subaru legacy outback 96-99

shearer Reģ.: 27.06.2001

ar ko atshkjiiras outback no parasta legacy? esmu dzirdejis, ka 2.5 motoriem biezhi "izbeidzas" galvas bliives. taa ir taisniba vai tikai "viena tante teica?" tad man veel interesee kas tur ar to pneimatisko piekari... shodien braucu skatiities vienu outback, tapec butu pateicigs par jebkadu info. Konkretais eksemplaars ir 1996. gada ar manualo karbu, kas ir salidzinoshi reta paradiba outbackiem. Ja nu izdomaju pirkt, kur varetu aizvest uz parbaudiit?

 
1 2
janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Legacy no Outback atšķiras ar klīrensu, tas ir ar augstumu. Legacy augstums ir 15 cm bet Outback 19 cm. Nu par galvas blīvi grūti kaut ko teikt.

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Viens pakaļējais amortiņš autbackam maksā 400 Ls.

Tik maksa jaunajam Outbackam

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

vecajiem dzineejiem tieshama bija probzas ar galvas/bliives paarkarshanu, bet taa jau buus noteikti vairaakas reizes mainiita. padarbini minuutes 10 uz vietas, ar iesleegtu ac, skaties vai temperatuura nekaapj. paarbaudi tosolu, ellju.

par 'pneimopiekari' aizmirsti - aizmugureejie pumpeejamie amiishi (ja taadi vispaar kaadreiz ir bijushi) sen jau buus nomainiiti pret parastajiem.

outbacks no parastaa legacy vagona atshkjiras ar paaris cm augstaaku kliirensu un dekoratiivajiem moldingiem (liidz ar to arii blekji atshkjiras no parastaa legacy - vismaz spaarni toch). iespeejams, ka deelj augstaaka kliirensa ir arii kaut kaadas izmainjas ritoshajaa, hvz. ritoshaa izturiiga.

ar mehaanisko kaarbu vilkme starp asiim visu laiku ir 50:50, veel bija jaabuut pazeminaatajam paarnesumam (jeb tas bija >99. gada, hvz).

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

Jaunas detaljas maksaa vienaadi daargi. tikai 400Ls pret jaunas mashiinas veertiibu neliekas tik traki.

ja citiem auto (bmw, audi, vw u.c.) ir pieejamas aftermarket neorgjinalaas daljas, tad subaru legacy un veel outbackam taadu praktiski nav. 99.-04' gada legacy prieksheejaa lampa maksaa 411.25 Ls (Partnerii ar atlaidi - 215Ls) . ja taisies dauziit, tad taisi kasko un njem imprezu .

mashiinu vislabaak paarbaudiit pie diilera, remonteet aga motoraa ezermalas ielaa vai zemitaanu(?) ielaa.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

aptuveni skaidrs, bet ir vel kas. vai pilniigi visiem outbackiem 96-99g ir pneimatiskaa piekare jeb naaca no ruupnicas arii parastaa??? zinu ka parastajiem legacy taada gada parsvara visiem ir parasta piekare.

jautajums: vai manuala karba ir labaka izvele par automatu? es nesen izmegjinaju legacy ar automatu, nu man pilnigi un galigi nepatika. Tikai prikols taads, ka outbacki ar manualo ir pamaz. taa kaarba gadijuma ja nomirst nav baigias deficiits, jeb der arii no parastaa legacy???

par motoriem: cik palasoties internetaa secinaaju, tad ta probza ar galvas blivem ir tikai 2.5 motoriem.

man, godigi sakot, ir bailes no shitada pirkuma. bet gribas man pa mezhu braukt

ko labaak? 94. gada imoprezu 1.8 pa 3tk eiro tiko no Sveices vai 96. gada outbacku, kursh ir braukts pa LV un maksa nedaudz virs 4tk eiro??? ar kuru auto mazak galva saapees, pie nosacijuma, ka vinji ir aptuveni vienlidz nobraukti...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

VValdis rakstīja: Jaunas detaljas maksaa vienaadi daargi. tikai 400Ls pret jaunas mashiinas veertiibu neliekas tik traki.

ja citiem auto (bmw, audi, vw u.c.) ir pieejamas aftermarket neorgjinalaas daljas, tad subaru legacy un veel outbackam taadu praktiski nav. 99.-04' gada legacy prieksheejaa lampa maksaa 411.25 Ls (Partnerii ar atlaidi - 215Ls) . ja taisies dauziit, tad taisi kasko un njem imprezu .

mashiinu vislabaak paarbaudiit pie diilera, remonteet aga motoraa ezermalas ielaa vai zemitaanu(?) ielaa.

kasko man buus, jo pirkshu puse no cenas maksashu liizingaa...

dauziit gan netaisos un vienmer var dabut b/y virsbuves daljas...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Par tādām naudām galva sāpēs visu diennakti.

a cik tad tavuprat maksaa pashi pirmie outbacki??? 7tk eiro? tu esi tuktuk??? " pietam pardod to outbacku ljoti pazistams placis...

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

outbacks jau nav nekaads sporta auto, vienkaarsh, gana ietilpiigs gjimenes auto. man teiksim netiik raustiit meshalku, patiikamaak liekas braukt ar diezgan kuutro 4 robu automaatu .

vairaak bija mashiinas bez pneimopiekares nekaa ar.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

shearer rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Par tādām naudām galva sāpēs visu diennakti.

a cik tad tavuprat maksaa pashi pirmie outbacki??? 7tk eiro? tu esi tuktuk??? " pietam pardod to outbacku ljoti pazistams placis...

Nu tad neuzdod muļķīgus jautājumus un ņem ciet. Kā tād opelists ...

Ja es zinātu, ka tirgo labu auto par labu cenu, tad nebļaustītos pa visu pasauli.

doma ka tas ir vienigais outbacks pa tadu ciparu? taa ir normala vidusmera tirgus cena tadam auto!!! redzu ka tu galigi neorienteejies cenaas!!!!

ps. njem ciet un cits ljalja man neder, man ar to auto ari bus jabrauc uz darbu katru dienu, tapec man vajag lai vinsh ripotu nevis stavetu servisaa.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad nopērc pa 100 latiem žiguli, ar ko uz darbu braukt, kad autbacks nomiris.

Galva jau parasti vērpjas, ja tā pamatīgāk atvelk ar sabeigtu dzesēšanas sistēmu.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

nem labaak imprezu outback

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja: nem labaak imprezu outback

bija viena, bet vinja maksaja man liekas ka virs 5tk eiro. un ta ari neaizbraucu apskatit un pazuda kaukur. tev ir kas piedavajams varbut???

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

gastello rakstīja: nem labaak imprezu outback

Kas tā tāda

Ja tu domā universāli imprezu, tad tas nav ne šis ne tas. Kā no universāļā jāgas nekādas. Tāds izkropļots sedans.

tu atkal neko nerubii. ir tada impreza outback, izskatas ka parasta impreza tikai ar plastmasiem apkaart un divaas kraasaas.

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

nem turbo imprezu

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

gastello rakstīja: nem labaak imprezu outback

bija viena, bet vinja maksaja man liekas ka virs 5tk eiro. un ta ari neaizbraucu apskatit un pazuda kaukur. tev ir kas piedavajams varbut???

veel nav gatava

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja:

shearer rakstīja:

gastello rakstīja: nem labaak imprezu outback

bija viena, bet vinja maksaja man liekas ka virs 5tk eiro. un ta ari neaizbraucu apskatit un pazuda kaukur. tev ir kas piedavajams varbut???

veel nav gatava

tad taa zaljaa ieksh ss.lv bez preiksheejaas restes bija taveejaa???

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

nee man melna un veel nav nekur piedaavaata

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Man bija nākošais outback modelis ar 2,5 automātu ,pa trasi braukt ok , bet pa sniegu vai ledu zem kritkas , kārba reaģē samērā lēni , bet ar vienu robu vilkt būtu auto mocīšana. 96-99 g. modelis ir stabilāks uz ceļa , jo peikare ir cietāka , kopumā izturīgs autiņš , bet skaties kādā stāvoklī šamais ir !

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Man bija nākošais outback modelis ar 2,5 automātu ,pa trasi braukt ok , bet pa sniegu vai ledu zem kritkas , kārba reaģē samērā lēni , bet ar vienu robu vilkt būtu auto mocīšana. 96-99 g. modelis ir stabilāks uz ceļa , jo peikare ir cietāka , kopumā izturīgs autiņš , bet skaties kādā stāvoklī šamais ir !

Konkretais eksemplars ir ar manualo. automats tiesham ir baigi leens, pamegjinaju - man nepatika. Kadi remonti tev bija un cik maksaaja??? neturi sveci zem puura

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

perkons rakstīja: Man bija nākošais outback modelis ar 2,5 automātu ,pa trasi braukt ok , bet pa sniegu vai ledu zem kritkas , kārba reaģē samērā lēni , bet ar vienu robu vilkt būtu auto mocīšana. 96-99 g. modelis ir stabilāks uz ceļa , jo peikare ir cietāka , kopumā izturīgs autiņš , bet skaties kādā stāvoklī šamais ir !

Konkretais eksemplars ir ar manualo. automats tiesham ir baigi leens, pamegjinaju - man nepatika. Kadi remonti tev bija un cik maksaaja??? neturi sveci zem puura

zobsiksnas maiņa ar ruļļiem 250 Ls , padārgi ir bremžu kluči 70 Ls , cits nekas īpaš nebija , amīši padārgi , bet tā nemainīju ( 400 par diviem pakaļējiem ) tas man izpalika.

VValdis Reģ.: 14.01.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Man bija nākošais outback modelis ar 2,5 automātu ,pa trasi braukt ok , bet pa sniegu vai ledu zem kritkas , kārba reaģē samērā lēni , bet ar vienu robu vilkt būtu auto mocīšana.

Braucot pa tiiru ledu, aatrumus shtepseleet tik un taa jeegas nav (un tas ir pat biistami). Liec treshajaa robaa un tikai speeleejies ar gaaziiti, kjerot to momentu, kad beidzas sakjere un ritenji saak spoleet. Nu, ja sanaak sasliideet tik daudz, ka aatrums kriitas, tad sleedz otrajaa un meklee sakjeri taalaak..

Anyway, pa liedu/sniegu visu izshkjir riepas un roku taisnums, piedzinjai un kaarbai te ir sekundaara noziime. IMHO.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

tehnika daudz naudas neprasiis,sist nevajag daargi.vajag vairaak info zvani nr. varu uz privaato nosuutiit

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man taads jautaajums. Kaa iisti Subaru Outbackam (98.gads) funkcionee poga pie rokas bremzes ar uzrakstu AUTOHOLD? Blakus veel pieziimee sniegpaarsla. Cik nojaushu tad mineetaa poga ietekmee automaata darbiibu?

Ko iesleedz poga aiz stures (tur kur dazaam mashiinaam ir `avareikas`) ar taadu kaa kvadraataa simbolu? Nav ne jausmas

Varbuut, ka kaads var mani informeet?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Man taads jautaajums. Kaa iisti Subaru Outbackam (98.gads) funkcionee poga pie rokas bremzes ar uzrakstu AUTOHOLD? Blakus veel pieziimee sniegpaarsla. Cik nojaushu tad mineetaa poga ietekmee automaata darbiibu?

Ko iesleedz poga aiz stures (tur kur dazaam mashiinaam ir `avareikas`) ar taadu kaa kvadraataa simbolu? Nav ne jausmas

Varbuut, ka kaads var mani informeet?

poga virs stuures - iesleedz gabariitus

autohold - nezinu, jo man nekad nav bijis automaats...

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

hold = automāta ziemas režims, kustība tiek uzsākta ar 2. ātrumu un, ja pareizi saprotu kaut kas tiek izmainīts starpasu diferenciāļa darbībā.

p.s. Jēgu un labumu no tā režima neredzu, jo ja ir ļoti slidens buksēs tāpat.

par otru Shiiris pateica

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti