Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..24
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tie kas nechiikst un nepiikst un cauraam dienaam iauto nepljuuta , straadaa un arii atljaujas taa dariit!

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Ticis pie Norveegju maizes, bruukjee te muti

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Labāk skandināvu maize nekā latviešu parādsūdi

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Labāk skandināvu maize nekā latviešu parādsūdi

nekà personìga,bet daudzi pàrvértèja sawas iespéjas.apdomìga dzìvosana bija sliktais tonis,ja tew naw kredìtu,tewis naw wispàr utt. Tagad daudzi ir ar pakausìti atsitushies un saprot,ka ir kapitåli apfisti un iespundèti plåni apzeltìtà bùrìtì.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Bet raidìjums ir par to,ka cenu precei uzcelt ir viegli,bet nomest praktiski nereàli,jo tad ir jàatsakàs no varkas,jàatlaizh darbinieki utt,bet tà kà praktiski jebkursh biznesmenis ir paràdà bankai,kuras perebors tikai aug,tad ir svaki.

Un pamatà viss dél tà,ka vajadzèja mèrkakjoties pakalj eiropai,kura pie tà nonàca daudz ilgàkà laikà.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Kādam nav pieeja izlietotai tranfrmātoru eļļai?

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirksti līki , transformatoru, domāts

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Jaunu dīzeļdegvielas recepti izdomāji?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es zinu kur ir neaizslēgta transformatoru būda ...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kad LV būs eiro, būs vēl lielākā tirsā, jo cenas visā ES būs absolūti vienādas. Piemēram, Zviedrijā maizes kukulis maksā vidēji ap 1-1,5Ls, lai gaļu normālu nopirktu, bez latiem 10 vispār nav vērts skatīties, degviela arī ap latu. Algas gan Latvijā līdz tam neuzaugs. Atvainojos, bet man liekas, ka ar Latviju ir neatgriezeniska p.i.z.d.a!!!

Tā ka liels paldies tiem, kuri par ES pozitīvi balsoja un sagrāva ražošanu! Pakalpojumu zeme ibio maķ!

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Jaunu dīzeļdegvielas recepti izdomāji?

jā, - nolej, ielej un brauc

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Labāk skandināvu maize nekā latviešu parādsūdi

Var jau būt bet ne jau visiem ir iespējams braukt vergot uz Norge.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

nafigators rakstīja: Labāk skandināvu maize nekā latviešu parādsūdi

Var jau būt bet ne jau visiem ir iespējams braukt vergot uz Norge.

Kapēc uzreiz vergot? Strādāju tieši tāpāt kā Latvijā, daudz labākos darba apstākļos un par atbilstošu atalgojumu. Latvijā, painteresējoties par darba iespējām, neko tādu nevaru uz sitiena atrast. Ja nu vienīgi sākt par kaut kādu asistentiņu un tad "kāpt".

A iespēja ir visiem, ja ir atbilstoša kvalifikācija un vēlme.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nedomàju,ka tas ir labi-aizmukt pie visa gatawa un tad slaidi spljaut uz tiem,kas seit stràdà un maksà nodokljus lai shì valsts galìgi nepàrvèrsas par tuksnesi.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu tad varbūt vari konkrētus ciparus nosaukt? Tā bez pārspīlēšanas

Pāris gadus atpakaļ pazinu cilvēku, kurš uz Norvēģiju brauca mācīties. Teica, ka dzīvošanas izmaksas tur esot diezgan pieklājīgas

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Nu tad varbūt vari konkrētus ciparus nosaukt? Tā bez pārspīlēšanas

Pāris gadus atpakaļ pazinu cilvēku, kurš uz Norvēģiju brauca mācīties. Teica, ka dzīvošanas izmaksas tur esot diezgan pieklājīgas

ja tikai stràdàt un dzìvot kojàs,rìt sunju cepumus un konservètas pupinjas tad gan jau ir ok. Bet dzìvosanai vajag kvalificètu darbu.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tåpat kà pie mums,starp citu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ar vārdu pieklājīgas es domāju augstas

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Konkrētus ciparus gan es nesaukšu, lai neizskatītos pēc tipa pirkstu mētāšanas. Kojās nedzīvoju, suņu cepumus arī neriju. Dzīvoju zolīdā dzīvoklī, par kuru maksā pats uzņēmums tieši tāpat kā visus pārējos ar ceļošanu saistītos izdevumus. Pašam tikai atliek "suņu cepumus nopirkt"

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Kad LV būs eiro, būs vēl lielākā tirsā, jo cenas visā ES būs absolūti vienādas. Piemēram, Zviedrijā maizes kukulis maksā vidēji ap 1-1,5Ls, lai gaļu normālu nopirktu, bez latiem 10 vispār nav vērts skatīties, degviela arī ap latu. Algas gan Latvijā līdz tam neuzaugs. Atvainojos, bet man liekas, ka ar Latviju ir neatgriezeniska p.i.z.d.a!!!

Tā ka liels paldies tiem, kuri par ES pozitīvi balsoja un sagrāva ražošanu! Pakalpojumu zeme ibio maķ!

Šaurpierītis esi. Ja visā ES būs vienādas cenas, tad tirsā būs Zviedrija, nevis Latvija. Latvijā jau sen preču cenas ir lielākas, nekā jebkur ES dienvidu virzienā. Tikai ziemeļu kaimiņus vēl neesam pārspējuši. Pakalpojumi vēl šur tur sanāk dārgāki, bet tas arī viss.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Klausies gudrīt, izbrauc ārpus Latvijas (kaut vai uz to pašu centrāleiropu) un paskaties uz cenām! Cik piemēram kādā Austrijas tankštellē tu par hamburgeru, kolas pudeli un cigarešu paciņu atdosi, a? Vai pamēģini atrast Latvijā tik DĀRGU gaļu kā piemēram Itālijā! Tirliņdirsējs ibio maķ....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Klausies gudrīt, izbrauc ārpus Latvijas (kaut vai uz to pašu centrāleiropu) un paskaties uz cenām! Cik piemēram kādā Austrijas tankštellē tu par hamburgeru, kolas pudeli un cigarešu paciņu atdosi, a? Vai pamēģini atrast Latvijā tik DĀRGU gaļu kā piemēram Itālijā! Tirliņdirsējs ibio maķ....

Redz to tu laikam nespēj saprast, ka tankštelle ir papildus serviss. Un pat ar to nepietiek, lai pārspētu LV cenas. Itālijā dārga gaļa? Tu tur vispār esi bijis? Jeb vienkārši neatšķir maksimas puspūdēto karbonādi no Prosciutto, kas LV vispār ir dabūjams tikai ļoti ekskluzīvos veikalos par 3-4x dārgāku cenu, nekā Itālijā.

Vēl maija brīvdienās paēdu Vīnes centra Rozenbergerā, kas ir mūsu Lido iedvesmotājs. Un lai vai kā tev negribētos ticēt, samaksāju tikpat, cik pēc tam paēdot apmēram tādas pašas pusdienas Vērmanī. Vienīgi te alus vietā par to pašu naudu tikai kefīrs sanāca.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Atkal dilemma-vai Austrijà var par 5eur nopirkt tikpat sùdìgu kafiju kà vecrìgà?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Bazars laikam ir par to,ka LV ir par mazu un vienmèr pastàv iespèja vienoties.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā tirliņtirsēj esmu bijis un nezinu kādu sojas gaļu vai pelavas tu ēd, ja tev TUR gaļa ir dārgāka par Latvijas!

Tajā pašā Rozenbergā Insbrukā pa 10 latiem labi ja pusi no šķīvja ar kartupeļiem bez piedevām varēja dabūt! Un tas viss bija ~gadu atpakaļ. Vai arī tu teiksi, ka Austriju (un Itāliju) ir deflācija piemeklējusi?

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti