Radardetektors

uculs Reģ.: 14.10.2002

Es te nekur neatradu, bet gribētu apjautāties par jūsu domām par šāda tipa ierīcēm, kā arī pieredze to lietošanā un vai atmaksājas. Ir doma vienu tādu paņemt[addsig]

 
mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

mx_black rakstīja: vinjam tak taadu nevajag - vish jau nav "slepkava", kursh brauc uz 110!

Jā, mani vairāk interesē radardetektoru traucējumu ģenerators. Jau atradu vairākas cerīgas traucējumu ģenerēšanas ierīces- izrādās, ka imitēt ātruma noteikšanas radara starojumu ir vienkārši. Un starp citu, neviens tā arī nemācēja izskaidrot, kāpēc braukšana ar 70 km/h ir lielāks pārkāpums, nekā braukšana ar ātrumu 110 km/h. Starpība tak tāpat ir 20km/h, tikai otrajā gadījumā tiek radītas ārkārtīgi bīstamas situācijas uz ceļa.

Tāpēc radardetektoru traucējumu ģenerators būs jauks pārsteigums ātrskrējējiem, lai jau papīkst viņiem.

btw neesi padomaajis par sekaam no valsts represiivo iestaazhu puses par neatljautu raidiishanu?

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Radioskaneri arī es esmu noprovējis. Nu, ne tik dārgu gan. Takšus un kurjerus var klausīties līdz vemšanai. Tālbraucējus nevelk, lai gan frekvences teorētiski atļauj. Mentus var klausīties tikai daļēji. Viņiem frekvences lēkā. Skanerim nelēkā. Dzīvē sanāk tā, ka viens teikums pa vienu kanālu, cits teikums pa citu kanālu. Reālas taustāmas jēgas nav no tāda skanera.

Gadījumi, kad taksisti vai kurjeri pasaka kurā pilsētas vārtrūmē menti noslēpušies ir salīdzinoši maz.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

taadeelj labaak parasto CB raaciju.

atceros, kad biju siiks, man bija Talkie Walkie raacijas, ko vareeja par paaris latiem nopirkt rotaljlietu veikalaa - taas tolaik darbojaas takshu frekvencee un arii vareeja klausiities liidz bezjeegai, kuram tieshi tur vajadzeeja meitenes pievest

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vajag tādu, kas motorolas mkII sistēmu "dekodē"

tad nekas nelēkās.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: vajag tādu, kas motorolas mkII sistēmu "dekodē"

tad nekas nelēkās.

Tev tāds ir? Vari kaut ko tādu piedāvāt? Par cik naudiņām?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kas te jau mineeja...detektors+ cb raacija pats havoju alan100+ (djosha:40ls)

furistiem ievaicaa par radarinjiem un dudini...bet detektorinjsh komplektam ar vajadziigs...jo sukaani radarinji tomer medz paarvietoties

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: kas te jau mineeja...detektors+ cb raacija pats havoju alan100+ (djosha:40ls)

furistiem ievaicaa par radarinjiem un dudini...bet detektorinjsh komplektam ar vajadziigs...jo sukaani radarinji tomer medz paarvietoties

un antena 1,5m uz jumta

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Skaneris noder jebkam citam, tikai ne mentu atrašanās vietas noteikšanai, tas ka tu dzirdi mentus runājam ir tikai interesanti, kādu laiku. Man līdz šim tas ir noderējis tikai izklaidei, krūmu sacensībās paklausīties ko ļoļiki muld savos PMR un dārzā nelegāli sadedzinot klēpīti ar žagariem paklausīties vai kāds krāns nenervozē uz manu adresi mentus vai pažarniekus.

Pie tā komplekta, kāds arī man ir (whistler + CB radio) noteikti jāpiemet arī saprāts un redzīgas acis, jo laukos mentiem radaru nav, tad šie muld par likumu, kas atļauj radaru neuzrādīt, un tev kautkā stulbi liekas viņam klāstīt "a man nepīkstēja".

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

A vilhelmam ar savu "traucējumu ģeneratoru" nebūs ilgi jāgaida līdz CP viņu izrdāsīs par antiradara lietošanu

Neaizmirsti ka tas fēns tomēr ir ierīce, kas klasificējas kā "transmitter-receiver".

Kautkāds "traucējumu ģenerators" bija vienā pa priekšu braucošā falck mašīnā, kamēr tā nenogriezās man spiedza *Ka 9* bez apstājas, stipri šaubos, ka viņiem radiosakari GHz frekvencēs...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

Master_D rakstīja: vajag tādu, kas motorolas mkII sistēmu \"dekodē\"

tad nekas nelēkās.

Tev tāds ir? Vari kaut ko tādu piedāvāt? Par cik naudiņām?

Man nav. bet nopirkt var.

cgi.ebay.com/...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 vilhelms tells - pameklee internetaa un uztaisi "Ka" frekvences ģeneratoru ...

Tanī brīdī kad menc ar savu fēnu šaus uz tavu auto, viņš redzēs savā ekrānā visakutko, tikai ne tavu ātrumu ... apturēs, izrakstīs 40 Ls sodu un konfiscēs tavu ģeneratoru

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

'bet detektoram traucēt var tikai radot viltus trauksmes ...

tb - ģenerējot tādu zignālu, kā mentu radari ...

citus viļņus detektors vnk neņem pierē !

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Slinkums rakt - kur varēja ierīci nodot salabošanai? Manam whistler pogas ir nokviekušās.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

klau, zinu, ka labāk prasīt kādos moto forumos, bet tur ziemā visi guļ

varbūt kādam ir pieredze, vai varbūt idejas, kur, kā mocim piejūgt detektoru?

jāpērk detektors ar austiņu? jo redzamā vietā jau nenoliksi un pīkstēšanu nedzirdēsi. šķiet, ka bij tādi

varbūt kādu iebūvējamo, vai vienkārši likt jakas kabatā?

varbūt kāds ir jaucis tos draņķus, cik tās smadzenes viņiem lielas, varbūt korpusu var salauzt un kaut kā viltīgi samazināt to brīnumu

P.S. pārdodu Whistler Pro 58. cena- hmm, hvz cik viņi tagad maksā, varbūt 70Ls?!

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

pirms pus gada pirku pa 70 Ls, jaunu - Whistler pro58

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

uzgāju šitādu brīnumu

whistlergroup.com/...

hmm

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Slinkums rakt - kur varēja ierīci nodot salabošanai? Manam whistler pogas ir nokviekušās.

sater.eunet.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: klau, zinu, ka labāk prasīt kādos moto forumos, bet tur ziemā visi guļ

varbūt kādam ir pieredze, vai varbūt idejas, kur, kā mocim piejūgt detektoru?

Esmu redzējis pie ķiveres spraužamu. Pasties jebajā.

RX65 var ausi pieslēgt.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Vai mankaads var konkreti pateikt kuras frekvences ir radariem?

Kuras var vispaar sleegt aaraa?

un kaa ar tuvajaam aarzemeem? kaadas ir tur?

nu tipa:

K

Ka

Ku

X

Pop-alert

VG-2

Laser

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja: Vai mankaads var konkreti pateikt kuras frekvences ir radariem?

Kuras var vispaar sleegt aaraa?

un kaa ar tuvajaam aarzemeem? kaadas ir tur?

nu tipa:

K

Ka

Ku

X

Pop-alert

VG-2

Laser

tikko mani Melnkalnē ar Laser paņēma tikai tāpēc, ka biju izslēdzis Laser. Labāk, lai viss ir ieslēgts... (arī Lietuvā ir Laser).

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Roi rakstīja: Vai mankaads var konkreti pateikt kuras frekvences ir radariem?

Kuras var vispaar sleegt aaraa?

un kaa ar tuvajaam aarzemeem? kaadas ir tur?

nu tipa:

K

Ka

Ku

X

Pop-alert

VG-2

Laser

tikko mani Melnkalnē ar Laser paņēma tikai tāpēc, ka biju izslēdzis Laser. Labāk, lai viss ir ieslēgts... (arī Lietuvā ir Laser).

a lietuvaa nav detektoru detektori ???

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Nu i? Ir jau arī radar-detektoru-detektoru-detektori .. electronic warfare FTW

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

subaru rakstīja:

a lietuvaa nav detektoru detektori ???

varbūt ka ir (est itkā esot) bet ko tev tas dos, ja zināsi ka viņi zin ka tev ir detektors

ja viņi zin, tad pārraks man ma'sinu, lai atrastu vinju !!!

LT likumus šajā jautājumā nezinu ....

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

subaru rakstīja:

ibio rakstīja:

subaru rakstīja:

a lietuvaa nav detektoru detektori ???

varbūt ka ir (est itkā esot) bet ko tev tas dos, ja zināsi ka viņi zin ka tev ir detektors

ja viņi zin, tad pārraks man ma'sinu, lai atrastu vinju !!!

LT likumus šajā jautājumā nezinu ....

un ko tas tev dos, ja zināsi ka viņi zin - atdosi lai nerakājas pa mašīnu???

nē - vnk zinot, ka viņi var detekteet manu detektoru, vnk nelietošu viņu ! elementāri ...

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Jautājums sekojošs: vai Igaunijas CP drīkstēja/bija tiesīgi uz Igaunijas ceļiem atņemt radardektoru??? Ļoti spītīgi sarunas gaitā šie minēja, ka pēc EE likumdošanas radardetektori un antiradari ir zem viena krusta un šādas lietas nedrīkst atrasties mašīnā, tāpēc ar tas tika konfiscēts. Jūsu viedoklis???

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti