ko nodarboties ar sev sveshiem darbiem...

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Starp citu, ja var dienaa nopelniit kaadus Ls 20 uz rokas tad es pats esmu uz mieru paarcelties uz pierobezhu un pievienoties shiem 'biznesmenjiem' !

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

D klases universāls

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Raud lai lielo motoru īpašieki, nemotor dīzeļniekiem imo vajadzētu būt pilnīgi pohuj...

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Vot viens man gan nav skaidrs.

Dīzelis, kam teorētiski jābūt lētākam par benju un visu laiku tas tā arī bija(neskaitot pēdējo pusgadu), šodien atkal ir gandrīz desmit saņus lētāks par benzīnu.

Jautājums - huļi visu pēdējo laiku DD maksaja tik pat cik B un kāpēc šodien tas maksā ievērojami lētāk?

Mainījušās tehnoloģijas? Nodokļi? Vai mūs vienkārši regulāri drāž???

Paskaidrojiet man, lūdzu

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

kuka rakstīja:Man slkjiet ka tas bija kaut kad 90-gadu saakumaa kad aktiivi pa naktiim tikai uzlauztas mashiinaam baakas un nopumpeets benziins.

Vai tikai tagad nedraud ka atkal shie laiki un 'tikumi' naaks atpakalj modee ?!

kameer keksi seezj ieksh iauto,kaut kaadi kikeriishi suuknee no sho mopeediem benju aaraa...

Es savu "mopēdu" turu garažā atšķirībā no dažu labu ūberaparātiem.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:Raud lai lielo motoru īpašieki, nemotor dīzeļniekiem imo vajadzētu būt pilnīgi pohuj...

peace..man ar 106 pegoetu 1,4d tieshaam ir uzsmidzinaat benjas cenaam...

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

edzulis rakstīja:Raud lai lielo motoru īpašieki, nemotor dīzeļniekiem imo vajadzētu būt pilnīgi pohuj...

edzuli, runa par benzīna cenām, a tu tā kā celka uz pirmo koku ķircinies... ja ne tā tad savādāk....

tos nelielos nemotoru dīzeļus cilvēki ne aiz labas dzīves iegādājas... kad tu vienreiz nojāsies no tiem mākoņiem lejā? ir taču jau pāri 20 gadiem (laikam) un pat 1.5 mašīnu iegādājis....

Kaa var iegadaaties 1/2 mashiinu ? Vinja fiziski ir paarzaagjeeta ?

Vai arii divi sametaas un nopeerk vienu mashiinu ? Bet regjistreet jau taapat var tikai uz vienu cilveeku

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

edzulis rakstīja:Raud lai lielo motoru īpašieki, nemotor dīzeļniekiem imo vajadzētu būt pilnīgi pohuj...

edzuli, runa par benzīna cenām, a tu tā kā celka uz pirmo koku ķircinies... ja ne tā tad savādāk....

tos nelielos nemotoru dīzeļus cilvēki ne aiz labas dzīves iegādājas... kad tu vienreiz nojāsies no tiem mākoņiem lejā? ir taču jau pāri 20 gadiem (laikam) un pat 1.5 mašīnu iegādājis....

NE jau tā tas domāts. Un pieļauju, ka lielākajai daļai 1.9td opeļu īpašniekiem ir citas vērtības un viņi ar viņu brauktu kaut tur vai 30 saņi litrs...

Tieši tagad browsēju un pētu, kas labs no maza dīzeļa jauns sanāk

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

kuka rakstīja:

Gnoms rakstīja:

edzulis rakstīja:Raud lai lielo motoru īpašieki, nemotor dīzeļniekiem imo vajadzētu būt pilnīgi pohuj...

edzuli, runa par benzīna cenām, a tu tā kā celka uz pirmo koku ķircinies... ja ne tā tad savādāk....

tos nelielos nemotoru dīzeļus cilvēki ne aiz labas dzīves iegādājas... kad tu vienreiz nojāsies no tiem mākoņiem lejā? ir taču jau pāri 20 gadiem (laikam) un pat 1.5 mašīnu iegādājis....

Kaa var iegadaaties 1/2 mashiinu ? Vinja fiziski ir paarzaagjeeta ?

Vai arii divi sametaas un nopeerk vienu mashiinu ? Bet regjistreet jau taapat var tikai uz vienu cilveeku

ja tu visu tik burtiski uztver, kāpēc nejautā, kā edzulis 20 gados ir palicis nevainīgs?

Tu ko Es tikai pēc kāzām!!!

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

ir

Čeko kasti.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Gnoms rakstīja

ja tu visu tik burtiski uztver, kāpēc nejautā, kā edzulis 20 gados ir palicis nevainīgs?

Tu ko Es tikai pēc kāzām!!!

Man skjiet ka vinjam jau BMW sen jau to nevainiibu ir laupiijis

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

A Krievijaa benziins ir, daudz ... un leets. Bet Baibai ljoti gribaas kljuut smukaakai

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

kurai baibai?

vakar pieleeju veel pilnu baaku pa 63.8 nestee. Hvz... tagad kritiisies cenas un es buushu aplauzies

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

shoriit pieleeju pillu baaku nestee pa 0.615 + veel 60 litrus kannas

kopaa 100 litri - un ja cenu starpiiba ir 7 sant litraa, tad starpiiba sanaak 7 Ls - prieksh manis 3 vai 4 pusdienas

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:kurai baibai?

vakar pieleeju veel pilnu baaku pa 63.8 nestee. Hvz... tagad kritiisies cenas un es buushu aplauzies

Domaaju cenas nemaz tik stipri nenokritīsies, degvielas tirgonji tač nepalaidīs garām iespēju uzvaarīties....

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstījahoriit pieleeju pillu baaku nestee pa 0.615 + veel 60 litrus kannas

kaadaa chuhnjaa TAS bija?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

subaru rakstījahoriit pieleeju pillu baaku nestee pa 0.615 + veel 60 litrus kannas

kaadaa chuhnjaa TAS bija?

nestee - uz graudu/vieniibas gatves stuura

btw - wtf ?

www.delfi.lv/news/national/business/article.php?id=12170140

un

www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=12168139

1 2 3 4 5 6 7 8 ..24
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti