Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..24
Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

Tirgoņi nevis grib pelnīt tikpat, bet grib pelnīt miljardus. jo cik zināms, tad visas uzpild.stacijas vienalga iepērk degvielu krievijā, bet ceņņiks tāds kā eiropā pirktajam. bet visiem stāsta, ka eiropā cenas ceļās utt. apetīte aug ēdot, ka tik nepārsprāgst m...as, uz mūsu rēķina dzīvojot

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Pljeee, jaapeerg kaads 3 litriigs drapaks un jaaiek gaazes shprice

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kad pagaajuso rudeni diizelis palika daargaaks par benziinu, tad raidiijums bija "ka daudzi kurina" taapeec daargaaks...

tagad ta vairs nekurina

mums toties ir oficiaali pieskjirts ES Zimbabwes statuss...inflaacija...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

imo pajat pilniigi

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: imo pajat pilniigi

Pilnīgi piekrītu. Raudātāji labāk šobrīd darbu būtu labāku meklējuši nevis īdējuši te!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nedris,netàlais!ar to pasu saljaru tavai oomei maizi un pienu ved.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Nedris,netàlais!ar to pasu saljaru tavai oomei maizi un pienu ved.

Ja tu to man, tad manējā pati aizbrauc pakaļ!

Joprojām strādā savos 74 jo negrib mājās sēdēt un jo projām normāli brauc ar savu kādrei jaunu iegādātu VW Jetta 1.6l diesel.

Un joprojām ienīst raudātājus...

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Zoo rakstīja: Nedris,netàlais!ar to pasu saljaru tavai oomei maizi un pienu ved.

Ja tu to man, tad manējā pati aizbrauc pakaļ!

Joprojām strādā savos 74 jo negrib mājās sēdēt un jo projām normāli brauc ar savu kādrei jaunu iegādātu VW Jetta 1.6l diesel.

Un joprojām ienīst raudātājus...

Šajā gadījumā svarīgi, vai ome brauc ar vecu Jettu, ko ražoja līdz 1992.gadam vai arī ar jauno Jeetu, ko sāka ražot 2005.gadā. Atšķirība milzīga, jo pa vidu bija Vento un Bora.

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Joprojām strādā savos 74 jo negrib mājās sēdēt un jo projām normāli brauc ar savu kādrei jaunu iegādātu VW Jetta 1.6l diesel.

Pēc motora spriežot, tā būs kaut kāda 80.gadu Jetta, jo tagadējai ir 1,9 TDI un 2,0 TDI.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja:

Gregers rakstīja: Joprojām strādā savos 74 jo negrib mājās sēdēt un jo projām normāli brauc ar savu kādrei jaunu iegādātu VW Jetta 1.6l diesel.

Pēc motora spriežot, tā būs kaut kāda 80.gadu Jetta, jo tagadējai ir 1,9 TDI un 2,0 TDI.

Uzminēji, 1994 gada Jetta ko ome pati pie māsas fāterlandē nopirka un kopā ar opi visu šo laiku ir kopusi un lepojās pati ar to =) Vairakkārt esmu piedāvājis ko jaunāku, bet šī to mašīnu ļoti iemīļojusi. Kopumā baigā draivere =)

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

SteelRat rakstīja: imo pajat pilniigi

Pilnīgi piekrītu. Raudātāji labāk šobrīd darbu būtu labāku meklējuši nevis īdējuši te!

Labie darbi pietiks visiem ne Paskaties kaadu procentu sastaada uznjeemumos apkalpojoshais personaals, cik kasieres ir uz 100 veikala apmekleetaajiem, cik ir veikalu (katraa pa vairaakaam paardeveejaam) un taa var skaitiit un skaitiit... ko es girbeeju Tev teikt? Ka tur videejaas algas svaarstaas 250- 400Ls uz kjepas! Tavupraat kkur ir mistiski pasleeptas iestaades ar "labajaam darbavietaam", kuras visa shii cilveeku masa nemaak atrast?

Vispaar bezceriigi pa shito runaat... Jaapriecaajas ka ir savs kumoss dabuuts, bet nu nah blatot, tipa paareejie lohi nekaa nerubii.

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

pričom te raudātāji

vienkārši dusmas nāk uz šo valstiņu, kur valdība ir tik nevarīga un bezspēcīga, ka nevar apturēt ne cenu kāpumu, ne cilvēku straujo nabadzības palielināšanos. un nekāda sakara nav ne ar algu ne strādāšanu, man piemeram alga ir normāla, bet ja man katreiz no savas algas par benzīnu ir jāatdod arvien vairāk, drīz strādāsim tikai uz to lai uzturētu šos miljardierus

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

SteelRat rakstīja: imo pajat pilniigi

Pilnīgi piekrītu. Raudātāji labāk šobrīd darbu būtu labāku meklējuši nevis īdējuši te!

Protams Īrijā vai Norvēģijā.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Norvēģija sāk palikt par otro Īriju? Laikam kaut ko palaidu garām

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Norvēģija sāk palikt par otro Īriju? Laikam kaut ko palaidu garām

Vismaz man ir vairāki paziņas kas brauc strādāt uz Norvēģiju.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Labie darbi pietiks visiem ne Paskaties kaadu procentu sastaada uznjeemumos apkalpojoshais personaals, cik kasieres ir uz 100 veikala apmekleetaajiem, cik ir veikalu (katraa pa vairaakaam paardeveejaam) un taa var skaitiit un skaitiit... ko es girbeeju Tev teikt? Ka tur videejaas algas svaarstaas 250- 400Ls uz kjepas! Tavupraat kkur ir mistiski pasleeptas iestaades ar "labajaam darbavietaam", kuras visa shii cilveeku masa nemaak atrast?

Vispaar bezceriigi pa shito runaat... Jaapriecaajas ka ir savs kumoss dabuuts, bet nu nah blatot, tipa paareejie lohi nekaa nerubii.

Koks ar diviem galiem. Par kasieri un pārdevēju nestrādā cilvēks, kurš var darīt kaut ko vairāk. Vai arī strādā, bet neilgu laiku, jo ātri to saprot. Otrs gals ir tāds, ka bez šiem kasieriem/pārdevējiem/apkopējiem mēs visi ātri atstieptu pleznas

Centis jau pa TV baigi reklamējās, ka maxima mūs visus gaida. Nebiju par tik burvīgu iespēju interesējies, bet vienreiz purčika maximā (tajā, kura 00-24) pamanīju uz sienas to darba piedāvājumu ar visiem cipariem. Nu come on, vai tad Rīgā uz šo brīdi maz ir iespējams par 250 latiem izdzīvot?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja iepèrkas pie Centa bojàto produktu stendå,tad moska arì var.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Labie darbi pietiks visiem ne Paskaties kaadu procentu sastaada uznjeemumos apkalpojoshais personaals, cik kasieres ir uz 100 veikala apmekleetaajiem, cik ir veikalu (katraa pa vairaakaam paardeveejaam) un taa var skaitiit un skaitiit... ko es girbeeju Tev teikt? Ka tur videejaas algas svaarstaas 250- 400Ls uz kjepas! Tavupraat kkur ir mistiski pasleeptas iestaades ar "labajaam darbavietaam", kuras visa shii cilveeku masa nemaak atrast?

Vispaar bezceriigi pa shito runaat... Jaapriecaajas ka ir savs kumoss dabuuts, bet nu nah blatot, tipa paareejie lohi nekaa nerubii.

Koks ar diviem galiem. Par kasieri un pārdevēju nestrādā cilvēks, kurš var darīt kaut ko vairāk. Vai arī strādā, bet neilgu laiku, jo ātri to saprot. Otrs gals ir tāds, ka bez šiem kasieriem/pārdevējiem/apkopējiem mēs visi ātri atstieptu pleznas

Centis jau pa TV baigi reklamējās, ka maxima mūs visus gaida. Nebiju par tik burvīgu iespēju interesējies, bet vienreiz purčika maximā (tajā, kura 00-24) pamanīju uz sienas to darba piedāvājumu ar visiem cipariem. Nu come on, vai tad Rīgā uz šo brīdi maz ir iespējams par 250 latiem izdzīvot?

Citur arī vairāk par 500 Ls uz ķepas arī negrib dot.

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Cena buus augshaa tik ilgi kameer jenjkjos nenomainiisies prezis, un plus tikai tad ja tas buus Hilaarija Klitore, Ablomu taapat kaa Kruuminju sponsoree naftinieki!

Lai gan amurikaanjiem pashiem naaksies nomest cenu savaadaak jau deelj naftas vinji pashi sevu dolaaru nomociijushi galiigi...

Nu veel ir variants ka Binladens ielaizh kaadu loteni wolstriitaa lai bish paput to birzhas spekulantu rindas, bet tas ir diezgan nereaali...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Par tiem 250 - zinu, ka pensionāriem ir vēl švakāk, bet pagaidām nepazīstu nevienu, kam būtu hipotekārais jāuzņemās un bērnus jāskolo.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Labie darbi pietiks visiem ne Paskaties kaadu procentu sastaada uznjeemumos apkalpojoshais personaals, cik kasieres ir uz 100 veikala apmekleetaajiem, cik ir veikalu (katraa pa vairaakaam paardeveejaam) un taa var skaitiit un skaitiit... ko es girbeeju Tev teikt? Ka tur videejaas algas svaarstaas 250- 400Ls uz kjepas! Tavupraat kkur ir mistiski pasleeptas iestaades ar "labajaam darbavietaam", kuras visa shii cilveeku masa nemaak atrast?

Vispaar bezceriigi pa shito runaat... Jaapriecaajas ka ir savs kumoss dabuuts, bet nu nah blatot, tipa paareejie lohi nekaa nerubii.

Nu come on, vai tad Rīgā uz šo brīdi maz ir iespējams par 250 latiem izdzīvot?

Tas ir LV fenomens, visi saka ka nevar izdziivot, bet Tevis piemineetais ir dziives piemeers, ka tomeer izdziivo, bet... Izdziivo taapeec, ka uz vienu labi pelnosho ir paaris uzturamie- shvaki pelnoshie un taa arii izliidzinaas viss. Tai pashai kasierei pa 250 straadaajoshai noteikti ir vecaaki, kas piemet kapeiku vai viirs kas varbuut pelna vairaak un taa pa visiem pa visiem shii savieniiba turas

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Norvēģija sāk palikt par otro Īriju? Laikam kaut ko palaidu garām

Vismaz man ir vairāki paziņas kas brauc strādāt uz Norvēģiju.

Es arī un kas?! Zato pilnīgi pajāt, cik bendzīns maksā, kā kredītus nomaksāt un viss pārējais....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Un ko tu tur dari, ja nav noslēpums?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sēnes nelasu, traukus nemazgāju un viesnīcas istabiņas neuzkopju,...nesatraucies. > IT

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Njaa, viss tik slikti un daargi, eest nav ko... bet kaadi autinji pa ielaam braukaa un kaa uzcirtushies visi, kaa no zhurnaala vaaka Izskataas ka vidusslaanis ir pavisam maz, ir tikai biezie un tie, kas knapi iztiek...

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti