es iekāru CD pie spuguļja, pīkstēt itkā nepīkst, bet meni ar nestādina - laikam strādā kā antiradars
S_2 rakstīja: joprojaam dabuujams labs Whistler Pro73 pa 100Ls! Geosparaa taads pats maksaa ~230
Ebayā ar vus šippingu tikai par 140USD
t.i. vēl pa 20Ls lētāk. Pa tiem 20Ls tu dod mega-mūža garantiju?
cgi.ebay.com/... 
Varbuut ir kaadam kaads piedaavaajums! Vajadzeetu radartetektoru 
piedaavaajumus luudzu uz exif@inbox.lv
Paldies!
Eksistē vēl Latvijā kibernētiķi, kas pauž savas domas un apsvērumus dažādu elektronisku ierīču jomā, šajā gadījumā radaru un detektoru un anti-radau sakarā. Nevaru daudz komentēt tur paustos uzskatus, bet bija tiešām interesanti palasīt, daudzi apsvērumi škita arī diezgan labi pamatoti: www.audi-style.lv/... 
Kredoks rakstīja:
Ebayā ar vus šippingu tikai par 140USD t.i. vēl pa 20Ls lētāk. Pa tiem 20Ls tu dod mega-mūža garantiju?
cgi.ebay.com/...
a cik ir pvns no 140 zaļiem?
Yukki rakstīja: Eksistē vēl Latvijā kibernētiķi, kas pauž savas domas un apsvērumus dažādu elektronisku ierīču jomā, šajā gadījumā radaru un detektoru un anti-radau sakarā. Nevaru daudz komentēt tur paustos uzskatus, bet bija tiešām interesanti palasīt, daudzi apsvērumi škita arī diezgan labi pamatoti: www.audi-style.lv/...
personiigi mani ieksh LV jau triis reizes ir shaavushu ar laseru, un peedeejoreizi tas notikaas sveetdien aadazhos, kad, braucu njemt nost KP, taa ekipaazha, kas tur shivereeja straadaaja ar laser.
bizenajs rakstīja:
Yukki rakstīja: Eksistē vēl Latvijā kibernētiķi, kas pauž savas domas un apsvērumus dažādu elektronisku ierīču jomā, šajā gadījumā radaru un detektoru un anti-radau sakarā. Nevaru daudz komentēt tur paustos uzskatus, bet bija tiešām interesanti palasīt, daudzi apsvērumi škita arī diezgan labi pamatoti: www.audi-style.lv/...
personiigi mani ieksh LV jau triis reizes ir shaavushu ar laseru, un peedeejoreizi tas notikaas sveetdien aadazhos, kad, braucu njemt nost KP, taa ekipaazha, kas tur shivereeja straadaaja ar laser.
no rokas saava ar laser? vai fotoradars bija?
shkjiet, ka visas triis reizes bij no rokas... visas diennakts gaishajaa laikaa.
COBRA PRO9380 radar/laser detector
360 detection
5 radar signals:
1) X band radar
2) K band radar
3) Ka superwide radar
4) VG-2 radar detector - detector
5) Spectre 1 radar detector - detector
Razhots Amerikaa
Jauni!!!
Cena 100Ls
interesentiem rakstiit uz walcc.c at gmail punkts com
kas jauns šajā jomā?
modeļi, cenas?
$ žēl, bet laikam kaut kas pīkstošs uz nerviem krītošs būs jānopērk.
tēmēju uz kaut ko ar baterijām darbināmu. negribētos maksāt vairāk par 100Ls, bet ja nu ir kapitāls piedāvājums
varētu aizrunāties līdz 150LVL
Man bija.
Pa nakti izsita stiklu un nopspēra,
tagad nevaru saprast vai tas pasākumums atmaksājies,
no vienas puses par ātrumu neesmu sodīts,
no otras stikls 40ls + radars attā.
Ja kaadam ir interese , COBRA ESD -7000 6band par 60 ls , iepakojumaa.jauns.
Guntis3 rakstīja: Ja kaadam ir interese , COBRA ESD -7000 6band par 60 ls , iepakojumaa.jauns.
Pa 50 Ls ņemu. Raksti azors2@inbox.lv
stukis rakstīja: Man bija.
Pa nakti izsita stiklu un nopspēra,
tagad nevaru saprast vai tas pasākumums atmaksājies,
no vienas puses par ātrumu neesmu sodīts,
no otras stikls 40ls + radars attā.
gaidi, kad iAuto paraadiisies leets tava detektora piedaavaajums 
Nopirkšu Bell. Labu. Un lēti. Zinu ka nav. Bet ceru.
Labu un leetu? Nu tu gan dod
) Varu piedaavaat pashu labaako- Bel RX65! Jauns, razots Kanaadaa, iepakojumaa- 190 Ls! Naak liidzi metaala kastiite, smart plug vads, veejstikla tureetaajs, pretsliideeshanas paklaajinji, manuaalis! Ja kas, tad exif@inbox.lv
Pārdodu jaunu Beltronics Vector 955
Ls 130
2 633 83 75
Apraksts un bildes:
www.beltronics.com/...
Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ 
kāda atšķirība ir satarp šiem diviem barošanas vadiem?
Direct Wire SmartPlug™ High Performance Cord
Standard Coiled High Performance Cord
radardetektoru ieslēgtu drīkst raut no piepīpētāja ārā, vai viņš sākumā jāizslēdz un tikai tad var štepselēt ārā?!
rt rakstīja: kāda atšķirība ir satarp šiem diviem barošanas vadiem?
Direct Wire SmartPlug™ High Performance Cord
Standard Coiled High Performance Cord
radardetektoru ieslēgtu drīkst raut no piepīpētāja ārā, vai viņš sākumā jāizslēdz un tikai tad var štepselēt ārā?!
1.cena
2.nav ieteicams raut bez izslēgšanas, bet es tā tomēr daru 