Rekur jautājums detektoru guru - kādā veidā var atslēgt 1 bandu uz Whistler 325, mo;s kāds zin? kaukā tas tā saucamais video radaru bands Ku drusku pa daudz traucē ...
Vetal rakstīja:
Kredoks rakstīja:
Vetal rakstīja: Ir jauns Whistler 1788 (bez vadiem, ar atsledzamiem diapazoniem) pa 95Ls.
C...elkā? Kā ar garantijām? Ebayā ar visu piegādi sanāk pa 90Ls.
O, tad es 5Ls uzvarishu!!!!!! Ceru, ka ekonomiska policija neuzzinas!
P.S. Tikai, ja vinsh tev neatnaks, tad otrais jau tev izmaksas 180Ls
Kādēļ neatnāks? Un ja tā tad no PayPal iekasēšu piķi.. 
Kaneelis rakstīja: Rekur jautājums detektoru guru - kādā veidā var atslēgt 1 bandu uz Whistler 325, mo;s kāds zin? kaukā tas tā saucamais video radaru bands Ku drusku pa daudz traucē ...
Ku bands tak latvijaa nav un ir baisais retums eiropaa
Kuros gadiijumos ta shis traucee?
Kaneelis rakstīja: Rekur jautājums detektoru guru - kādā veidā var atslēgt 1 bandu uz Whistler 325, mo;s kāds zin? kaukā tas tā saucamais video radaru bands Ku drusku pa daudz traucē ...
www.whistlergroup.com/...
reku manuaalis, tur ir teikts kaa atsleegt.
Arsmens rakstīja:
Kaneelis rakstīja: Rekur jautājums detektoru guru - kādā veidā var atslēgt 1 bandu uz Whistler 325, mo;s kāds zin? kaukā tas tā saucamais video radaru bands Ku drusku pa daudz traucē ...
www.whistlergroup.com/...
reku manuaalis, tur ir teikts kaa atsleegt.
nu jā, man jau ar ir šitais manuālis, bet vai nu pirxti līki, vai kas, tā kā rakstīts manuālī nekas nesanāk, domāju - varbūt kādam ir personīgā pieredze.!
Arsmens rakstīja:
Kaneelis rakstīja: Rekur jautājums detektoru guru - kādā veidā var atslēgt 1 bandu uz Whistler 325, mo;s kāds zin? kaukā tas tā saucamais video radaru bands Ku drusku pa daudz traucē ...
Ku bands tak latvijaa nav un ir baisais retums eiropaa Kuros gadiijumos ta shis traucee?
Atbildot uz Tavu jautājumu -- VISOS
)
tb pilsētu tuvumā pīkst visai patstāvīgi. tas traucē.
Vetal rakstīja:
Kredoks rakstīja: Kādēļ neatnāks? Un ja tā tad no PayPal iekasēšu piķi..
Veiksmi iekaseshanaa
Nebaidi tautu ar leetiem trikiem 
Vetal rakstīja: Mazdists: vot ari nem manejo, uz akumulatoriem
Var padomāt. Vai jauns, iepakojumā, pilnā komplektā?
Savu detektoru pārdevu, lai jaunajam īpašniekam labi lietojas.
Mazdists rakstīja: Savu detektoru pārdevu, lai jaunajam īpašniekam labi lietojas.
Vakar jau tika paarbaudiits, straadaa
Cik vinsh vispaar taalu njem?
kvatra rakstīja:
Mazdists rakstīja: Savu detektoru pārdevu, lai jaunajam īpašniekam labi lietojas.
Vakar jau tika paarbaudiits, straadaa Cik vinsh vispaar taalu njem?
Pēc novērojumiem, pretī braucošus auto ņem virs 1km.
Mazdists rakstīja:
Vetal rakstīja: Mazdists: vot ari nem manejo, uz akumulatoriem
Var padomāt. Vai jauns, iepakojumā, pilnā komplektā?
Pats detektors iznemts no iepakojuma, akumulatori un viss parejais nav aiztikti.
Vetal rakstīja:
Mazdists rakstīja:
Vetal rakstīja: Mazdists: vot ari nem manejo, uz akumulatoriem
Var padomāt. Vai jauns, iepakojumā, pilnā komplektā?
Pats detektors iznemts no iepakojuma, akumulatori un viss parejais nav aiztikti.
ja paartrauktu veikties ar mentiem (tfu tfu tfu), tad mosh vareetu iepirkt... bet tagad kaut kaa... vlom.
Man viens mājās svaidās. Varu atdot par aliņu kasti 
whistler 73 pro shodien no Xbanda Leishos paglaaba.. 
Leishos joprojam izmanto X? :/
Vetal rakstīja: Ir jauns Whistler 1788 (bez vadiem, ar atsledzamiem diapazoniem) pa 95Ls.
Еще актуально? есть живой интерес. e-mail: xblxy@one.lv
ZhenEk rakstīja:
Vetal rakstīja: Ir jauns Whistler 1788 (bez vadiem, ar atsledzamiem diapazoniem) pa 95Ls.
Еще актуально? есть живой интерес. e-mail: xblxy@one.lv
Sam udivlyajus', no ewe aktual'no :/ Kogda u menya ne bylo, vse hoteli, a teper' kogda est', vsem perehotelos' 
Joprojam tirgojas bezvadu detektors Whistler 1788, ar atsledzamiem diapazoniem (var atstat tikai Ka). Jauns, cena 95Ls.