Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Stulbs esi? Es un ar bembi?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad kāpēc jamam jānoraujas skatoties uz semaka bildīti? Tas būtu kaut kāds krutuma etalons?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tapēc, ka viņš vienreiz topiku uzcepa par to, cik kruts viņš būtu, ja viņam būtu 7-er, kā viņam krāns pagarinātos un kā šalavas pludotu viņu ieraugot.... Visi bij gar zemi no šī pāķa!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nafigator, Alberts L. ir Tavs kolēģis ? (arī iekš NOR un arī IT)

Nop, manā kantorī nav neviena Alberta!

amiz Reģ.: 05.12.2003
0 0 Atbildēt

Pats sobriid studeeju Vaacijaa. Piens leetaaks kaa LV, par lupataam nerunaajot....

Piem. Vaacijaa un Belgijaa degvielas cenas atskiras par labu Belgijai. DE sobriid 95ais ir 1,5 eur/l., diizelis leetaaks.

Un, protams, seit cilveeki necensas ziimeeties ar saviem ienaakumiem.

Kaa arii var bez stresa parkaa seedeet zaalaajaa un iedzert alu...

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

amiz rakstīja: Pats sobriid studeeju Vaacijaa. Piens leetaaks kaa LV, par lupataam nerunaajot....

Piem. Vaacijaa un Belgijaa degvielas cenas atskiras par labu Belgijai. DE sobriid 95ais ir 1,5 eur/l., diizelis leetaaks.

Un, protams, seit cilveeki necensas ziimeeties ar saviem ienaakumiem.

Kaa arii var bez stresa parkaa seedeet zaalaajaa un iedzert alu...

Aizmirsi "mūsu kaimiņus' man tak vajag krutāk nekā kaimiņam...

P.S. tikai nesākiet stresot...man ir mašīna, man ir mocis, un ir labs darbs, tā ka... iebāžiet sev pakaļā to ko gribējāt

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Setup rakstīja:

amiz rakstīja: Pats sobriid studeeju Vaacijaa. Piens leetaaks kaa LV, par lupataam nerunaajot....

Piem. Vaacijaa un Belgijaa degvielas cenas atskiras par labu Belgijai. DE sobriid 95ais ir 1,5 eur/l., diizelis leetaaks.

Un, protams, seit cilveeki necensas ziimeeties ar saviem ienaakumiem.

Kaa arii var bez stresa parkaa seedeet zaalaajaa un iedzert alu...

Aizmirsi "mūsu kaimiņus' man tak vajag krutāk nekā kaimiņam...

P.S. tikai nesākiet stresot...man ir mašīna, man ir mocis, un ir labs darbs, tā ka... iebāžiet sev pakaļā to ko gribējāt

Jā, jā...un ja Tev nav jauns, obligāti jauns Getzzzzz vai lietots semers vai A6 tad tu vispār neesi cilvēks

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ja tev ir jauns getz tu esi dolbans idioc man liekas nevis cilveeks :hvz: kas dzive var piepsiest to sudu pirkt

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

bljad, akal tas banojamais suc nokaaries? ahujet

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Magistra un Kāmja savstarpeejaa komunikaacija nav iedomaajama bez Leksikas....

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Kad LV būs eiro, būs vēl lielākā tirsā, jo cenas visā ES būs absolūti vienādas. Piemēram, Zviedrijā maizes kukulis maksā vidēji ap 1-1,5Ls, lai gaļu normālu nopirktu, bez latiem 10 vispār nav vērts skatīties, degviela arī ap latu. Algas gan Latvijā līdz tam neuzaugs. Atvainojos, bet man liekas, ka ar Latviju ir neatgriezeniska p.i.z.d.a!!!

Tā ka liels paldies tiem, kuri par ES pozitīvi balsoja un sagrāva ražošanu! Pakalpojumu zeme ibio maķ!

ko tu tur t.irs, cenas eiropā nav un nebūs vienādas. Piemēram 1 litrs piena Vācijā maksā 53 centi, Beļģijā 80 centi, LV - 70 santīmi Cenas ir zemas tur, kur ir konkurence. LV nav konkurences, tāpēc arī cenas augstas. Ar eiro un eiropu tam nav nekāda sakara

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien ir tā vēsturiskā diena, kad 95.benzīna cena pārkāpa 80 santīmu atzīmi.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šodien ir tā vēsturiskā diena, kad 95.benzīna cena pārkāpa 80 santīmu atzīmi.

aha, un tepat ir tā diena, kad dīzelītis maksās Ls 0.90 par litru.

Staķikā tam cena jau 0.894.

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

psc... labi ka darbs apmaksā degvielu - savādāk nezinu kā būtu

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: psc... labi ka darbs apmaksā degvielu - savādāk nezinu kā būtu

Brauktu ar vello un mazāk korķus taisītu

Starpcitu, offtop, bet tāpat labs...

www.megavideo.com/...

Play jāspiež divreiz, otreiz pēc buferinga.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šodien ir tā vēsturiskā diena, kad 95.benzīna cena pārkāpa 80 santīmu atzīmi.

Suckoilā? Tur visu laiku līdz tam bik trūka

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Suckoila klientiem shoriit cena E95- 81.4

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

kautkur nav forumā atrunāts, kāpēc dīzelis palika tik pēķšņi dārgāks, ja reiz tam ir lētāks iepirkums un vienkāršāka izgatavošana?

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

lielāks pieprasījums, vairāk auto ar dīzeli, sezonas darbi lauksaimniecībā blablabla

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: kautkur nav forumā atrunāts, kāpēc dīzelis palika tik pēķšņi dārgāks, ja reiz tam ir lētāks iepirkums un vienkāršāka izgatavošana?

kāds iepirkums lētāks un kur tad vienkāršāka izgatavošana?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ko var cikstet par tiem rapsu ellas auto!!

Pasi kadreiz reecaat par benziiniekiem – "Biezie! Tik dargu degvielu perkat! " – visgardaak smejas tas kurs smejas peedeejais.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un tie kam gaazes iekaarta vispaar ne par ko nesatraucas

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:Brauktu ar vello un mazāk korķus taisītu

Ar riteni stipri dārgi sanāk braukt. Man vienu pagājušajā nedēļā nospēra . Tagad atkal taisu korķus un dedzinu fosilo kurināmo.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

Gregers rakstīja:Brauktu ar vello un mazāk korķus taisītu

Ar riteni stipri dārgi sanāk braukt. Man vienu pagājušajā nedēļā nospēra . Tagad atkal taisu korķus un dedzinu fosilo kurināmo.

Līdzjūtības...

Bet tak ja nemaldos Maximā pa kkādu sotaku var nopirkt jaunu, tobiš

viens vello ir divas bākas bedzīna vērts+ pastiprināts sviestmaižu patēriņš...incanti cik idusmēra latvju minējs patērē sviestmaizes un alu uz simts km!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti