Konsultācija ar Džeriņu

klerks Reģ.: 21.09.2005

Vai kādam ir informācija, kā var sarunāt konsultāciju ar Džeriņu, vai viņš sniedz konsultācijas ar CP saistītos jautājumos?

 
1 2 3
Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: juusu viedklis man skaidrs!!!

bet tava taalaakaa riciiba man gan nav skaidra Esi tachu vecis, nu izruunii to kjeemu

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Jāāā,sarkanas līnijas ir stulbums,ta var daudz zemes pazaudēt un vēl visadi cakari.

Vēlu veiksmi.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

... jaateic, ka dzheks ir jurists un sliipeets pauts, kas labi paarzin muusu likumdoshanas bezspeeciibu ...

Vai runa gadījumā nav apr zveºinātu advokātu Valteru Gencu? Vasarā par līdzīgu situāciju, kur augstākminētais advokāts bija kretīna lomā, bija sižets "Bez Tabu".

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

bija sizhets bez tabu, dzheku sauc stanislavs ozolins, vinja advokaata vaardu nezinu, bet nu ja runa gaaja par kanaala ielu bukultos, tad tas pats vien ir.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

nu bet miegu tu taapat vinjam esi bik pabojaajis. Un kaa saciit, ja nebuus paaris dienas paguleejis arii taada atriebiiba ir salda

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

vai tā jurista un slīpētā pauta auto bija Porsche Cayenne???

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Bizenaja miljvardinji-pauts un olnicas

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

bizenajs rakstīja: juusu viedklis man skaidrs!!!

bet tava taalaakaa riciiba man gan nav skaidra Esi tachu vecis, nu izruunii to kjeemu

par sekam ari japadoma

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

Peksiic rakstīja:

bizenajs rakstīja: juusu viedklis man skaidrs!!!

bet tava taalaakaa riciiba man gan nav skaidra Esi tachu vecis, nu izruunii to kjeemu

par sekam ari japadoma

nu var jau arii nedomaat un riikoties. vismaz shaadi te pauti zinaas ka ar vetaarstiem nejoko

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Radio intervija ar E.Džeriņu par CP bezpreģelu, ir vērts noklausīties

Audio failu (32mb) var lejuplādēt šeit

yy.lv/...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Rashns rakstīja: tas bija reāls atgadījums?

tas ir reaals atgadiijums, notikaas vakar no 17:01, kad piezvaniiju 112 un izsaucu CP liidz 21:10, kad izbraucu no Ausmas ielas Policijas iecirknja. atgadiijums uz Kanaala ielas Bukultos.

Tādos gadijumos vaig uzzvanit netālajiem kaimiņiem... atbrauks... izbombis visus logus,pašu ar pliku tirsu palaidis Baltezera mežā,bet vāģi iestums kanālā... un nozudis zilās tālēs... pat gailis pakalj nedziedās...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

A par Džeriņu... da parasts zimulis...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja: Radio intervija ar E.Džeriņu par CP bezpreģelu, ir vērts noklausīties

Audio failu (32mb) var lejuplādēt šeit

yy.lv/...

labais

Taatad turpmaak kad aptur intenssiivas satiksmes apstaaklos vienmeer rakstam protokolaa nepiekriitu braucu ar atlauto ātrumu un vēl ja ir zinaams ka mērīja ar stalkeri tad ar defaultā rakstam ātrumam nepiekrtiitu un policists var ieskrieties ar savu stalkeri

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja: Radio intervija ar E.Džeriņu par CP bezpreģelu, ir vērts noklausīties

Audio failu (32mb) var lejuplādēt šeit

yy.lv/...

Parasta advokāteļa muldēšana. Nekā īpaša. Nebija pat vērts klausīties.

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

2 bizenajs:

To visu atgadījumu (pārkāpēju+pārkāpumu, aizturēšanu u.t.t.) vajadzēja _nofilmēt_. Ja CP to džeku palaistu vaļā nesodītu (kkas bija par pazīšanos un tā), tad šādi videoieraksti noderētu kā pielikums iesniegumiem prokuratūrā (jau pret pašu policiju), prasībai tiesā u.t.t...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Labs! Vēl vecāku topiku nevarēji atrast?

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

Tā gadījās... Paldies!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti