Konsultācija ar Džeriņu

klerks Reģ.: 21.09.2005

Vai kādam ir informācija, kā var sarunāt konsultāciju ar Džeriņu, vai viņš sniedz konsultācijas ar CP saistītos jautājumos?

 
1 2 3
EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

Kā saka "beigas kaķēnam, atkakājās"

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

izdupsēs puiku riktīgi..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

labi ja trešdaļa no viņa algas ir šis kukulis.. pie kam, ne jau sev viņs ņēma..

gan jau izgrozīsies..

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

CP šobrīd laikam jau svin..valda jautriba un skan šampaniešu korķu būkšķi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

diezvai.. kurs ta tagad CP piegādas kukuļus??..

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Man jau ar liekas, ka puiku uzmeta. Kukuļus taču ņem +/- visi ierēdņi un starpnieki parasti ir visādi konsultanti un arī advokāti.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Man jau ar liekas, ka puiku uzmeta. Kukuļus taču ņem +/- visi ierēdņi un starpnieki parasti ir visādi konsultanti un arī advokāti.

Nu tad klasificēs kā starpniecība kukuļa došanā un tāpat apķēžis ar sū*** ka maz neliekas.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

bet Džerniņš vienalga ir ķēms

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Izgrozisies www.apollo.lv/...

Johnny_Rebel Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: bet Džerniņš vienalga ir ķēms

Jebkuram sadam apgalvojumam ir vajadzigs pamatojums. Savadak sanak, ka tu lielies cik liels ir tavs gailitis, bet patiesiba ......

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Johnny_Rebel rakstīja:

Master_D rakstīja: bet Džerniņš vienalga ir ķēms

Jebkuram sadam apgalvojumam ir vajadzigs pamatojums. Savadak sanak, ka tu lielies cik liels ir tavs gailitis, bet patiesiba ......

Pamatojums, esmu ar viņu ticies un runājis, domāju, ka ir pietiekams.

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Es ar saku, ka vajag ciiniities par taisniibu kautvai principa peec...

Veelu veixmi..

P.S Ja lieta nonaak liidz tiesai, neaizmirsti ielaadeet chunguru par moraalo kaiteejumu...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu zinoshie jurisprudencee, sakiet, pa punktiem, kas notiek, ja peec CP pieprasiijuma vadiitaajs neuzraada vadiitaaja aplieciibu un citus dokumentus??? tad vnju nogaadaa iecirknii personiibas noskaidroshanai?? kaa notiek shii nogaadaashana??? ar varu seedina CP auto?? kaa buutu jaariikojas CP, ja vadiitaajs pretojas un draud ar paziishanos ar Zivtinju un raujas no auto aaraa???

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: nu zinoshie jurisprudencee, sakiet, pa punktiem, kas notiek, ja peec CP pieprasiijuma vadiitaajs neuzraada vadiitaaja aplieciibu un citus dokumentus??? tad vnju nogaadaa iecirknii personiibas noskaidroshanai?? kaa notiek shii nogaadaashana??? ar varu seedina CP auto?? kaa buutu jaariikojas CP, ja vadiitaajs pretojas un draud ar paziishanos ar Zivtinju un raujas no auto aaraa???

Iesēdinās CP karietē un aizturēs līdz 3 stundām personības noskaidrošanai. Pēc tam piemēros sodu (ja nemaldos, 3 Ls vai brīdinājums) par transporta līdzekļa vadīšanu bez dokumentiem.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Kādas sankcijas var tikt piemērotas vadītājam, kurš apstājas pēc policista pieprasījuma, bet neatver ne logu, ne durvis, neuzrāda dokumentus, nekādi nereaģē uz policistu klātbūtni - sēž ieslēdzies automšīnā, paslēpis seju... (Palīdis zem sēdekļa vai kā tamlīdzīgi.)

Vai policija drīkst ielauzties automašīnā, ja nav pamata aizdomām par attiecīgās personas saistību ar kriminālpārkāpumiem?

Jautājums un situācija it kā smieklīga, bet doma vairāk radusies saistībā ar mēginājumiem izvairīties no atbildības par braukšanu alkohola reibumā.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

anglijā laikam nemtu un izsistu stiklu

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

bizenajs rakstīja: nu zinoshie jurisprudencee, sakiet, pa punktiem, kas notiek, ja peec CP pieprasiijuma vadiitaajs neuzraada vadiitaaja aplieciibu un citus dokumentus??? tad vnju nogaadaa iecirknii personiibas noskaidroshanai?? kaa notiek shii nogaadaashana??? ar varu seedina CP auto?? kaa buutu jaariikojas CP, ja vadiitaajs pretojas un draud ar paziishanos ar Zivtinju un raujas no auto aaraa???

Iesēdinās CP karietē un aizturēs līdz 3 stundām personības noskaidrošanai. Pēc tam piemēros sodu (ja nemaldos, 3 Ls vai brīdinājums) par transporta līdzekļa vadīšanu bez dokumentiem.

auto bija noparkots uz servituuta celja taa, ka es nevareeju izbraukt no savas maajas pagalma. novaakt savu miskasti pilsonis atteicaas, es izsaucu CP, kuriem pilsonis atteicaas uzraadiit dokumentus, galu galaa CP meegjinaaja vinju aiztureet personiibas noskaidroshanai ar varu seedinot auto, shajaa laikaa pilsonis lamaajaas un draudeeja ar paziishanos ar Zivtinju, ka nu luk CPistiem hana utt, izraavaas un iesleedzaas savaa auto. rezultaataa CP izsauca operatinikus, kas pilsoni nogaadaaja iecirknii. es figureeju kaa liecinieks. bet luuk jautaajums paliek ieprieksheejais: vai CP driikst ar varu seedinaat cilveeku savaa auto un vest noskaidrot personiibu??

iecirknii, kad rakstiiju paskaidrojumu, izmekleetaajs teica, ka principaa CP nav bijushas taadas tiesiibas!!!! es biju shokeets, tas noziimee, ka vispaar esam beztiesiski gadiijumos, kad kaads iiblis izdomaa shaadi terorizeet kaiminjus!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

auto bija noparkots uz servituuta celja taa, ka es nevareeju izbraukt no savas maajas pagalma. novaakt savu miskasti pilsonis atteicaas, es izsaucu CP, kuriem pilsonis atteicaas uzraadiit dokumentus, galu galaa CP meegjinaaja vinju aiztureet personiibas noskaidroshanai ar varu seedinot auto, shajaa laikaa pilsonis lamaajaas un draudeeja ar paziishanos ar Zivtinju, ka nu luk CPistiem hana utt, izraavaas un iesleedzaas savaa auto. rezultaataa CP izsauca operatinikus, kas pilsoni nogaadaaja iecirknii. es figureeju kaa liecinieks. bet luuk jautaajums paliek ieprieksheejais: vai CP driikst ar varu seedinaat cilveeku savaa auto un vest noskaidrot personiibu??

iecirknii, kad rakstiiju paskaidrojumu, izmekleetaajs teica, ka principaa CP nav bijushas taadas tiesiibas!!!! es biju shokeets, tas noziimee, ka vispaar esam beztiesiski gadiijumos, kad kaads iiblis izdomaa shaadi terorizeet kaiminjus!!!

Likuma "Par policiju" 12.panta pirmās daļas 2.punkts noteic, ka policijas darbiniekam, pildot viņam uzliktos pienākumus atbilstoši dienesta kompetencei, ir tiesības pārbaudīt personām, kuras tiek turētas aizdomās par likumpārkāpumu izdarīšanu, personību apliecinošos dokumentus, kā arī citus dokumentus, kas nepieciešami to tiesību normu ievērošanas pārbaudei, kuru izpildes kontrole un uzraudzība uzdota policijai.

Šī paša panta pirmās daļas 7.punkts - likumā noteiktajā kārtībā aizturēt un turēt apsardzībā personas, kuras tiek turētas aizdomās par noziedzīgu nodarījumu vai administratīvo pārkāpumu izdarīšanu.

LAPK 252.panta pirmā daļa - Likumdošanas aktos tieši paredzētajos gadījumos, lai pārtrauktu administratīvos pārkāpumus, kad izlietoti citi ietekmēšanas līdzekļi, lai noteiktu pārkāpēja personu, lai sastādītu protokolu par administratīvo pārkāpumu, ja to nevar izdarīt uz vietas un ja protokola sastādīšana ir obligāta, lai nodrošinātu lietu savlaicīgu un pareizu izskatīšanu un izpildītu administratīvo pārkāpumu lietās pieņemtos lēmumus, ir atļauta personas administratīva aizturēšana, personas un mantu apskate, kā arī mantu un dokumentu izņemšana.

Savukārt LAPK 255.panta primā daļa - Administratīvā kārtā aizturēt personu, kura izdarījusi administratīvo pārkāpumu, var ne ilgāk kā uz trim stundām.

Domāju, ka policijai nevajadzētu rasties grūtībām pamatot, kādēļ tika aizturēts uz 3 stundām - 1) aizdomas par izdarītu administratīvo pārkāpumu, 2) jānoskaidro pārkāpēja persona.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

tas bija reāls atgadījums?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: tas bija reāls atgadījums?

tas ir reaals atgadiijums, notikaas vakar no 17:01, kad piezvaniiju 112 un izsaucu CP liidz 21:10, kad izbraucu no Ausmas ielas Policijas iecirknja. atgadiijums uz Kanaala ielas Bukultos.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

a kas tam keksam par problemām bija ka sitads ideots?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: a kas tam keksam par problemām bija ka sitads ideots?

tur ir aaarkaartiigi garshs staasts, vinjsh kaiminun terorizee jau pusotru gadu. runa iet par zemi, kuras iipashumtiesiibas dzheks ieguvis rakom no veceneszeeraajas, uz saakuma jams bij paarvaldnieks, tad 4erez un 4erez paaregjistreejot zeme ir uz vinja teeva vaarda. zeme ir sarkanajaas liinijaas, tur iet gaazes vads, elektriiba utt, vienvaardsakot neko iipashu kaa appljaut naatres uz taas zemes iesaakt nevar. zemes plekjis ir apmeeram 15 m platumaa un ap 100 garumaa un ir starp celju, kanaala ielu un 3 citiem zemes iipashusmiem. mahineejot ar dahzaadiem liidzekljiem chalis ir panaacis, ka uz to zemi ir 2 dazhaadas zemes graamatas ar ieziimeetiem un neieziimeetiem servituutceljiem par labu sho triis maaju iipashniekiem. vieni kaiminii neiztureeja vinja njemshanos un savam iipashumam pretii esosho zemi nopirka nolokot 27 k latvieshu naudinju. es taakaa neesmu tisk situeets un arii neveelos nevienam iiblim neko taapat vien atlociit, tad nu man shad un tad iznaak vingrinaaties dazhaados pasaakumps, kaads nu tas izveertas shoreiz. jaateic, ka dzheks ir jurists un sliipeets pauts, kas labi paarzin muusu likumdoshanas bezspeeciibu, bet nu izskataas, ka ar CP buushu vinju nokjeeris taa teikt paardomu briidii. veel jama ir sakari kaut kur tur augshaa, ja visas iespeejamas lietas un protokoli kaut kaa vinju nav kjeerushi un ir noglushiiti, taa netieshi lika saperats arii viena izmekleetaaja... nu vo , saapi izbljaavu

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Biz, a kur probleema??? Anesteezijas liidzeklji tak tev ir pieejami? Ass skalpelis? Tak izruunii to kjeemu kad vinjsh buus sakjeemojies atkal. Pie reizes buusi paceelis savu kvalifikaaciju un vareesi aarsteet arii shimpanzes

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pautus nost!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

juusu viedklis man skaidrs!!!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti