Kur valcēt diskus?

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Mainot riepas, izrādījās, ka vajag valcēt 2 lietos diskus. Kāda varētu būt normāla cena šādam pakalpojumam un kur ieteiktu to darīt? Izmērs R13.

Kantorī, kur mainīju riepas, prasīja 12Ls par vienu, liekas nav lēti.

 
1 2
droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

es pirms gada Valmieraa valceju R16. Bija kaadi 20Ls pa visiem 4 diskiem un tik pat par metinaashanu. Kopaa sanaaca ap 40Ls.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Diemžēl Valmiera neder, vajadzētu Rīgu, vēl derētu Cēsis.

Metināt nevajag.

runcopis Reģ.: 17.03.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Mainot riepas, izrādījās, ka vajag valcēt 2 lietos diskus. Kāda varētu būt normāla cena šādam pakalpojumam un kur ieteiktu to darīt? Izmērs R13.

Kantorī, kur mainīju riepas, prasīja 12Ls par vienu, liekas nav lēti.

Tas nav daudz pirms gadiem trijiem, arī gribēju valcēt R14

Liepājā. Man prasija 9Ls.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

valieraa, un tikai

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kantorī, kur mainīju riepas, prasīja 12Ls par vienu, liekas nav lēti.

Nu ārpus Rīgas - Līvānos cena sākas no 10 Ls! Tā ka lētāk laikam neatradīsi.

Bet ja ripuks nemet, gaisu nelaiž nav obligāti valcēt! Es ar vienu jau 7 gadi braucu un netraucē, jo palocīta ir tik ārējā mala!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Uggga rakstīja: Kantorī, kur mainīju riepas, prasīja 12Ls par vienu, liekas nav lēti.

Nu ārpus Rīgas - Līvānos cena sākas no 10 Ls! Tā ka lētāk laikam neatradīsi.

Bet ja ripuks nemet, gaisu nelaiž nav obligāti valcēt! Es ar vienu jau 7 gadi braucu un netraucē, jo palocīta ir tik ārējā mala!

Man ir palocīta iekšējā mala.

Diskomfortu nejūtu un braukt netraucē, tad jau laikam būs tik jāturpina braukt.

Nezinu arī cik ilgi vēl braukšu ar šo mašīnu.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Uggga rakstīja: Kantorī, kur mainīju riepas, prasīja 12Ls par vienu, liekas nav lēti.

Nu ārpus Rīgas - Līvānos cena sākas no 10 Ls! Tā ka lētāk laikam neatradīsi.

Bet ja ripuks nemet, gaisu nelaiž nav obligāti valcēt! Es ar vienu jau 7 gadi braucu un netraucē, jo palocīta ir tik ārējā mala!

valmieraa 3 lvl ~ par diksu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: [

valmieraa 3 lvl ~ par diksu

Ja nejoko, kādas koordinātas?

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

3LVL+ceļš!

Un diski lietie? Moš vienkāršāk nopirkt citus? Kam tad liek R13 mūsdienās? Micrai, Okai?

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Toč lietie!!! Aizmirsu atcerēties!!!

9493060 Pēteris

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

kaa ir ar lieto disku? ja vinam sturitis nedaudz iemiiciits, vinu kka nevar tapat atdauziit apakalj? vai tads arii javed velceet?

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Skatoties kāds stūrītis un cik daudz! Ja tik ta mazliet, var jau itkā ar āmuriņu,bet tas nav veselīgi lietajam diskam! Ja disks nemet un gaisu nelaiž, tad nesatraucies!

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Vēlos atjaunot lietos diskus. Viens disks arī jāvalcē. Pārsvarā forumos tiek ieteikts Cēsu ielas kantoris un Kalnciema riepu centrs. Varbūt, vēl kādu citu vietu kāds var ieteikt?

Cena, protams, nav mazsvarīga, bet kvalitāte svarīgāka.

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

Tikko kā saremontēts viens ļitaks Cēsu ielas kantorī (tur tāda servisa zīmes norāde uz pagalmu). Disks bij normāli uzplēsts pēc crash'a, bet cerību dabūt līdzvērtīgu jaunu vietā līdzinājās 0, tāpēc bij jāremontē. Metināšana + taisnošana + slīpēšana + sagatavošana krāsošanai = 45Ls. Krāsošanu un lakošanu šamie tur neveic, bet jārēķinās vēl ar kādiem 25Ls būs. Kvalitāte - sataisīja a la perfecto!

Pirms tam biju pieskrējis arī tajā Kalnciema riepu servisā, bet tur solīja ātrākais pēc 2 nedēļām - ar visu krāsošanu uz ~80Ls. Cēsu ielā sataisīja uz sitiena - 1 dienas laikā.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Par Ceesu ielu ir tikai labas atsauksmes!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā, kurš zina, uz kurieni ir pārvākušies cēsu ielas džeki???? man vienu disku vaig izvalcēt....

kalnciema džeki uz vietas tāpat neko nedara

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tā, kurš zina, uz kurieni ir pārvākušies cēsu ielas džeki???? man vienu disku vaig izvalcēt....

kalnciema džeki uz vietas tāpat neko nedara

Kalnciema ielas servis reali suukaa!Vajadzeja man ari vienu disku valcet, aizvedu pie siem, sie saka ka bus gatavs pec nedeljas un varot saluzt, tad busot jametina utt.

Kad izdzirdeju basnju par to lai iedomajos kas notiek ja loka aluminija karoti, lidz ar to kas var notikt ar manu disku, tad sapratu ka tur stradaa nevis normali meistari bet dauni.

Panemu disku un pateicu ko domaju.

Pec tam dabuju info par sakarigu kantori Brivibas iela, stradaa tur 2 meistari, viens gados, bet otrs jaunaks, izvalceja disku R17 15 min un samaksaju 14lvl

Rezumee - atri, kvalitativi, leti!

Ja kas numurs meistaram - 29411316

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

piezvanīju.... tas ir brīvības 116, tas ir bijušais cēsu ielas disku riepu serviss

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Pirmais rakstīja: tā, kurš zina, uz kurieni ir pārvākušies cēsu ielas džeki???? man vienu disku vaig izvalcēt....

kalnciema džeki uz vietas tāpat neko nedara

Kalnciema ielas servis reali suukaa!Vajadzeja man ari vienu disku valcet, aizvedu pie siem, sie saka ka bus gatavs pec nedeljas un varot saluzt, tad busot jametina utt.

Kad izdzirdeju basnju par to lai iedomajos kas notiek ja loka aluminija karoti, lidz ar to kas var notikt ar manu disku, tad sapratu ka tur stradaa nevis normali meistari bet dauni.

Panemu disku un pateicu ko domaju.

Pec tam dabuju info par sakarigu kantori Brivibas iela, stradaa tur 2 meistari, viens gados, bet otrs jaunaks, izvalceja disku R17 15 min un samaksaju 14lvl

Rezumee - atri, kvalitativi, leti!

Ja kas numurs meistaram - 29411316

duraluminija karoti..... bet disks reāli var saplaisāt.... ta kā basņas tur nav... pie tam ja pareizi atceros- tad slavenus Konkordus ātri norakstīja kad atklājas metāla nogurums- plaisas... un materials ja pareizi atceros - bija alumīnijs.... pie tam paloki to karoti vairāk nekā vienu reizi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

biju brīvības ielā

16nieka ļitaka viegla pietaisnošana - 12ls

brīdināja, ka ja izlūzīs gabals, tad tas maksās 30ls

neizlūza

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

ventspilii pie Oskara valceeja 5Ls pa disku pagazgad

tagad ar gan jau kaadi 8Ls

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

A Ulbrokas riepu servisaa intereseejies??? Tur tak arii njemaas ar sjiim lietaam... www.riepuserviss.lv/...

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Es valcēju lieto disku uz Jūrmalas šosejas braucot centra virzienā(Sala tiltus virziens) uzreiz aiz Nestes benzīntanka. Samaksāju 15 LVL par disku. Izdarīja 4 stundu laikā un esmu ļoti apmierināts.

Bess Reģ.: 27.11.2007
1 0 Atbildēt

Kalnciema ielas riepu serviss pats nemetina un nevalcē.Viņi ir tikai starpnieki . Viņi ved uz Slokas 52a./ www.karatsauto.lv/...

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

didzinators rakstīja:

Pirmais rakstīja: tā, kurš zina, uz kurieni ir pārvākušies cēsu ielas džeki???? man vienu disku vaig izvalcēt....

kalnciema džeki uz vietas tāpat neko nedara

Kalnciema ielas servis reali suukaa!Vajadzeja man ari vienu disku valcet, aizvedu pie siem, sie saka ka bus gatavs pec nedeljas un varot saluzt, tad busot jametina utt.

Kad izdzirdeju basnju par to lai iedomajos kas notiek ja loka aluminija karoti, lidz ar to kas var notikt ar manu disku, tad sapratu ka tur stradaa nevis normali meistari bet dauni.

Panemu disku un pateicu ko domaju.

Pec tam dabuju info par sakarigu kantori Brivibas iela, stradaa tur 2 meistari, viens gados, bet otrs jaunaks, izvalceja disku R17 15 min un samaksaju 14lvl

Rezumee - atri, kvalitativi, leti!

Ja kas numurs meistaram - 29411316

duraluminija karoti..... bet disks reāli var saplaisāt.... ta kā basņas tur nav... pie tam ja pareizi atceros- tad slavenus Konkordus ātri norakstīja kad atklājas metāla nogurums- plaisas... un materials ja pareizi atceros - bija alumīnijs.... pie tam paloki to karoti vairāk nekā vienu reizi...

To es saprotu, bet ja ir normals meistars, tad kaa valcee taa izvalcee ar vienu reizi un nevis megina 10 reizes, lidz ar to man bija skaidrs ka nerubii vinji un pateicu cau!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti